Konto ze zwrotem 10% za energię

Konto ze zwrotem 10% za energię

autor wpisu
Robert_Banaszak
09 marca 2015
Bank Zachodni WBK ponownie rusza z intensywną kampanią marketingową promującą swój flagowy produkt, czyli Konto Godne Polecenia. Nowa promocja umożliwia otrzymanie 10% zwrotu od rachunków za energię elektryczną wystawianych przez PGE i skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów.

Specjalnie dla naszych Czytelników sprawdziliśmy, jakie korzyści oferuje konto osobiste Banku WBK oraz ile rzeczywiście można zaoszczędzić.

Szczegóły promocji „Energia w koncie”

Nowa promocja pod nazwą „Energia w koncie” skierowana jest do nowych i obecnych klientów Banku WBK, którzy w terminie od 1 lutego do 31 lipca 2015 złożą wniosek o założenie Konta Godnego Polecenia (nowi klienci) lub dokonają zamiany obecnego konta na Konto Godne Polecenia (w przypadku obecnych klientów).

Zgodnie z regulaminem promocji nowi klienci to tacy, którzy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali konta osobistego w WBK. Obecni klienci chcąc skorzystać z promocji muszą również w ciągu 2 miesięcy od zamiany aktualnego konta osobistego na Konto Godne Polecenia zawrzeć umowę na co najmniej jeden z produktów oferowanych przez Bank. Może to być:

  • Karta kredytowa,
  • Kredyt gotówkowy,
  • Limit kredytowy na koncie osobistym,
  • Rachunek maklerski (w Banku Zachodnim WBK lub Domu Maklerskim WBK),
  • Ubezpieczenie Locum lub Opiekun Rodziny.

Ponadto konieczne jest oczywiście posiadanie umowy na sprzedaż energii elektrycznej w PGE. W regulaminie promocji znajdziemy również wymóg podania nr telefonu kontaktowego oraz wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych na adres mailowy.

Chcąc skorzystać z promocji musimy skorzystać z całego Pakietu Konta w Promocji, który uwzględnia także kartę debetową do konta (miesięczny koszt korzystania  MasterCardOmni lub MasterCard PAYBACK Omni wynosi 7 zł miesięcznie, choć istnieje możliwość wybrania karty Visa Sol lub MasterCardSupri, które są darmowe jeśli wartość transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 500 zł miesięcznie) oraz umowę Usług bankowości elektronicznej BZWBK24.

Wymóg posiadania karty i obsługi konta osobistego przez Internet nie jest w praktyce żadnym wymogiem, lecz korzyścią, jednak… niestety to wciąż nie wszystkie warunki skorzystania z promocji.

Żeby uzyskać 10% zwrotu za rachunek na energię elektryczną należy również posiadać comiesięczne wpływy na konto na kwotę minimum 1000 zł (może to być zwykły przelew z innego konta) oraz opłacać rachunki z PGE za pośrednictwem Konta Godnego Polecenia.

Tyle, jeśli chodzi o warunki, które należy spełnić, aby przystąpić do promocji. Pora na kwestię zasadniczą – ile rzeczywiście można zaoszczędzić decydując się na „Konto w Energii”?

Główna nagroda pieniężna wynosi 10% wartości rachunku za energię elektryczną od PGE miesięcznie, lecz nie więcej niż 50 zł. Ponadto każdy uczestnik promocji może otrzymać również jednorazową nagrodę dodatkową w wysokości 50 zł za opłacenie rachunku za energię przelewem z Konta Godnego Polecenia.

Zwrot pieniędzy za energię w ramach promocji jest przyznawany przez 12 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy KGP. Ostatecznie łączna, maksymalna pula zwrotu, którą możemy otrzymać wynosi 650 zł.

Konto Godne Polecenia możesz otworzyć w tym miejscu

Kampania promocyjna Banku Zachodnie WBK „Energia w koncie” jest ciekawym pomysłem na przyciągniecie nowych klientów. W praktyce jednak mało prawdopodobne jest, aby większość uczestników otrzymała maksymalną wartość zwrotu dostępną w promocji ze względu na fakt, że raczej niewiele osób otrzymuje rachunki za energię elektryczną na kwotę 500 zł.

