Promocja: „Wracamy do szkoły” w BNP Paribas

Promocja: „Wracamy do szkoły” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2021

W BNP Paribas trwa kolejna oferta promocyjna na start, w której nowi Klienci mogą zgarnąć za założenie konta i spełnienie prostych warunków nawet 400 złotych w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka. Promocja trwa do 6 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank BNP Paribas przygotował nową promocję, z której skorzystać mogą wyłącznie nowi Klienci instytucji, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Oczywiście należy wiedzieć, że osoby posiadające konto oszczędnościowe, kartę kredytową oraz inne produkty mogą skorzystać z promocji

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy spełniać powyższe warunki oraz do 6 września 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestracji trzeba zaznaczyć wszystkie checkboxy. W kolejnym kroku trzeba zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć z wygenerowanego dla każdej osoby linku indywidualnego. Zgodnie z regulaminem umowę o konto podpisuje się za pomocą wiadomości SMS, za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie karty debetowej. Klient aktywuje konto w momencie, gdy nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 20 września 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagroda główna, czyli 400 złotych w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka, została podzielona na trzy części. BNP Paribas wręczy Klientom pierwszą nagrodę w wysokości 50 złotych w formie e-kodu za samo podpisanie z bankiem umowy o konto oraz wykonanie przynajmniej jednego przelewu z poziomu bankowości elektronicznej.

Aby zgarnąć drugą nagrodę w wysokości 150 złotych należy w październiku:

– wykonać przynajmniej pięć płatności kartą,
– zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych.

Ostatnia nagroda, czyli 200 złotych trafi do Klientów w zamian za:

– otrzymanie wpływów w wysokości 1000 złotych w październiku,
– wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 złotych w październiku.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 400 złotych premii w formie e-kodów do Biedronki

Przyznanie nagrody

Premie trafią do Klientów do końca października, listopada oraz grudnia

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://letniwybor.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Nowa Sól
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 października 2020

Kasa Stefczyka Nowa Sól

Poczta Polska promuje kolej ekologiczną
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 kwietnia 2021

Poczta Polska promuje kolej ekologiczną

Jak zastrzec kartę w Deutsche Banku?
Banki
author
Patryk Byczek
13 października 2017

Jak zastrzec kartę w Deutsche Banku?

Kasa Stefczyka Tarnowskie Góry
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 października 2020

Kasa Stefczyka Tarnowskie Góry

mBank placówki w Żyrardowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

mBank placówki w Żyrardowie

Porównaj