zadluzenia.com
zamknij

Kolejna edycja „Bezpiecznie z Profi Credit”

Tylko kilka dni zostało na zapisy do drugiej odsłony kampanii „Bezpiecznie z Profi Credit”. W ramach akcji odbędą się spotkania w szkołach, promujące aktywność fizyczną oraz właściwy styl żywienia.

 

Pierwsza odsłona „Bezpiecznie z Profi Credit” odbyła się w październiku 2016 roku. Łącznie doszło do 12 spotkań w szkołach podstawowych/gimnazjalnych na obszarze powiatu bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego oraz w samym mieście Bielsko-Biała.

 

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego podjęto decyzję o jej drugiej edycji. Partnerem Tytularnym nadal jest Profi Credit – druga największa firma pożyczkowa w Polsce. W tym roku kampania dodatkowo obejmie powiaty wadowicki, chrzanowski, pszczyński oraz oświęcimski.

 

Akcja „Bezpiecznie z Profi Credit” ma promować wśród dzieci i młodzieży:

 

- sportowy tryb życia

- zdrowe odżywianie

- aktywność fizyczną

- bezpieczeństwo na drodze oraz w czasie imprez masowych

 

W spotkaniach biorą udział między innymi siatkarki klubu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, policjanci z komendy w Katowicach oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

 

Dzieci i młodzież biorąca udział w spotkaniach, może liczyć na gadżety sportowe, opaski odblaskowe oraz bezpłatne zaproszenia na mecze siatkarskie BKS PROFI CREDIT.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY