ING startuje z kampanią „Pensja na już”

ING startuje z kampanią „Pensja na już”

author
Patryk Byczek
24 lipca 2018
ING Bank Śląski rusza z nową ofertą skierowaną do Klientów indywidualnych. „Pensja na już” pozwala na dostęp do pieniędzy na 15 dni przed wypłynięciem wynagrodzeni na rachunek bankowy. Bank wychodzi na przeciw Klientom, którym nieprzewidziane wydatki mogą zdestabilizować sytuację finansową.

Oferta została stworzona w myśl idei „Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym”. To właśnie do tych osób skierowany jest produkt instytucji.

„…zdajemy sobie sprawę, że każdemu może przydarzyć się sytuacja, kiedy najzwyczajniej nie można czekać na wpływ pensji. I nie chodzi tu tylko o nieoczekiwane wydatki, jak np. awarie, ale też różnego rodzaju nadarzające się ciekawe i wartościowe okazje, które mogłyby uciec nam sprzed nosa. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę „Pensja na już”,  która jest odpowiedzią na życiowy insight, że… „Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym” – informowała Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim, Barbara Pasterczyk.


 

Kampania reklamowa

W reklamie przedstawiającej ofertę „Pensja na już” główną rolę odgrywa młody chłopiec, którego ulubionym sportem jest piłka nożna. Pasja i umiejętności młodego piłkarza mają szansę się rozwinąć w momencie, gdy dowiaduje się on o możliwości wyjazdu na obóz piłkarski. Wówczas rodzice, by spełnić marzenie swojego dziecka, decydują się na skorzystanie z oferty „Pensja na już”.

Za pośrednictwem Internetu, produkt przedstawiany jest także w innych sytuacjach, które mogą mieć odzwierciedlenie w życiu realnym. Są to między innymi momenty, w których możemy dowiedzieć się o niespodziewanej wizycie rodziny, podróżach last minute, czy remoncie, którego czas trwania się wydłuża.


 

Pensja na już

Nowy produkt wprowadzony do oferty ING Banku Śląskiego to nieprocentowany limit na koncie, którego bank udziela maksymalnie 15 dni przed wpływem pięniędzy z tytułu wynagrodzenia. Klient może otrzymać od 500 do 3500 złotych w ramach oferty. Opłata za udzielenie wynosi 20 złotych. Aby złożyć wniosek, należy zalogować się do serwisu internetowego, udać się do banku, lub skorzystać z usługi Contact Centre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Mieroszowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 października 2019

PKO BP w Mieroszowie

Kredyt gotówkowy Koszalin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Koszalin

Powstanie wspólny rachunek bankowy urzędów skarbowych
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 czerwca 2019

Powstanie wspólny rachunek bankowy urzędów skarbowych

Rekordowe wyniki BLIKa
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 lutego 2019

Rekordowe wyniki BLIKa

Co musi zawierać faktura?
Ekonomia
author
Aneta Jankowska
21 sierpnia 2023

Co musi zawierać faktura?

Porównaj