zadluzenia.com
zamknij

Euronet przejmuje sieć bankomatów Credit Agricole

Euronet podpisał umowę z Credit Agricole, w ramach której przejmuje obsługę wpłato-bankomatową banku. Od tego momentu klienci Credit Agricole powinni zgłaszać swoje uwagi dotyczące urządzeń do Biura Obsługi Klienta Euronet.

 

 

Więcej niż 570 urządzeń banku Credit Agricol przechodzi pod skrzydła Euronetu. W ten sposób pod opieką sieci będzie już około 8 000 urządzeń. Euronet ma w planach wymianę 180 bankomatów oraz wpłato-bankomatów na nowsze urządzenia - recyklery (pozwalają one klientom banku realizować wypłaty i wpłaty środków pieniężnych i jednocześnie księgują je na rachunku klienta banku). 

 

Robert Midura, country manager Euronet Polska informuje, że Credit Agricole jest kolejnym bankiem, który dołączył do grona instytucji korzystających z oferty Euronetu.

 

Bez zmian w płatnościach dla klientów banku

 

Co najistotniejsze, klienci Credit Agricole mogą spać spokojnie, bo tabela opłat i prowizji dla transakcji we wpłatomatach zlokalizowanych w oddziałach banku nie zmieni się.

 

Mariusz Chmieliński, dyrektor Departamentu Płatności i Kart w Credit Agricole, zaznacza w komunikacie prasowym, że bank dba o swoich klientów i dzięki tym zmianom doradcy zyskają więcej czasu dla odwiedzających, bo nie będą już zajmować się obsługą wpłatomatów w placówkach.

 

Skargi i uwagi dotyczące urządzeń

 

Klienci Banku wszystkie uwagi, które dotyczą funkcjonowania urządzeń, powinni teraz zgłaszać do Biura Obsługi Klienta Euronet. 

 

Infolinia czynna jest 24h na dobę przez cały tydzień pod numerem telefonu 801 324 024 lub 22 519 77 71

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY