Alior Bank proponuje niższe ceny kredytów dla firm

Alior Bank proponuje niższe ceny kredytów dla firm

author
Patryk Byczek
17 marca 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że kredyty skierowane do mikrofirm i małych przedsiębiorstw, a raczej prowizja przygotowawcza zostaje obniżona o połowę. Promocja kredytowa trwa od 8 marca do 31 maja 2021 roku i mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi Klienci Alior Banku potrzebujący finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych. Sprawdzamy szczegóły.

Nowa oferta dotyczy finansowania udzielanego w formie:

– Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe,
– kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności,
– kredytu Łatwy Kapitał,
– kredytu w rachunku bieżącym.

Z uwagą śledzimy sytuację makroekonomiczną i prognozy rynkowe. Spodziewamy się wzrostu zainteresowania przedsiębiorców kredytami obrotowymi. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną, która obniża o połowę prowizję przygotowawczą. W ten sposób chcemy ułatwić klientom dostęp do finansowania najważniejszych potrzeb związanych z prowadzeniem i rozwojem biznesu.

– mówił cytowany w komunikacie Marek Sołtysiak, dyrektor zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Promocyjna oferta Alior Banku

Oferta wyróżnia się szybkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. W zaledwie 20 minut od momentu złożenia wniosku przyjdzie odpowiedź z banku. Dodatkowo formalności można załatwić całkowicie zdalnie, dzięki podpisowi kwalifikowanemu. Alior Bank nie wymaga od Klientów zabezpieczeń materialnych. Promocyjny kredyt jest zabezpieczony gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego. Alior Bank może wymagać weksel wystawiony na rzecz banku, jako dodatkowe zabezpieczenie.

Kredyt w rachunku bieżącym umożliwia szybkie regulowanie zobowiązań, bez konieczności składania dodatkowych dyspozycji uruchomienia finansowania. Biznes Kredyt na cele obrotowe oraz kredyt Łatwy Kapitał są nieodnawialnymi formami finansowania majątku obrotowego firmy. Przeznaczeniem Biznes Kredytu na cele zakupowe jest na przykład zakup maszyn, urządzeń, zakup pojazdów, w tym pojazdów niewymagających rejestracji, zakup lub remont nieruchomości posiadającej pozwolenie na użytkowanie lub konsolidację takich kredytów w innych bankach.


Okres finansowania kredytów promocyjnych

Alior Bank informuje, że okres finansowania wynosi:

do 84 miesięcy dla mikrofirm,
do 36 miesięcy dla małych firm (gdy chodzi o finansowanie o charakterze nieodnawialnym),
do 24 miesięcy w przypadku kredytu w rachunku bieżącym.

Klienci firmowi reprezentujący segment mikrofirm mogą starać się o kredyt do 1 000 000 złotych. Maksymalna kwota w przypadku małych firm wynosi 3 000 000 złotych.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-03-15-nizsza-cena-kredytow-dla-firm-alior-banku.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BGŻ BNP Paribas prognozuje ceny żywności w 2019 roku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 grudnia 2018

BGŻ BNP Paribas prognozuje ceny żywności w 2019 roku

Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 grudnia 2019

Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium

Kasa Stefczyka Zabrze
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 października 2020

Kasa Stefczyka Zabrze

Pożyczki bez BIK Grodzisk Wielkopolski
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
17 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Grodzisk Wielkopolski

Alior Bank w Częstochowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 maja 2019

Alior Bank w Częstochowie

Porównaj