Kredyt na 50 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt na 50 tysięcy – najlepsze oferty

author
23 lutego 2022

Potrzebujesz kredytu gotówkowego w wysokości 50 tysięcy złotych? Wskażemy Ci gdzie, oraz na jakich warunkach możesz uzyskać tego typu finansowanie. Dodatkowo w naszym artykule znajdziesz informacje o tym, ile musisz zarabiać, aby uzyskać 50 000 złotych kredytu oraz maksymalny okres jego spłaty.

Kredyt na 50 tys. – ranking

1
image

Kasa Stefczyka

13056 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 150 000

OKRES SPŁATY

4 - 120 miesięcy

RRSO

8,35%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

13056 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(2,54)

2
bancovo_logo

Bancovo

10142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

10142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
3
smartney

Smartney

9821 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

3000 - 60 000

OKRES SPŁATY

6 - 96 miesięcy

RRSO

24,24%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

9821 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,21)

logo-santander-consumer-bank

Santander Consumer Bank

7811 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

10 000 - 100 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

27,06%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

7811 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,33)

kasa-dobra-jest

Kasa Stefczyka - konsolidacja

7133 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 150 000

OKRES SPŁATY

4 - 120 miesięcy

RRSO

8,35%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

7133 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,89)

gotowkowo zrzut

Gotówkovo.pl

8142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 miesiące - 10 lat

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,27)

alior

Alior Bank - nowość

6235 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 10 000

OKRES SPŁATY

12 - 36 miesięcy

RRSO

6,06%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6235 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
getin-bank-sesje-przychodzace-i-wychodzace-elixir

Getin Bank

1384 osób wybrało tę ofertę

Kwota

2000 - 200 000 zł

Okres spłaty

3 - 120 miesięcy

RRSO

24,9%

Wniosek przez Internet

TAK

1384 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
skok chmielewskiego logo

SKOK Chmielewskiego

9143 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 180 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

od 9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

Tak

9143 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

Spis treści:

  1. Kredyt na 50 tys. – ranking
  2. Kredyt na 50 tys. – jakie są warunki?
  3. Kredyt na 50 tys. – kto może otrzymać?
  4. Jak otrzymać kredyt na 50 tys.?
  5. Kredyt na 50 tys. – ile trzeba zarabiać?
  6. Kredyt na 50 tys. – jaka rata?
  7. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  8. Kredyt na 50 000 zł – także bez zaświadczeń?
  9. Wymagane dokumenty przy kredycie
Zwiń spis treści

Kredyt na 50 tys. – jakie są warunki?

Przede wszystkim należy pamiętać, że wzięcie kredytu na 50 tys. zł wymaga od Klienta wypełnienia kilku formalności. Przede wszystkim należy okazać dokument, który potwierdzi nasze miesięczne dochody. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które otrzymamy od naszego pracodawcy. Bywa również tak, że bank uzna takie zaświadczenie w formie deklaracji podatkowej lub wyciągu z konta bankowego, na które wpływają nasze przychody.

Ponadto banki wymagają od Kredytobiorcy okazania podstawowych danych osobowych. Są to przede wszystkim takie informacje, jakie widnieją na naszych dowodach osobistych. Dlatego miejmy na uwadze fakt, aby koniecznie posiadać ten dokument. W zależności od tego, jaką ofertę wybierzemy, może być również wymagane wykupienie dodatkowego ubezpieczenia lub założenie konta w banku, w którym decydujemy się zasięgnąć takiego kredytu.

Kolejnym warunkiem, który może pojawić się w przypadku zasięgnięcia kredytu, jest zgoda naszego współmałżonka na pobranie finansowania. Tego typu wymaganie nie jest konieczne za każdym razem, ale warto być przygotowanym na taką możliwość.

Nie możemy również zapomnieć o tym, że kredyty udzielane przez banki komercyjne nie należą do grupy tak zwanych pożyczek bez baz. Tego typu finansowania charakteryzują się tym, że Klienci nie są weryfikowanie w rejestrze osób zadłużonych. W przeciwieństwie do takich pożyczek banki zawsze sprawdzają swoich Klientów. Chcą w ten sposób upewnić się, że potencjalny Kredytobiorca nie posiada żadnych zadłużeń oraz opłaca terminowo wszelkie zobowiązania finansowe. Jeśli chcemy uniknąć zadłużenia, możemy skorzystać z wygodnej opcji kredytu konsolidacyjnego online.

Kredyt na 50 tys. – kto może otrzymać?

Klient, który chce uzyskać kredyt na 50 tysięcy złotych musi brać pod uwagę fakt, że jest to spore obciążenie dla budżetu. Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym muszą spełnić kilka warunków, aby otrzymać takie finansowanie. Poniżej przedstawiamy najczęściej stawiane wymagania:

– być pełnoletnia,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Osoby, które nie spłacają terminowo innych zobowiązań finansowych, które posiadają, nie mają możliwości sięgnięcia po kredyt w takiej kwocie. Dla Klientów, którzy posiadają negatywną historię kredytową została przygotowana opcja pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 50 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:50 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:555,10 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:6,16%

Jak otrzymać kredyt na 50 tys.?

Wzięcie kredytu gotówkowego na taką kwotę jest możliwe w bankach komercyjnych. Dla Klienta oznacza to, że może składać wniosek kredytowy w wybranym przez niego banku. Dodatkową zaletą jest fakt, że aktualnie istnieje opcja kredytu online. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy oferty kredytów, które otrzymamy w całości przez Internet.

