Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie, Bon Jovi, w ramach trasy „This House is not For Sale” zagra koncert w Warszawie. Citi Handlowy po raz kolejny daje swoim Klientom możliwość kupienia biletów na to wydarzenie w przedsprzedaży, która rozpocznie się 31 października 2018 roku o godzinie 10:00.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 30.10.2018
Udostępnij:

To kolejna muzyczna niespodzianka, którą instytucja przygotowała dla Użytkowników banku. W przeszłości, podobne akcje dotyczyły koncertów Pink, Maroon 5, Metallica, JAY-Z i Beyonce. Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 12 lipca 2019 roku w warszawskim PGE Narodowym.

Bilety na koncert

Tak jak w poprzednich edycjach, liczba biletów możliwa do nabycia przez jednego Klienta będzie ograniczona.  

Za pomocą karty kredytowej lub debetowej Citi będzie można kupić maksymalnie 8 biletów. Wraz z rozpoczęciem się przedsprzedaży, wykorzystując swój indywidualny kod promocyjny, który składa się z pierwszych sześciu cyfr posiadanej karty, na stronie livenation.pl będzie można nabyć wejściówki na koncert. 

Jak podaje bank: 

start przedsprzedaży biletów: 31 października 2018 roku o godzinie 10:00
zakończenie przedsprzedaży biletów: 5 listopada 2018 roku o godzinie 22:00.

Wyjątkiem może być jednak sytuacja, w której pula przedsprzedażowych wejściówek ulegnie wyczerpaniu. Wówczas przedsprzedaż kończy się w momencie, gdy bilety zostaną wyprzedane.

Koncert Bon Jovi

data koncertu: 12 licpa 2019 roku
miejsce: PGE Narodowy w Warszawie
przedsprzedaż biletów dla Klientów Citi Handlowego: 31 października 2018 roku o godzinie 10:00.

Bon Jovi

Bon Jovi, to założony w 1983 roku przez Johna Bongioviego światowej klasy amerykański zespół rockowy. Zespół ma na swoim koncie 14 albumów studyjnych i jeden album koncertowy. Najlepsze płyty były wytłaczane w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy, a najlepszy wynik osiągnęła płyta „Slippery When Wet”, która w Ameryce pokryła się dwunastokrotną platyną.


 

Citi Specials

Citi Specials jest dedykowaną platformą, gdzie Klienci Citi Handlowego mogą znaleźć informacje na temat obowiązujących ich korzyści, rabatów, czy ten zamienić zebrane punkty na nagrody, w ramach programu Mastercard Priceless Specials. Ponadto, Klienci mogą także wyszukać przeceny na na przykład bilety samolotowe.
 

Citi Handlowy
 

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu.

Komentarze