zadluzenia.com
zamknij

Kredyt hipoteczny weźmiesz przez Internet

ING Bank Śląski jest pierwszym bankiem, który umożliwia wzięcie kredytu mieszkaniowego przez Internet. Oddział banku Klienci odwiedzają tylko raz – w celu podpisania umowy.

 

To efekt nowego procesu obsługi osób, które wnioskują o kredyt hipoteczny. Wszystkie formalności załatwia się zdalnie, poza samym podpisaniem umowy w placówce.

 

Jak wyjaśnia Marcin Giżycki z ING Banku Śląskiego: "W wyniku postępującej digitalizacji i mobilności zmieniają się przyzwyczajenia klientów. Dostosowujemy nasze modele obsługi do tego, jak w dzisiejszym świecie funkcjonują klienci, którzy oczekują kontaktu z bankiem w dogodnym dla nich miejscu i czasie. Nieustannie pracujemy nad efektywnymi i użytecznymi rozwiązaniami, odpowiadającymi na te potrzeby."

 

JAK WZIĄĆ KREDYT HIPOTECZNY ONLINE

 

Kredyt mieszkaniowy online ING Bank Śląski

 

1. Doradca banku przedstawia ofertę i wylicza wstępną zdolność kredytową

2. Klient podejmuje decyzję o wyborze oferty

3. Klient przesyła online wniosek kredytowy wraz z załącznikami

4. Otrzymanie decyzji kredytowej przez Internet

5. Wizyta w oddziale celem podpisania umowy

Jeden wniosek – jeden doradca

 

Osobie, która zdecyduje się na wzięcie kredytu przez Internet, automatycznie dedykowany jest jeden bankowy doradca. To właśnie on będzie prowadził wniosek Klienta od początku do końca. Z doradcą możemy być cały czas w kontakcie za pośrednictwem:

 

- infolinii

- poczty elektronicznej

- systemu Moje ING

- czatu (ten kanał komunikacji będzie wkrótce dodany)

 

Czy kredyt hipoteczny przez Internet okaże się sukcesem ? To wprawdzie początki, ale wszystko na to wskazuje. Klienci już nie raz pokazali, że od kosztów i warunków kredytu, bardziej liczy się to jak łatwo są dostępne pieniądze. Między innymi z tych właśnie względów takim zainteresowaniem cieszy się kredyt online a także coraz popularniejsze pozabankowe pożyczki na raty.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 1 oceny
~Miko

Bardzo fajna opcja, jeśli zabezpieczenia okażą się równie dobre, to na pewno się im to zwróci. Obecnie są na 15 miejscu w rankingu hipoteki.net: https://hipoteki.net/ranking-kredytow-hipotecznych/. Trochę słabo w sumie.   Odpowiedź