zadluzenia.com
zamknij

BGŻ BNP Paribas wspiera Sąsiedzki Biznes

Razem Wspieramy Sąsiedzki Biznes – pod takim hasłem wystartowała nowa akcja BGŻ BNP Paribas i lokalnych przedsiębiorców. Twarzą kampanii promocyjnej został Robert Makłowicz.

 

Akcja trwa od 29 maja do 2 czerwca 2017 roku. Jej główny cel to wspieranie lokalnych przedsiębiorców poprzez robienie u nich zakupów. W tej chwili w kampanii bierze udział 5469 sklepów (stan na 29 maja), ale cały czas przyłączają się nowe.

 

Klienci, którzy w tych dniach skorzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców, otrzymają: rabat na usługę, gratis do zakupów lub inny bonus.

 

 

Aby zgłosić swoją firmę, wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie BGŻ BNP Paribas Banku. W zamian otrzymamy materiały promocyjne (balony, reklamówki i naklejki), a dane przedsiębiorstwa zostaną zamieszczone na stronie banku.

 

 

W samej Warszawie w akcji bierze udział 168 przedsiębiorców. Przykładowe oferty:

 

Escape Room Majdańska 18

Majdańska 18, Warszawa

Rabat: zniżka 20% na Escape Room

 

CUKIERNIA "SŁODKA BABA"

ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 48, WARSZAWA

Rabat: do każdego ciastka kawa gratis

 

WINEPORT

ŚW STANISŁAWA 12, WARSZAWA

Rabat: 25% na kawę, herbatę i wina

 

Wszystkie firmy, które oferują promocje i rabaty, znajdziemy w specjalnej wyszukiwarce na stronie banku:

 

 

Akcja Wspieramy Sąsiedzki Biznes promowana jest między innymi w telewizji i Internecie. BGŻ BNP Paribas chce w ten sposób zachęcić małych przedsiębiorców do skorzystania ze specjalnej oferty banku, m iędzy innymi kredytu gotówkowy dla firm, kredyt w rachunku bieżącym czy leasingu.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY