zadluzenia.com
zamknij

Inbank wchodzi w kredyty ratalne

Pod koniec roku Inbank poszerzy swoją ofertę o kredyty ratalne. Estoński bank w dalszym ciągu zamierza skupiać się na kredytach konsumpcyjnych.

 

Informację potwierdził Maciej Pieczkowski, dyrektor Oddziału Inbank w Polsce, który udzielił obszernego wywiadu dla portalu bankier.pl

 

Według niego, strategia nowego banku przede wszystkim obejmuje obszar consumer finance. W tej chwili bank oferuje trzy produkty: kredyt online, pożyczkę ratalną do 4 miesięcy oraz lokatę.

 

Od momentu debiutu, Inbank cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem. Zebrał już kilkanaście milionów złotych w ofercie depozytowej. Do końca roku bank zamierza udzielić kredytów o wartości 100 mln złotych.

 

Z pewnością pomoże mu w tym plan rozszerzenia usług o kredyty ratalne, oferowane we współpracy z wybranymi partnerami, oferującymi usługi zarówno online jak i offline.

 

Strategia Inbank opiera się na oferowaniu Klientom atrakcyjnych cenowo produktów, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz efektywne zarządzanie procesami biznesowymi.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY