zadluzenia.com
zamknij

Kredyt online w Nest Bank

150 000 zł bez wychodzenia z domu – tyle maksymalne możemy otrzymać w nowym kredycie Nest Bank. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy już w czasie wypełniania wniosku o kredyt.

 

Nest Bank, który swoją działalność rozpoczął 30 października, to następcą Smart i BIZ Bank. Smart Bank był „pierwszym internetowym” bankiem, bez standardowych placówek i oddziałów. Nie było zatem dużym zaskoczeniem, że od początku w jego ofercie znalazł się kredyt dostępny w całości przez Internet.

 

Nie inaczej jest z Nest Bankiem. Bank będzie miał wprawdzie 57 oddziałów własnych i 300 franczyzowych, ale chce być również mocno widoczny w internecie.

 

Kredyt gotówkowy online Nest Bank

  • Kwota kredytu: od 1 200 do 150 000 zł
  • Spłata: od 6 miesięcy do 10 lat
  • W całości przez Internet
  • Dostępny kalkulator kredytowy
  • Decyzja kredytowa w czasie wypełniania wniosku
  • RRSO od 13,6%
  • Brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu
  • Możliwość spłaty innych kredytów
Złóż wniosek

Jak otrzymać kredyt online w Nest Banku

 

Cała procedura odbywa się przez Internet. Nie ma konieczności odwiedzania bankowej placówki.

 

1. Wypełniamy wniosek o kredyt

2. Otrzymujemy wstępną decyzję kredytową

3. Decyzję zatwierdzamy e-mailem

4. Zawarcie umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosza.

 

Kredyt przyznawany jest na dowolny cel. Możemy nim również spłacić inne kredyty.

 

Ile kosztuje kredyt w Nest Banku

 

Kredyt online w Nest Banku jest tańszy od jego poprzednika w Smart Bank. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 13,60%. W Smart Banku RRSO wynosiło 15,28%. Jednym słowem dobra zmiana.

 

Aby poznać wysokość ratę naszego kredytu, wystarczy otworzyć wniosek i wskazać kwotę i okres spłaty. Przykładowy koszt kredytu:

 

Kredyt 10 000 zł na 24 raty, miesięczna rata wyniesie 484,52 zł

Kredyt 20 000 zł na 24 raty, miesięczna rata wyniesie 969,04 zł

Kredyt 20 000 zł na 48 rat, miesięczna rata wyniesie 537,69 zł

Kredyt 40 000 zł na 60 rat, miesięczna rata wyniesie 909,37 zł

Kredyt 60 000 zł na 72 raty, miesięczna rata wyniesie 1189,36 zł

 

Kredyt online w Nest Bank - podsumowanie

 

Plusy:

- wysoka kwota kredytu

- maksymalnie 10 lat na spłatę

- możliwość spłaty innych zobowiązań

- bank nie nalicza prowizji za wcześniejszą spłatę

- prosty proces kredytowy

- korzystne oprocentowanie (RRSO od 13,6%)

 

Minusy:

- Niska rozpoznawalność marki

 

Przykład reprezentatywny: Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacja oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu – jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu. Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są na nestbank.pl. Informacje dla reprezentatywnego przykładu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,6%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.496,50 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 2.496,50 zł, (w tym: prowizja bankowa 449,40 zł, odsetki 2 047,10 zł), 69 miesięcznych równych rat w wysokości 122,72 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.10.2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
3 / 5 z 5 ocen
~Gibzon

Porażka. Bez wychodzenia z domu? Zapomnijcie !!!! Co chwila cos trzeba donosić bo ich analitycy bawią się z wnioskiem całymi dniami. Odradzam. Poza tym to bardzo drogi kredyt. Przy pożyczonych 60 tys. musicie oddać 120 tys. Umowa jest nieprecyzyjna i ma dziury. Szukajcie w innych bankach.   Odpowiedź

~gość

Jak ktoś chce skorzystać z Kredytu to polecam Multikredyt na Racawickich,tam to dopiero tania oferte znajda,ta opcja nie umywa się do mojej,polecam skorzystanie z uslug p.Eweliny ,a przekonacie się sami   Odpowiedź

~mal

Najwaźniejsze, że jest taniej niż było   Odpowiedź