Bank Ochrony Środowiska jest kolejną instytucją, która w możliwy dla siebie sposób chce uczcić jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym Klienci banku będą mogli skorzystać z okolicznościowych kart płatniczych, które przygotuje instytucja.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.07.2018
Udostępnij:

W ofercie ma znaleźć się osiem rodzajów kart, których głównym motywem będzie Biały Orzeł i napis „100-lecie Niepodległości Polski”. Tematyka historyczna na wizerunkach kart może zaciekawić wszystkie osoby, które interesują się historią Polski.


źródło grafiki: BOŚ
 

Patriotyzm w BOŚ Banku

Prezes Zarządu BOŚ Banku mówił, że zarówno on, jak i cała instytucja, utożsamia się z patriotyzmem i wartościami patriotycznymi. Instytucja wspiera i promuje postawę pronarodowościową oraz wszelkie inne formy, które odwołują się do historii naszego kraju. Bank z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotował dedykowane karty płatnicze, na których grafika także promuje patriotyzm. 


źródło grafiki: BOŚ
 

Jak otrzymać kartę?
 

Karta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów banku. Obie grupy mogą nabyć kartę korzystając z jednego, spośród trzech sposóbów:
 

  • udając się do najbliższego oddziału banku,

  • poprzez infolinię (nowi Klienci poprzez infolinię muszą założyć konto),

  • przez Internet (nowi Klienci muszą założyć konto, obecni Klienci muszą zalogować się do swojej bankowości online).

Po złożeniu wniosku o kartę okolicznościową, powinna ona zostać dostarczona w ciągu pięciu dni roboczych. Dostawcą narzędzia będzie Poczta Polska.

Bank Ochrony Środowiska

BOŚ Bank to bank komercyjny, działający na polskim rynku finansowym od 1991 roku. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Bank wspiera akcje na rzecz ochrony środowiska. BOŚ to jedna z niewielu instytucji, która udziela kredyty preferencyjne, które dotyczą stricte przedsięwzięć proekologicznych. Stanowisko prezesa banku zajmuje od 8 listopada 2017 roku Bogusław Białowąs.
 

Komentarze