Cross Finance opinie

Cross Finance opinie

author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2020

Cross Finance to jedna z największych firm działających w branży windykacyjnej w Polsce. Opinie Klientów na temat funkcjonowania tej firmy są jednak różne. Podziel się z nami swoim doświadczeniem z Cross Finance lub sprawdź opinie innych.

Cross Finance zajmuje się zarządzaniem sekurytyzowanymi wierzytelnościami i świadczeniem usług windykacyjnych. Cross Finance prowadzi windykacje zlecone przez:

– banki,
– firmy pożyczkowe,
– operatory multimediów,
– firmy telekomunikacyjne.

Obsługa Cross Finance skupia się na monitorowaniu należności oraz różnych rodzajach windykacji – od polubownej, przez terenową, po sądowo-egzekucyjnej. Ponadto Cross Finance zajmuje się także obrotem wierzytelnościami.

Firma deklaruje, że zatrudnia jedynie wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. “Osoby odpowiedzialne za zarządzanie procesami Spółki posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i obsługi wierzytelności, zarządzania ryzykiem, IT” – czytamy na stronie firmy.

Cross Finance – plusy i minusy

Najczęściej wskazywane przez Klientów dobre strony Cross Finance:

– ograniczenie działań windykacyjnych do windykacji polubownej,
– przejrzysta strona internetowa,
– dogodny kontakt poprzez infolinię.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Pożyczki dla zadłużonych – także z komornikiem

 

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty


Najczęściej wskazywane przez Klientów słabe strony Cross Finance:

– nachodzenie dłużnika i jego sąsiadów,
– wysyłanie listów, w których na zewnątrz koperty znajduje się wskazanie na to, że to listy windykacyjne,
– dzwonienie do rodziny dłużnika,
– przesyłanie oficjalnej korespondencji listem niepoleconym,

Cross Finance

Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2002 i działa po dziś dzień. W roku 2004 firma stała się członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W roku 2016 firma Cross Finance uzyskała od Komisji Nadzoru Finansowego zezwolenie na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszu sekurytyzacyjnego.

Cross Finance przejmuje wierzytelności od wielu firm, jeżeli ich Klienci nie wywiązują się z warunków umowy i nie spłacają swoich zobowiązań, dlatego też wiele osób, mimo iż nie zawiązywało żadnej umowy z Cross Finance, może otrzymać od tej firmy telefon albo korespondencję.

Cross Finance znajduje się w gronie Członków KPF i posiada aktualny Certyfikat audytu etycznego, który potwierdza, że firma stosuje się w pełni do zobowiązań, które wynikają z Zasad Dobrych Praktyk.

Cross Finance – opinie

Zabrakło jakiegoś plusa lub minusa w naszym zestawieniu? A może nie zgadzasz się z tym, co napisaliśmy? Zostaw nam swoją opinię w komentarzu.


Źródło: 

https://crossfinance.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Wiesław Dyć
Wiesław Dyć
2023-05-25 07:13:05

Ja mam inną opinie na nich ,ponieważ chciałem przesunąć jedną ratę o miesiąc to nie wyrazają mam zapłacić i już ich to nie obchodzi czy człowiek ma czy nie i to jest kurzajace tylko 1 ratę chce przesunąć a oni nie ,a jak się mówi prawdę że dupy nie wezne pieniędzy to się od łaczają bo im się nie podoba negatywne słowo mówię prawdę a oni to gdzieś ,a i oszukują z datami podjęcia kredytu ponieważ ja nie wziąłem tym tym roku kredytu tylko 2019roku a oni piszą że tym roku i to styczniu co jest kłamstwo także machloistwo robią totalne to jest chore moje dane takto dało tej firmie criss finanse chore to jest

Karol Glinski
Karol Glinski
2022-10-17 17:53:48

Złodzieje nie chcą oddać za dużo wyłudzonych pieniędzy

Szamanka
Szamanka
2022-03-24 14:48:54

Świetna technika, Pani widykatorka wita się grzecznie, po staje się nieprzyjemna, straszy , poucza, wygłasza teksty tak nieprofesjonalne...zamiast w sposób przyjacielski przekazać informacje, ustalić co można a czego nie.Straszenie osoby z kłopotami finansowymi nic nie da..Nie ma obowiązku rozmawiać z osobą, która zachowuje się nieprofesjonalne. Chyba że się preferuje takie indywidua. Adwokat potrafi sobie poradzić i z takimi. A Pani windykatorce radzę zachowywać się godnie i na poziomie.Osiagnie więcej..

Adam
Adam
2021-04-07 17:24:31

Dziady myślę że PiS wcześniej czy później się nimi zajmie

Podobne artykuły

Gwiazdy z komornikiem: Edyta Górniak
Blog
author
Aneta Jankowska
05 listopada 2016

Gwiazdy z komornikiem: Edyta Górniak

Ile kosztuje przedłużanie włosów?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
12 czerwca 2019

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Allianz Online
Wpisy
author
Aneta Jankowska
11 czerwca 2018

Allianz Online

Kredyt gotówkowy Krosno
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
22 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Krosno

Władze banku PKO BP
Banki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
13 kwietnia 2018

Władze banku PKO BP

Karta Praw Bezdomnych
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
16 maja 2018

Karta Praw Bezdomnych

Porównaj