zadluzenia.com
zamknij

Credit Agricole wyróżniony w konkursie Golden Arrow

Tegoroczna edycja prestiżowego konkursu Golden Arrow 2018 bardzo korzystnie przebiegła dla Credit Agricole. Instytucja otrzymała dwa wyróżnienia, a szczególnie uznane zostały rozwiązania zastosowane w obsłudze wniosków kredytowych przez telefon oraz w internetowa kampania Konta dla Ciebie.


W komunikacie wystosowanym przez Credit Agricole wyczytać można, że wyróżniony został też projekt „Uważny bank - nie do pominięcia”. Dotyczyło to zmniejszenie pomijania reklam w platformie YouTube, wykorzystując do tego filmy pre-roll.Efekty projektu Uważny bank - nie do pominięcia” były widoczne bardzo szybko. Dzięki filmom tego typu, których bohaterem był, współpracujący z CA Dawid Podsiadło, ponad 50% wyświetleń spotów zostało obejrzanych, a co za tym idzie - reklamy nie zostały pominięte.
 

Golden Arrow - prestiżowy konkurs
 

Konkurs w polskiej branży marketingowej organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications od 2006 roku. Promowane są w nim innowacyjne rozwiązania w reklamach oraz efektywność w działaniach marketingowych. Kampanie przeprowadzone w danych roku oceniane są przez doświadczonych ekspertów z branży reklamowej. Do konkursu dopuszczane są:
 

  • domy mediowe,

  • firmy,

  • podmioty gospodarcze(które brały udział w realizacji lub zrealizowały kampanię marketingową),

  • kontrahenci,

  • agencje komunikacji marketingowej.
Digital Marketing - Innowacja Internetowa

W tej kategorii doceniony został TeleBot. Algorytm operowany przez sztuczną inteligencję pozwolił na wzrost efektywności kampanii kredytu gotówkowego, którą prowadziła instytucja. Algorytm miał wpływ także na pre-weryfikację jakości leadów, która została zautomatyzowana przy użyciu TeleBota. Dzięki temu pracownicy nie byli na darmo angażowani w daną akcję. Algorytm zadecydował również o zmniejszeniu liczby tak zwanych „kontaktów niedodzwonionych”. Odsetek tej kategorii spadł z 49,9% do 5,3%.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY