Kredyt 50 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 50 tysięcy – najlepsze oferty

Potrzebujesz kredytu gotówkowego w wysokości 50 tysięcy złotych? Wskażemy Ci gdzie, oraz na jakich warunkach możesz uzyskać tego typu finansowanie. Dodatkowo w naszym artykule znajdziesz informacje o tym, ile musisz zarabiać, aby uzyskać 50 000 złotych kredytu oraz maksymalny okres jego spłaty.

author
Patryk Byczek
29 marca 2023

Kredyt 50 tys. zł – ranking

Spis treści:

 1. Kredyt 50 tys. zł – ranking
 2. Kredyt na 50 tys. – jakie są warunki?
 3. Kredyt na 50 tys. – kto może otrzymać?
 4. Jak otrzymać kredyt na 50 tys.?
 5. Kredyt na 50 tys. – ile trzeba zarabiać?
 6. Kredyt na 50 tys. – jaka rata?
 7. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
 8. Kredyt na 50 000 zł – także bez zaświadczeń?
 9. Wymagane dokumenty przy kredycie
 10. Kredyt na 50 tyś. zł - pytania i odpowiedzi
 11. Podsumowanie
Zwiń spis treści

Kredyt na 50 tys. – jakie są warunki?

Przede wszystkim należy pamiętać, że kredyty gotówkowe wymagają od Klienta wypełnienia kilku formalności. Przede wszystkim należy okazać dokument, który potwierdzi nasze miesięczne dochody. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które otrzymamy od naszego pracodawcy. Bywa również tak, że bank uzna takie zaświadczenie w formie deklaracji podatkowej lub wyciągu z konta bankowego, na które wpływają nasze przychody.

Ponadto banki wymagają od Kredytobiorcy okazania podstawowych danych osobowych. Są to przede wszystkim takie informacje, jakie widnieją na naszych dowodach osobistych. Dlatego miejmy na uwadze fakt, aby koniecznie posiadać ten dokument. W zależności od tego, jaką ofertę wybierzemy, może być również wymagane wykupienie dodatkowego ubezpieczenia lub założenie konta w banku, w którym decydujemy się zasięgnąć takiego kredytu.

Kolejnym warunkiem, który może pojawić się w przypadku zasięgnięcia kredytu, jest zgoda naszego współmałżonka na pobranie finansowania. Tego typu wymaganie nie jest konieczne za każdym razem, ale warto być przygotowanym na taką możliwość. Warto zajrzeć do jakiegokolwiek rankingu kredytów gotówkowych w celu przejrzenia dostępnych ofert.

Nie możemy również zapomnieć o tym, że kredyty udzielane przez banki komercyjne nie należą do grupy tak zwanych pożyczek bez baz czy pożyczek bez zdolności kredytowej. Tego typu finansowania charakteryzują się tym, że Klienci nie są weryfikowanie w rejestrze osób zadłużonych. W przeciwieństwie do takich pożyczek banki zawsze sprawdzają swoich Klientów. Chcą w ten sposób upewnić się, że potencjalny Kredytobiorca nie posiada żadnych zadłużeń oraz opłaca terminowo wszelkie zobowiązania finansowe. Jeśli chcemy uniknąć zadłużenia, możemy skorzystać z wygodnej opcji kredytu konsolidacyjnego online.

Kredyt na 50 tys. – kto może otrzymać?

Klient, który chce uzyskać kredyt na 50 000 zł musi brać pod uwagę fakt, że jest to spore obciążenie dla budżetu. Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym muszą spełnić kilka warunków, aby otrzymać takie finansowanie. Poniżej przedstawiamy najczęściej stawiane wymagania:

 • być pełnoletnia,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Osoby, które nie spłacają terminowo innych zobowiązań finansowych, które posiadają, nie mają możliwości sięgnięcia po kredyt w takiej kwocie. Dla Klientów, którzy posiadają negatywną historię kredytową została przygotowana opcja pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 50 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:50 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:555,10 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:6,16%

Jak otrzymać kredyt na 50 tys.?

Wzięcie kredytu gotówkowego na taką kwotę jest możliwe w bankach komercyjnych. Dla Klienta oznacza to, że może składać wniosek kredytowy w wybranym przez niego banku. Dodatkową zaletą jest fakt, że aktualnie istnieje opcja kredytu przez Internet. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy oferty kredytów, które otrzymamy w całości przez Internet. Warto przejrzeć dostępny w Internecie ranking kredytów gotówkowych.

Kredyt online jest wygodną opcją dla Klientów, którzy chcą zaoszczędzić swój czas. Dzięki tej opcji nie musimy czekać w kolejkach w oddziałach bankowych, ponieważ cały wniosek możemy złożyć online. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do sieci internetowej. Dodatkowo decyzję kredytową poznamy naprawdę szybko – najczęściej banki już na wstępie po podaniu podstawowych danych osobowych, wysyłają Klientowi wstępną decyzję.

Kredyt udzielany tradycyjną drogą, zazwyczaj wymaga dostarczenia obszernych dokumentów. W sytuacji, w której składamy wniosek online, możemy liczyć na uproszczoną procedurę kredytową. Warto również pamiętać o tym, że większość banków na swojej stronie internetowej posiada kalkulator kredytowy. Pozwala on obliczyć przybliżoną kwotę miesięcznej raty. Jeżeli odpowiada nam oszacowana kwota, możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami. Kalkulator oferuje na swojej stronie np. Alior Bank czy Santander Bank Polska (te banki mają w swojej ofercie również kredyty hipoteczne).

Kredyt na 50 tys. – ile trzeba zarabiać?

Klienci, którzy podejmują decyzję o zasięgnięciu kredytu w takiej kwocie, muszą posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Dla Kredytobiorcy oznacza to, że jego dochody muszą być stałe oraz wystarczające dla danego banku. Przez fakt, że na określanie zdolności kredytowej mają również wpływ inne informacje, trudno jest ustalić jednoznaczną kwotę. Dodatkowe znaczenie ma również to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu oraz jaka jest wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 50 tys. – jaka rata?

Obliczenie miesięcznej raty kredytowej zależy od wielu innych czynników oraz mają na nią wpływ indywidualne możliwości finansowe Klienta. Należy pamiętać o tym, że większość banków  udostępnia na swojej stronie internetowej kalkulatory kredytowe. Dzięki nim możemy oszacować wysokość miesięcznej raty. Pod uwagę brane są parametry takie jak: wysokość kwoty kredytu, okres spłaty zadłużenia. Ranking kredytów gotówkowych przedstawi nam wstępie porównanie raty różnych kredytów.

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

 • oprocentowanie,
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Ilość rat kredytowych zależy od tego, jaka jest indywidualna sytuacja finansowa Klienta. Warto wiedzieć, że im krótszy czas spłacania kredytu wybierzemy, tym wyższa będzie kwota miesięcznej raty.

Kredyt gotówkowy online w kwocie 50 tysięcy złotych posiada maksymalny czas spłaty, który wynosi aż 10 lat. To oznacza, że Klient może rozłożyć spłacanie zadłużenia na 120 miesięcy. Z racji tego, że ratę kredytu opłacamy co miesiąc, nasze finansowanie może zostać rozłożone aż na 120 rat.

Kredyt na 50 000 zł – także bez zaświadczeń?

Jednym z wymogów, który musimy spełnić, jeśli ubiegamy się o kredyt w kwocie 50 tysięcy złotych, jest okazanie dokumentu, który potwierdza uzyskiwanie miesięcznych przychodów. W większości przypadków jest to zaświadczenie otrzymane od pracodawcy. W sytuacji, w której nie możemy udokumentować naszych zarobków, możemy mieć problem z uzyskaniem kredytu.

Niestety jeśli nie mamy możliwości okazania dokumentu potwierdzającego dochodów, bank nie udzieli nam takiego finansowania. Z czego to wynika? Dla banku udzielenie kredytu osobie, która nie może potwierdzić stałego oraz regularnego źródła dochodów, jest zbyt ryzykowne. W takiej sytuacji możemy rozważyć opcję pożyczki bez zaświadczeń, którą możemy otrzymać na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach. Chcesz poznać najlepsza ofertę kredytu gotówkowego? Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt na 50 tys. zł nakłada na Klienta obowiązek spełnienia kilku formalności. Nie musimy się jednak tym przejmować, ponieważ nie są one bardzo obszerne. W przypadku każdego finansowania konieczny będzie bez wątpienia dowód tożsamości klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Czasami Alior Bank wymaga dodatkowych dokumentów.

Gdzie dostaniemy kredyt na 50 tysięcy?

Kredyt gotówkowy na 50 000 zł dostępny jest w bankach komercyjnych w Polsce. Finansowanie uzyskać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w całości online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki. Ranking kredytów gotówkowych bardzo łatwo można znaleźć w Internecie.

Czy można wziąć kredyt 50 tys. na 10 lat?

Kredyt na 50 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Dodatkowo środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 50 tys. zł to kredyt gotówkowy online, który przeznaczyć można w każdym celu. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 50 tyś. – informacje ogólne

Osoby, które potrzebują kredytu gotówkowego, z jednej strony mają do wyboru mnóstwo ofert, lecz z drugiej strony, muszą spełniać konkretne warunki, aby z którejś oferty móc skorzystać. Kredyty gotówkowe, szczególnie te przez Internet, są bardzo popularne w ostatnich latach. Wszystko dzięki temu, że cała procedura jest możliwa do przejścia z domu, przy użyciu komputera, telefonu przy tabletu.

Jeżeli stoimy przed wyborem jednego, spośród kilku czy kilkunastu ofert, bardzo pomocny może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego, który bardzo często nie tylko pozwala nam na wskazanie kwoty pożyczki i okresu spłaty, ale również po zebraniu takich informacji odda nam listę ofert, które są do nas do pasowane. Oferty porównywane są pod względem całkowitej kwoty do spłaty, opłat dodatkowych czy np. tego, jakie jest maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego, którym się interesujemy.

Musimy mieć na uwadze, że najtańszy kredyt gotówkowy nie musi być wcale tańszy od tego, który na pierwszy rzut oka wydaje się być droższy. Oferty kredytów gotówkowych dostępne są na samej górze strony, w przygotowanym przez nas rankingu. Wybierając dany kredyt zainteresujmy się też tym, czy w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego należy nam się zwrot prowizji. Może się to okazać bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze oferty.

Pożyczka gotówkowa czy kredyt

Pożyczka gotówkowa kojarzy się najczęściej z pożyczką w firmie pozabankowej. Nic dziwnego, ponieważ z bankiem kojarzą się kredyty. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który produkt jest lepszy. Zarówno kredyt w banku, jak i pożyczka gotówkowa w firmie pozabankowej (lub też w banku) mają swoje plusy i minusy. Można powiedzieć, że osoba chcąca znaleźć więcej zalet kredytu – oczywiście znajdzie te zalety. Tak samo jest w drugą stronę. Pożyczka gotówkowa w firmie pozabankowej jest z pewnością łatwiej dostępna i nie posiada tylu uwarunkowań, co kredyt gotówkowy. W przypadku kredytu bardzo ważna jest zdolność kredytowa – bez niej nie otrzymamy kredytu. W przypadku pożyczek jest różnie, ponieważ firmy posiadają w swojej ofercie tzw. pożyczki bez zdolności kredytowej.

Kredyt na 50 tyś. zł - pytania i odpowiedzi

Z technicznego punktu widzenia – tak. Kredyt w banku jest najbezpieczniejszą formą pożyczenia pieniędzy. Warto się jednak zastanowić, czy taki kredyt jest bezpieczny dla naszego budżetu.

Nie. Aby otrzymać kredyt w banku należy posiadać zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową.

Tak. Jeżeli chodzi o pożyczanie pieniędzy, to bank jest najbezpieczniejszym miejscem.

Tak. Każdy kredyt bankowy widać w BIK.

Nie. Osoby zadłużone, z problemami finansowymi nie otrzymają kredytu bankowego. Wówczas zostaje pożyczka pozabankowa.

Nie. Kredytu może udzielić wyłącznie bank lub SKOK.

Warto patrzeć na RRSO. Bardzo łatwo dostać kredyt gotówkowy, ale dostać tani kredyt gotówkowy to zadanie dla wnikliwych. Im wyższe RRSO, tym droższy w całym rozrachunku będzie kredyt.

Przede wszystkim warto o taki kredyt zapytać swój bank, ponieważ możemy trafić na warunki promocyjne. Jeżeli oferta naszego banku nas nie interesuje, warto zapytać o ofertę kredytu gotówkowego w jakimkolwiek innym banku.

Wszystko zależy od konkretnej oferty. Średnia rata kredytu w takiej kwocie na dłuższy okres spłaty wynosi około 1000 zł.

Wniosek o kredyt gotówkowy online można bez problemu wypełnić w około kwadrans.

Podsumowanie

1. Ranking kredytów gotówkowych może pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszego kredytu.

2. Kredyty gotówkowe są dostępne wyłącznie w bankach i SKOKach.

3. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy należy posiadać ważny dowód osobisty, zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową.

4. Kredyt 50 tyś. zł jest dostępny np. w Santander Bank Polska.

5. Wniosek o kredyt gotówkowy wypełnia się około 15 minut.

Przykłady reprezentatywne przykładowych ofert:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Łap voucher i leć na zakupy do H&M” w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska przygotował promocję dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 27 lat. Wystarczy wyrobić kartę kredytową SBP, żeby zgarnąć dwa vouchery o łącznej wartości 100 złotych do sieci sklepów H&M. Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku.

author
Patryk Byczek
21 listopada 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Inspektorat ZUS w Malborku

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe. Sprawdzamy dane Inspektoratu w MALBORKU: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
10 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Santander Consumer Bank Środa Śląska

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Profesjonalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Środzie Śląskiej – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
29 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

TAKTO Finanse znika z rynku

Firma pożyczkowa TAKTO Finanse poinformowała na swojej stronie internetowej oraz w wiadomości e-mail o tym, że kończy swoją działalność i wraz z dniem 15 lutego 2023 roku przestaje przyjmować nowe wnioski pożyczkowe. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
15 lutego 2023
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP w Warszawie

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Warszawie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
07 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Millenialsi z pożyczką

Brak zobowiązań sukcesem finansowym według millenialsów. Badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia pokazuje, że w ostatnich dwóch latach trzydzieści pięć procent osób między osiemnastym a trzydziestym dziewiątym rokiem życia zaciągnęło kredyt lub pożyczkę.

author
Patryk Byczek
26 stycznia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj