zadluzenia.com
zamknij

Certyfikat Top Employer dla Provident

Provident Polska już po raz piąty został wyróżniony międzynarodowym tytułem Top Employer. Lider rynku pożyczkowego jest jednym z najlepszych pracodawców.

 

Tytuł Top Employer przyznawany jest firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy dla swoich pracowników. Co więcej, ważne, żeby dbały one o stały rozwój standardów zarządzania zasobami ludzkimi i wzmacnianie marki pracodawcy. Instytut Top Employers wyróżnił polskie firmy, które reprezentują różne branże. Obok Providenta doceniono również mBank, Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Pekao, ING Bank Śląski, JTI czy Orange.
 


Zbigniew Hojka, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Członek Zarządu Provident Polska przyznaje:

 

- Już po raz piąty otrzymujemy certyfikat potwierdzający naszą pozycję w czołówce polskich pracodawców. Nasz departament HR realizuje od lat długofalową i przemyślaną strategię, która przynosi zamierzone efekty. Otwieramy się na pracowników i wzorujemy się na najnowszych trendach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy firmą, która poprzez specyfikę swojej działalności w całości polega na ludziach, którzy z nami pracują. Zaangażowanie i energia, którą wkładają w wykonywanie codziennych obowiązków, decyduje o sukcesie całej naszej organizacji.

Droga do wyróżnienia

 
Wybór laureatów podzielony jest na kilka etapów. Przede wszystkim weryfikuje się praktyki i procedury, które zostały zgłoszone przez pracodawcę. Później czas na rozmowę walidacyjną przeprowadzoną z każdym uczestnikiem procesu, ocenę dokumentów jak i wizytę w siedzibie wybranych firm. Kolejny etap polega na przeprowadzeniu audytu przez niezależną firmę zewnętrzną, który ma na celu analizę spójności procedur, procesów, systemów i danych przedstawionych przez firmę zgłoszoną do konkursu. Ostatecznie, jeśli firmy przejdą cały proces weryfikacji pomyślnie, to otrzymują certyfikat Top Employer.
 

Globalna firma Top Employers Institute certyfikujące najlepszych pracodawców już od ponad 25 lat.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY