zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Lęborku

PROFI CREDIT LĘBORK

 

Drugą najpopularniejszą firmą pożyczkową w Polsce jest Profi Credit. Przez Internet lub w dowolnym oddziale możemy uzysać nawet 25 000 złotych pożyczki. Sprawdziliśmy dane placówki w Lęborku.

 

Firma oferuje swoim Klientom pożyczki ratalne. Profi jest członkiem międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group.

 

Klienci mogą uzyskać pożyczkę do 25 000 złotych z okresem spłat do 36 miesięcy. Wniosek można złożyć w placówce lub przez Internet. Pieniądze mogą otrzymać osoby uzyskujące stały dochód, przedsiębiorcy oraz emeryci i renciści.

 

Jedna z dostępnych placówek znajduje się w Lęborku.

 

Adres Profi Credit w Lęborku:

ul. Zwycięstwa 41
84-300 Lębork

 

Skontaktuj się

 

Mapa dojazdu:

 

 

Telefon: 696 782 474

 

OFERTA PROFI CREDIT W LĘBORKU

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz  w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Lęborku

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Do 9000 zł także na oświadczenie
 • Oferta także dla przedsiębiorców
 • Minimum formalności
 • Elastyczne podejście do Klienta
 • Koszt pożyczki: RRSO 89,93%
Złóż wniosek

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - o produkty Profi Credit wnioskują najczęściej osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub wybrane pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Niestety nie mamy bliższych informacji.

 

Jedno jest pewne - firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Wiele osób z komornikiem sądowym zastanawia się czy Profi Credit udzieli im pożyczki. Również nie mamy bliższych informacji. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są w:

 

Rapida Money - do 25 000 zł

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

lendOn - darmowa pożyczka do 2500 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

INFORMACJE PRAWNE

 

RRSO 89,93 %
 
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Anty.

Odradzam. To lichwiarska firma. Ci niby doradcy finansowi zatrudnieni przy udzielaniu pożyczek nie mają żadnego wykształcenia ekonomicznego. Często są zatrudnieni z urzędu pracy i wciskają kit klientom. Zastanówcie się 20 razy zanim podpiszcie umowę. Bierzesz 4 tyś oddajesz 12-13tyś,spoznisz się z ratą wystawiają ukryty weksel i robi się z tego prawie 20 tyś. Obkleja drzwi skrzynkę pocztową że jesteś dłużnikiem , wypisują i dzwonią do pracy nie zachowując tajemnicy bankowej. Straszą prokuratorem A sami są nieuczciwi . Poczytajcie na ich temat na forach internetowych Pokrzywdzeni przez ProfiCredit. Odsyłam do lektury i stanowczo odradzam!!!   Odpowiedź

~czego

Magda Gessler pożyczek bez biku :)   Odpowiedź

~RAFAŁ

firma w pełni profesjonalna,jeśli chodzi o obsługę to jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fachową obsługą,Panie w biurze w Lęborku są przemiłe a kierowniczka to dosłownie Magda Gessler polskiej biurokracji,idealnie wszystko mi wytłumaczyła,jej pracownicy doskonale wiedzą co mają robić i słuchają się na każdym kroku.raty faktycznie są dość wysokie ale dla takiej obsługi naprawdę warto,nie poszedłbym gdzie indziej.POLECAM WSZYSTKIM   Odpowiedź

~Łowca lichwiarzy

Zapłacili Ci za pisanie tych bzdur? Czy jesteś ich pracownikiem i wypisujesz brednie za obietnice premii? Tam siedzą niekompetentne baby , nie mające bladego pojęcia o udzielaniu pożyczek. Tyle w temacie.   Odpowiedź

~gra

we wszystkich bankach odmówili mi kredytu, nawet w providencie nie dostałam.. przyznali mi za to w profi credit 6000 zł. raty są cholernie wysokie ale DOSTAŁAM PIENIĄDZE !   Odpowiedź