zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit we Wrocławiu

PROFI CREDIT WROCŁAW

 

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która udziela pożyczek także w Czechach, Słowacji i w Bułgarii.

 

Profi Credit to pożyczki dla osób, które nie otrzymają normalnego kredytu w Banku czy SKOKu. Z oferty korzystają osoby zadłużone, z trudnościami finansowymi i negatywnymi wpisami w BIKu/biurach informacji gospodarczej. Firma wymaga wprawdzie udokumentowania dochodu Klienta, ale nie weryfikuje go w BIKu.  

 

W Polsce działa za pośrednictwem ponad 100 biur terenowych oraz 1500 doradców finansowych.

 

Adres Profi Credit we Wrocławiu:

ul. Pl. Powstańców Śląskich 16/18 lokal 29 (Wejście od ulicy Sudeckiego)
53-314 Wrocław

 

Skontaktuj się

 

Telefon: (071) 363 99 11

Faks: (071) 393 69 28

E-mail: [email protected]

 

OFERTA PROFI CREDIT

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit we Wrocławiu

 • Pożyczki od 500 do 25 000 zł
 • Spłata do 36 rat
 • Oferta dla osób zadłużonych
 • Również z komornikiem 
 • Bez sprawdzania BIK
 • Wniosek przez Internet
Złóż wniosek

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę i wymagane dokumenty:

 

1. Pożyczka na oświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 200 do 4 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Bez zaświadczenia o dochodach
 • Także dla emerytów i rencistów
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz rachunek za media.

 

2. Pożyczka na zaświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 2 000 do 9 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Minimum formalności
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego (w przypadku pożyczek powyżej 6 000 zł).

 

3. Pożyczka Premium

 • Kwota pożyczki: od 9 000 do 25 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Pieniądze na dowolny cel
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 

4. Pożyczka dla firm

 • Kwota pożyczki: od 500 do 4 000 zł
 • Spłata do 24 miesięcy
 • Wysoka przyznawalność pożyczki
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, rachunek za media, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS, wyciąg z rachunku bankowego, PIT za ubiegły rok oraz oświadczenie o dochodach.

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - po produkty Profi Credit najczęściej sięgają osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub oferty typu Profi Credit.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Nie znaczy to jednak, że nie weryfikuje w ogóle osoby starającej się o pożyczkę.

 

W pierwszej kolejności firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Profi Credit udziela pożyczek również osobom z komornikiem sądowym. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są również w:

 

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

Pożyczka Koliber - do 1200 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~sołtys

chyba jedyna firma w Polsce która udziela tak dużych pożyczek bez biku. Nawet jeśli w teorii tylko dają max 9000 to pewnie i z 7000 da się dostać. To nie byle popierdółka-chwilówka na miesiąc czasu   Odpowiedź

~zefir

wiem że wszyscy narzekają że bardzo dorogo jest w profi credit. Drogo tak, ale nie bardzo. Bardziej to macie w różnych firmach krzak tam to jest wręcz niebezpiecznei od jakichś prywaciarzy. A to jest solidna firma przynajmniej. Dzięki ich pożyczce udało mi się wykaraskać ze sporych kłopotów   Odpowiedź

~PKW

Oby profi credit naliczał odsetki tak szybko jak PKW liczy głosy :)   Odpowiedź

~jackal

o matko, dopiero po wysłaniu spojrzałem, jak koszmarnie wygląda moja wiadomość. Napiszę jeszcze raz co miałem na myśli: profi credit słynie przecież z tego że udziela pożyczek zadłużonym z bikiem. Więc tu jest zrozumiałe, że dany człowiek jeśli nie może nigdzie indziej uzyskać pożyczki ani tym bardziej kredytu, to zgłasza się do takiego profi credit. Ale pożyczka dla przedsiębiorców? Chyba jak ktoś ma tak koszmarnie prosperującą firmę to ją po prostu rozwiąże, nieprawdaż?   Odpowiedź

~jackal

pozcyka dla pryedsibiorcw to jakiđ poronionz pomzs. Jaki pryedsibiorca đwiadomie wemie kredzt w tak wzsokim kosycie_ Profi credit sznie y tego e jest pozcyk dla yaduonzch, y bikiem itp a jak pryedsibiorstwo sobie nie radyi to si roywiyuje firm i yakada now dyiaalnođ gospodarcy, to chzhba cakiem naturalne   Odpowiedź

~gaucho

drogo że aż strach :/   Odpowiedź

~gyros man

dostalem od nich pozyczke kiedy w zadnej innej firmie juz zatrzaskiwali przede mna drzwi :) owszem, drogo, ale mialem plan jak to splacic, wiec bardzo sie ciesze, ze jest taka firma ktora udziela pozyczek klientom z bikiem. poza kosztami wysokimi wszystko ucziciwe, sprawnie, rzetelnie   Odpowiedź

~rejczel

Gdzieś się spotkałam z bardzo trafnym moim zdaniem porównaniem, że te wszystkie firmy pożyczkowe to są tacy dealerzy narkotyków, którzy udzielają pożyczek UZALEŻNIONYM a potem żerują na ich słabości, żądając wysokich prowizji, nękając opóźniających się z spłatą. Niektórzy nawet udzielają peirwszej pożyczki za darmo, żeby do siebie przekonać (jak dealer - pierwsza działka gratis) najważniejsze to wyhodować "pożyczkowego ćpuna"   Odpowiedź

~narodowiec

a czym sie rozni pozyczka premium od pozyczki dla przedsiebiorcy poza wysokoscia pozyczki>?   Odpowiedź