zadluzenia.com
zamknij

ING rozdaje 100 zł

Dla klientów zainteresowanych założeniem konta osobistego w złotych, ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę. Osoby, które skorzystają z promocji mogą dostać 100 zł w prezencie.

 


Promocja ING Banku Śląskiego wystartowała 1 grudnia. Mogą z niej skorzystać osoby, które od 01 lipca 2015 roku do 30 listopada 2016 roku nie posiadały Konta z Lwem dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim, czyli kont: Direct, Komfort, Klasyczne, Student lub Premium.

 

Jak skorzystać z promocji ?


Trzeba spełnić określone warunki:


a) od 01 grudnia 2016 roku do 28 lutego 2017 roku, należy zawrzeć poprzez stronę internetową albo w systemie bankowości internetowej umowy o: 


- Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort i wydawaną do niego kartę debetową
- Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, jeśli go nie posiadamy


b) w tym samym czasie wypełnić formularz rejestracyjny do promocji, dostępny na stronie internetowej: https://e.ingbank.pl/16415, jeśli złożymy wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem systemu bankowości internetowej

 

c) do 30 czerwca 2017 roku  zrobić zakupy na łączną kwotę minimum 1000 zł i zapłacić za nie kartą debetową wydaną do naszego konta (nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki)


d) w dniu wypłaty premii należy być posiadaczem otwartego w ramach promocji Konta z Lwem Direct albo Konta z Lwem Komfort wraz z wydaną do niego kartą debetową oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN.

 

Kiedy otrzymamy premię ?


Po spełnieniu wszytskich warunków kwota w wysokości 100 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 31 lipca 2017 roku, na Otwarte Konto Oszczędnościowe. 


Szczegółowe warunki oferty dostępnę regulaminie: http://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1115510

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY