Promocja: „Zyskaj z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

Promocja: „Zyskaj z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
16 lutego 2020

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku, a pula promocyjnych wniosków wynosi 10 000 sztuk.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby nieposiadające żadnej głównej karty kredytowej oferowanej przez Bank Millennium od 1 stycznia 2017 roku. W ofercie nie mogą wziąć udziału osoby, które w tym okresie były w trakcie procesu rezygnacyjnego z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kart kredytowych Banku Millennium:

– Millennium MasterCard Impresja,
– Millennium Visa Impresja,
– Millennium Visa Alfa.

O kartę jedną z kart należy zawnioskować z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej Banku Millennium. Łatwo więc wywnioskować, że aby wziąć udział w promocji należy mieć dostęp do bankowości BM. W innym wypadku nie da się zawnioskować o kartę kredytową. Wniosek należy założyć do 31 marca 2020 roku. Pula wniosków w promocji wynosi 10 000 sztuk. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 200 złotych należy wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę minimum 200 złotych. Warunek trzeba spełnić w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym zawarto umowę o kartę. Całkowita kwota, którą trzeba wydać, aby zdobyć nagrodę promocji wynosi 600 złotych.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w wysokości 200 złotych w formie uznania karty kredyowej.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie uznania karty trafi do Klientów w ciagu miesiąca licząc od momentu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1172/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Karta Alfa pozwala na uzyskanie zwrotu (5%) w: Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travel Planet.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot wynosi nawet 760 złotych. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Ruda Śląska
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 maja 2022

Pożyczki bez BIK Ruda Śląska

Ile zarabia polonista?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
19 listopada 2019

Ile zarabia polonista?

ING Bank Śląski w Myszkowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2019

ING Bank Śląski w Myszkowie

Grupa Pekao ze sporym zyskiem
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 lutego 2018

Grupa Pekao ze sporym zyskiem

Vodeno Bank – nowy fintechowy bank?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 marca 2019

Vodeno Bank – nowy fintechowy bank?

Alior Bank w Łapach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 czerwca 2019

Alior Bank w Łapach

Porównaj