Kolejne oddziały bezgotówkowe BNP Paribas
BNP Paribas poinformował, że wznawia konwersję swoich oddziałów z tradycyjnych na bezgotówkowe. Działania są wpisane w strategię wdrażań rozwiązań cyfrowych. To właśnie w takim formacie działają obecnie 43 oddziały BNP Paribas.
Wraz z początkiem lipca instytucja uruchomiła 57 kolejnych tego typu oddziałów Banku. BNP Paribas poinformował jednocześnie, że na przełomie września i października 2020 roku konwersji ulegną kolejne 43 placówki Banku. Pod koniec września bieżącego roku BNP Paribas będzie posiadał łącznie 143 oddziały bezgotówkowe. Oznacza to, że blisko jedna trzecia wszystkich placówek instytucji będzie bezgotówkowa. W tego typu placówkach Konsultanci będą mieli o wiele więcej czasu na obsługę Klientów, którzy przyjdą do placówki w celu uzyskania porady lub będą chcieli skorzystać z bardziej złożonych produktów BNP Paribas.
Klienci coraz chętniej korzystają z rozwiązań bezgotówkowych, pandemia dodatkowo wzmocniła ten trend. Dlatego przyspieszamy realizację planu i już w 2020 roku przeprowadzimy konwersję części oddziałów, które pierwotnie miały się przekształcić w ciągu najbliższych dwóch lat. Dzięki nowej formule doradcy będą mieli więcej czasu na rozmowę z klientem, udzielanie porad i proponowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom. Nie bez znaczenia jest też szybkość, higiena i bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, które Polacy docenili szczególnie w ostatnich miesiącach.
– mówił cytowany w komunikacie Adam Orzechowski, Dyrektor Biura Transformacji i Rozwoju Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.
Najważniejsze informacje dla Klientów:
Wszystkie oddziały bezgotówkowe będą czynne 30 minut dłużej niż wcześniej. Ma to wpłynąć na obsługę Klientów, ponieważ pracownicy poświęcą im więcej czasu. Wszystko to związane jest z o wiele mniejszą ilością obowiązków związanych z rozliczaniem gotówki.
BNP Paribas
BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.
Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.
źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/535148/wiecej-bezgotowkowych-oddzialow-banku-bnp-paribas-2020-07-02
Dodaj komentarz