Przeciętna wartość rachunku za prąd większości gospodarstw domowych zazwyczaj nie przekracza nawet połowy tej wartości. Mimo wszystko założenie Konta Godnego Polecenia i skorzystanie z promocji może zapewnić nam dodatkowe oszczędności na poziomie 200-300 zł w skali roku i to bez większego wysiłku podczas rutynowego korzystania z konta i opłacania rachunków.

Jakie korzyści oferuje Konto Godne Polecenia?

Konto Godne Polecenia jest flagowym produktem wśród kont osobistych Banku Zachodniego WBK. Założenie i prowadzenie KGP jest bezpłatne, podobnie jak przelewy internetowe w systemie Elixir i Przelewy24, płatności cykliczne, smsKody służące do zatwierdzania przelewów i wyciągi w BZWBK24. Za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce  kartą MasterCardOmni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni również zapłacimy 0 zł.

Będąc klientem Banku Zachodniego WBK mamy również bezpłatny dostęp do bankowości mobilnej (Aplikacja BZWBK24 jest dostępna na 3 systemy operacyjne: Apple Store, Google Android oraz Windows Phone). Ponadto możemy w szybki i wygodny sposób doładować swój telefon SMSem, w bankomatach oraz przy pomocy usługi BZWBK24.

Inną korzyścią związaną z prowadzeniem Konta Godnego Polecenia jest możliwość dokonywana szybkich zakupów przez Internet oraz usługa cashback, dzięki której można otrzymać zwrot nawet do 300 zł za zakupy w sklepach stacjonarnych. Ponadto jeśli wybierzemy kartę kartą MasterCard PAYBACK Omni możemy zbierać punkty (6 zł – 1 pkt, u Partnerów Programu PAYBACK punkty liczą się podwójnie), którymi można później płacić za zakupy w wybranych punktach partnerskich lub wymienić je na rabaty, kupony itp.),

Korzystanie z większości podstawowych usług Konta Godnego Polecenia jest darmowe. Jedynie wybierając zbliżeniowe karty debetowe: MasterCardOmni lub MasterCard PAYBACK Omni należy liczyć się z miesięczną opłatą w wysokości 7 zł. Istnieje jednak możliwość wyboru kartę MasterCardSupri lub Visa Sol, które są bezpłatne w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku miesięczna opłata wynosi 5 zł).

Bank Zachodni WBK oferuje bardzo solidny produkt w segmencie kont osobistych, który jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet bardziej wymagających konsumentów dzięki swojej funkcjonalności, mobilności i niskim opłatom. Trwająca promocja „Konto w Energii”, która umożliwia zgromadzenie dodatkowych oszczędności,może być ciekawą zachętą dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na ofertę Banku Zachodniego WBK.

Konto można otworzyć w tym miejscu:

Złóż wniosek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

hwanmata
hwanmata
2015-04-09 23:13:15

żenujące że dotychczasowi klienci mają utrudniony dostęp

szajsung
szajsung
2015-04-02 20:13:10

bardzo intuicyjna aplikacja mobilna tak by the way, jeśli chwalicie konto godne polecenia to faktycznie bank ma już w garści dwa atuty

#adhd
#adhd
2015-04-01 23:19:26

świetna oferta, można ładnych parę stówek w skali roku przyoszczędzić. Szkoda tylko, że ja mam prąd od firmy Enea :(

sharpBrama
sharpBrama
2015-04-01 14:39:01

Konto godne polecenia ma tak poza tym chyba wszystkie podusługi darmowe, wydaje mi sie. Karta, prowadzenie rachunku, przelewy etc. 0 zł

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Ostrołęce
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Ostrołęce

Kredyt samochodowy Morąg
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Morąg

Kredyt konsolidacyjny Poznań
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
25 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Poznań

Kredyt gotówkowy Łaziska Górne
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
28 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Łaziska Górne

Wynagrodzenia w NBP będą jawne
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 stycznia 2019

Wynagrodzenia w NBP będą jawne

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 marca 2020

Ile Polaków kupuje mieszkania za gotówkę?

Porównaj