Kredyt online jest wygodną opcją dla Klientów, którzy chcą zaoszczędzić swój czas. Dzięki tej opcji nie musimy czekać w kolejkach w oddziałach bankowych, ponieważ cały wniosek możemy złożyć online. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do sieci internetowej. Dodatkowo decyzję kredytową poznamy naprawdę szybko – najczęściej banki już na wstępie po podaniu podstawowych danych osobowych, wysyłają Klientowi wstępną decyzję.

Kredyt udzielany tradycyjną drogą, zazwyczaj wymaga dostarczenia obszernych dokumentów. W sytuacji, w której składamy wniosek online, możemy liczyć na uproszczoną procedurę kredytową. Warto również pamiętać o tym, że większość banków na swojej stronie internetowej posiada kalkulator kredytowy. Pozwala on obliczyć przybliżoną kwotę miesięcznej raty. Jeżeli odpowiada nam oszacowana kwota, możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt na 50 tys. – ile trzeba zarabiać?

Klienci, którzy podejmują decyzję o zasięgnięciu kredytu w takiej kwocie, muszą posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Dla Kredytobiorcy oznacza to, że jego dochody muszą być stałe oraz wystarczające dla danego banku. Przez fakt, że na określanie zdolności kredytowej mają również wpływ inne informacje, trudno jest ustalić jednoznaczną kwotę. Dodatkowe znaczenie ma również to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu oraz jaka jest wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 50 tys. – jaka rata?

Obliczenie miesięcznej raty kredytowej zależy od wielu innych czynników oraz mają na nią wpływ indywidualne możliwości finansowe Klienta. Należy pamiętać o tym, że większość banków  udostępnia na swojej stronie internetowej kalkulatory kredytowe. Dzięki nim możemy oszacować wysokość miesięcznej raty. Pod uwagę brane są parametry takie jak: wysokość kwoty kredytu, okres spłaty zadłużenia.

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 50 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 555,10 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 603,01 zł

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Ilość rat kredytowych zależy od tego, jaka jest indywidualna sytuacja finansowa Klienta. Warto wiedzieć, że im krótszy czas spłacania kredytu wybierzemy, tym wyższa będzie kwota miesięcznej raty.

Kredyt gotówkowy w kwocie 50 tysięcy złotych posiada maksymalny czas spłaty, który wynosi aż 10 lat. To oznacza, że Klient może rozłożyć spłacanie zadłużenia na 120 miesięcy. Z racji tego, że ratę kredytu opłacamy co miesiąc, nasze finansowanie może zostać rozłożone aż na 120 rat.

 

Kredyt na 50 000 zł – także bez zaświadczeń?

Jednym z wymogów, który musimy spełnić, jeśli ubiegamy się o kredyt w kwocie 50 tysięcy złotych, jest okazanie dokumentu, który potwierdza uzyskiwanie miesięcznych przychodów. W większości przypadków jest to zaświadczenie otrzymane od pracodawcy. W sytuacji, w której nie możemy udokumentować naszych zarobków, możemy mieć problem z uzyskaniem kredytu.

Niestety jeśli nie mamy możliwości okazania dokumentu potwierdzającego dochodów, bank nie udzieli nam takiego finansowania. Z czego to wynika? Dla banku udzielenie kredytu osobie, która nie może potwierdzić stałego oraz regularnego źródła dochodów, jest zbyt ryzykowne. W takiej sytuacji możemy rozważyć opcję pożyczki bez zaświadczeń, którą możemy otrzymać na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt na 50 tys. zł nakłada na Klienta obowiązek spełnienia kilku formalności. Nie musimy się jednak tym przejmować, ponieważ nie są one bardzo obszerne. W przypadku każdego finansowania konieczny będzie bez wątpienia dowód osobisty klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Gdzie dostaniemy kredyt na 50 tysięcy?

Kredyt gotówkowy na 50 000 zł dostępny jest w bankach komercyjnych w Polsce. Finansowanie uzyskać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w całości online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki.

Czy można wziąć kredyt 50 tys. na 10 lat?

Kredyt na 50 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Dodatkowo środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 50 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można w każdym celu. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 50 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 50 tys. zł:

1) Kasa Stefczyka: RRSO 25,12%

2) Alior Bank: RRSO 9,04%

3) PKO BP: RRSO 12,63%

4) Santander Bank Polska: RRSO 16,39%

5) Santander Consumer Bank: 12,93%

6) Citi Bank: RRSO 11,36%

7) Getin Bank: RRSO 23,3%

8) Bank Pekao: RRSO 9,92%

9) Bank Millennium: RRSO 13,92%

10) Smartney: RRSO 17,58%

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Getin Bank 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Komornik w firmie informatycznej Qumak
Bez kategorii
author
04 stycznia 2019

Komornik w firmie informatycznej Qumak

Promocja: „Money Mania 17” z Toyota Bankiem
Bez kategorii
author
05 marca 2019

Promocja: „Money Mania 17” z Toyota Bankiem

Kredyt gotówkowy Strzelce Krajeńskie
Kredyty miasta
author
27 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Strzelce Krajeńskie

Ile komornik może zająć z pensji w 2020?
Bez kategorii
author
22 listopada 2019

Ile komornik może zająć z pensji w 2020?

Bank Spółdzielczy we Wschowie z nagrodą w Australii
Bez kategorii
author
18 lipca 2019

Bank Spółdzielczy we Wschowie z nagrodą w Australii