zadluzenia.com
zamknij

Credit Agricole rozwija kanał online

Proces cyfrowy, dzięki któremu można podjąć kredyt przez Internet? Credit Agricole, podejmująć współpracę z fintechem FinAi uzupełnił swoją ofertę, dzięki czemu Klienci w bardzo prosty sposób mogą skorzystać z produktów w finansowych online. 


Niezależna platforma FinAi pozwala być CA jedną z pierwszych instytucji bankowych, których oferta jest tam w pełni dostępna. Polski fintech daje możliwość dopasowania Klientom usług banków, biorąc głównie pod uwagę ich realne potrzeby. Podjęcie produktu jest możliwe bez konieczności wizyty w banku. Nie trzeba również wysyłać żadnych umów, czy dokumentów.


 

Innowacji ciąg dalszy


Credit Agricole wciąż usprawnia system działania swojego banku. Po wdrożeniu mechanizmów opierających się na sztucznej inteligencji - czatbot oraz telebot - czas na platformę, która pomoże instytucji podnieść zyski ze sprzedaży produktów.


Wprowadzony czatbot odpowiada na zapytania Klientów, którzy kontaktują się z bankiem za pośrednictwem Facebooka, zaś telebot optymalizuje kampanie odpowiadające za sprzedaż kredytów gotówkowych. Komunikaty poprzedzają rozmowę Klienta z doradcą Contact Center.

Cieszymy się, że dołączył do nas bank, który przywiązuje dużą wagę dobudowania długoterminowych relacji z klientami a jednocześnie jest otwarty na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W oparciu o podobne zasady powstała platforma FinAi, która zapewnia klientom jasne i rzetelne informacje o produktach, a parterom oferuje transparentne zasady współpracy” - informował Rafał Cześnik, prezes FinAi. 

Proces kredytowy
 

Kredyt, o który za pośrednictwem platformy mogą wnioskować Klienci Credit Agricole, może być podjęty w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. W trakcie całego procesu, zainteresowany ma do dyspozycji w pełni zautomatyzowanego doradcę, który rozwieje wszelkie wątpliwości oraz pomoże dobrać taki kredyt, którego potrzebuje Klient.

Automatyzacja i konieczność uproszczenia procesów to jedno z największych wyzwań stojących przed branżą bankową. W Credit Agricole przykładamy dużą uwagę do wdrażania nowatorskich rozwiązań, które tworzą nową jakość dla klientów, zarówno w kontakcie osobistym jak i zdalnym” - mówił zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją w banku Credit Agricole, Vinodh Rajamoney.
 


 

FinAi


FinAi jest polskim fintechem w branży finansowej będący członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Spółka technologiczna została założona w 2016 roku, zaś w roku obecnym uruchomiła pierwszą w Polsce niezależną platformę kredytową. Umożliwia ona podjęcie przez Klienta produktu w całości przez Internet. FinAi do 2020 roku planuje, że za pośrednictwem platformy zostaną udzielone kredyty o łącznej wartości 1 000 000 000 złotych. 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY