Awaria w Credit Agricole

Awaria w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
02 grudnia 2019

Awaria w Credit Agricole. Klienci mają problemu z logowaniem się do bankowości internetowej i mobilnej oraz płatnościami BLIK. Bank pracuje nad jak najszybszym usunięciem awarii. Kiedy problem zostanie rozwiązany? Sprawdzamy.

Credit Agricole – awaria

Na dzień 2 grudnia 2019 roku Klienci zgłaszają następujące problemy:

  1. utrudnienia w zalogowaniu się do bankowości internetowej,
  2. nie działa płatność za pomocą BLIK,
  3. nie można zalogować się do aplikacji mobilnej.

Na jednym z portalów społecznościowych, w komentarzach pod postami Credit Agricole Bank Polska Klienci narzekają na bardzo poważne utrudnienia, które zakłócają wykonywanie codziennych czynności. Pod wieloma komentarzami pojawiają się odpowiedzi Credit Agricole typu:

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Występują przejściowe utrudnienia w działaniu naszych systemów, już pracujemy nad ich usunięciem.

Aktualizacja

03.12.2019 – 15:05 – Nasi czytelnicy w dalszym ciągu informują, że logowanie się do bankowości internetowej i mobilnej oraz wykonanie przelewu jest niemożliwe.

18:40 – Nasi czytelnicy ciągle zgłaszają, że kłopoty z logowaniem i korzystaniem z usług bankowości internetowej nadal zostały rozwiązane przez Credit Agricole.

13:03 – Przed godziną 13:00 rzecznik prasowy Credit Agricole Przemysław Przybylski podał serwisowi finanse.wp.pl, że utrudnienia z logowaniem do serwisów faktycznie miały miejsce i trwały około 60 minut. Problem został najprawdopodobniej zażegnany.

Płatności internetowe są dla wielu osób szczególnie ważne dzisiejszego dnia, ponieważ to właśnie dziś trwa Cyber Monday – dzień obniżek i promocji, które oferują sklepy internetowe.


Poprzednie problemy

Problemy z serwisem internetowym i aplikacją mobilną Credit Agricole pojawiały się już w Black Friday. Wówczas kłopoty zgłaszali zarówno Klienci indywidualni, jak i Klienci biznesowi. W ciągu trzech dni instytucja w żaden sposób nie poinformowała o jakichkolwiek utrudnieniach. Informacji brak na stronie internetowej banku i portalach społecznościowych. To najprawdopodobniej dlatego pojawiają się nowe komentarze Klientów, którzy zgłaszają systemowe niedogodności.Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Natalia Krzystzoń
Natalia Krzystzoń
2019-12-03 15:18:01

Totalna kpina z klienta. Już drugi dzień nie mam szansy wykonania przelewów internetowych z mojego konta. Nikt z CA nie jest w stanie odpowiedzieć kiedy awaria zostanie usunięta. Jest grudzień, początek miesiąca, czas opłat, zakupów. Zobowiązania finansowe, które nie mogą czekać - rozumiem 1 dzień ale 2 dni awarii banku już nikt nei chce mi uwzględnić. ZERO POWAGI ze strony CA ! Ludzie muszą pałcic nie tylko za zakupy - opłaca się zabiegi medyczne - które zostają odwołane na inny termin, terminowe faktury za które zostaja naliczone odsetki - dlatego że dzień, noc i kolejny dzień to zbyt mało czasu na usunięcie awarii...

Podobne artykuły

Konfesjonał na sprzedaż
Blog
autor wpisu
Pawel-Zdunski
05 lipca 2016

Konfesjonał na sprzedaż

Kredyt hipoteczny Sierpc
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
10 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Sierpc

Kalkulator kredytowy dla firm
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
04 stycznia 2016

Kalkulator kredytowy dla firm

Czy można cofnąć przelew?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
23 grudnia 2022

Czy można cofnąć przelew?

Multiwyszukiwarka NBP – jak z niej korzystać?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 lipca 2019

Multiwyszukiwarka NBP – jak z niej korzystać?

Porównaj