zadluzenia.com
zamknij

Hipożyczka – pożyczka oddłużeniowa do 200 000 zł

Hipożyczka to firma oferująca pożyczki pod zastaw nieruchomości. Pieniądze są przyznawane z komornikiem sądowym, a nawet w przypadku licytacji nieruchomości.

 

Pożyczki dla osób z komornikiem sądowym cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Trudno się dziwić – komornicy prowadzą rocznie kilka milionów spraw egzekucyjnych. Niestety wszczęcie egzekucji automatycznie oznacza zamkniętą drogę do kredytu w banku lub pozyczki w większości firm.

 

Z pomocą przychodzi raptem kilka firm, z których najpopularniejsze to:

 

- Rapida Money - do 25 000 zł

- Profi Credit: pożyczki do 25 000 zł bez zabezpieczeń

- Provident: pożyczki do 15 000 zł

- Feniko: pożyczka do 1000 zł na 4 raty

 

Osobną kategorię stanowią firmy, które oferują pożyczki pod zastaw nieruchomości. Klienci mogą liczyć na znaczne większe kwoty finansowania, z drugiej strony – w przypadku problemów ze spłata mogą stracić nieruchomość stanowiącą zabezpieczenie.

 

Jedną z takich firm jest spółka Hipożyczka z siedzibą w Krakowie.

 

Hipożyczka - oferta pożyczki dla zadłużonych

  • Pożyczki od 20 000 do 200 000 zł
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Spłata maksymalnie do 5 lat
  • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  • Oferta dla osób fizycznych i firm
  • Bez opłat wstępnych
  • Dla osób z negatywną historią kredytową w BIK
  • Dla osób z komornikiem sądowym
  • Całodobowa infolinia
  • Wypłata gotówki w 2 dni robocze
Złóż wniosek

Zabezpieczeniem pożyczki może być:

- Mieszkanie

- Dom

- Działka

- Lokal usługowy

- Gospodarstwo rolne

 

Nieruchomość, która ma stanowić zabezpieczenie, powinna być zlokalizowana w jednej z następujących miejscowości: Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra.


Jak otrzymać pieniądze z Hipożyczka

 

1. Wysyłamy wniosek o pożyczkę

2. Wskazujemy numer księgi wieczystej

3. Spotkanie z doradcą Hipożyczka

4. Podpisanie umowy i wypłata pieniędzy

 

Dokumenty, których będziemy potrzebować:

 

- Numer księgi wieczystej

- Dokument potwierdzający własność nieruchomości

- Zdjęcia nieruchomości

 


Hipożyczka - dane kontaktowe

 

HIPOŻYCZKA Sp. z o.o.
Ul. Miodowa 14/7
31- 055 Kraków

 

KRS: 0000543194
NIP: 6762485080
REGON: 36081782500000

 

Infolinia: 12 307 44 55 oraz 730 722 669

E-mail:[email protected]

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
2 / 5 z 3 ocen
~Iwan

NIE POLECAM !!!!STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY JAK DIABŁA FIRMA HIPOZYCZKA TO TAK NA PRAWDE SPOLKA ROZNYCH FIRM I U "NOTARIUSZA" KTÓRY MUSI BYĆ ICH KONIECZNIE (JUZ WIEM DLACZEGO) DAJE DO PRZECZYTANIA AKT NOTARIALNY KTORY JEST W POŻĄDKU I PODKLADA INNE PAPIERY KTORYCH CZLOWIEK NIE WIDZI NA OCZY ... I PODPISUJE SIĘ PAPIERY NIECHCĄCY Z POŻAL SIĘ BOŻE FIRMĄ POŚREDNICZĄCĄ KOPERNIK KTÓRYM TRZEBA ZAPLACIC 33TYSIĄCE!!!!!!!!!!!!! PROWIZJE DLA PRACOWNIKÓW PO 6TYSIĘCY KAŻDEMU!!!!! ONI CHCĄ PRZEJĄĆ MÓJ DOM!!! JESTEM W GOWNIE .... NIE DAJCIE SIĘ TYM IDIOTA !!!!! I NOTARIUSZ KTORY POWINIEN W PIERDLU ZDECHNAC !!!!   Odpowiedź

~Hipożyczka

Szanowny Panie Iwanie, jest nam niezmiernie przykro, że doświadczył Pan podobnej sytuacji w procesie otrzymania pożyczki od Hipożyczka. Możemy zapewnić, że wszystkie nasze transakcje przebiegają całkowicie zgodnie z prawem oraz na warunkach wcześniej ustalonych z Klientem. Pracujemy tylko z rzetelnymi, doświadczonymi notariuszami, dlatego jesteśmy przekonani o transparentności procesu udzielania pożyczki. Ze względu na to. że chcielibyśmy bliżej zapoznać się ze szczegółami Pana sprawy (niestety, według systemy nie podpisywaliśmy umowy z nikim o podanym imieniu), prosimy o przesłanie szczegółów na adres e-mail: [email protected] Zapewniamy, że przeanalizujemy Pana przypadek i dołożymy wszelkich starań, by wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z poważaniem, Hipożyczka   Odpowiedź