Nowy Kredyt Pocztowy na Poczcie

Nowy Kredyt Pocztowy na Poczcie

author
m_szydlowski
31 marca 2017
Kredyt Pocztowy to nowy produkt w ofercie Banku Pocztowego. Do otrzymania pieniędzy wystarczy jedna wizyta w dowolnej placówce pocztowej.

Bank Pocztowy przygotował również nowy proces kredytowy. Dzięki niemu, weryfikacja Klienta odbywa się znacznie szybciej. Według informacji prasowych, proces wnioskowania o kredyt do 45 000 zł skrócono nawet do 20 minut.

Kampania promująca nowy kredyt wystartuje pod koniec kwietnia tego roku.

Kredyt Pocztowy – szczegóły oferty

  • Kwota kredytu: od 300 do 100 000 zł
  • Spłata: od 3 miesięcy do 8 lat
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Dostępny w każdej placówce Poczty Polskiej oraz Banku Pocztowego
  • Wypłata pieniędzy nawet w ciągu 1 dnia
  • Możliwość wzięcia kredytu z dowolną osobą
  • RRSO od 16,18%

JAK OTRZYMAĆ KREDYT POCZTOWY

Kredyt otrzymamy w każdej placówce Poczty Polskiej oraz w placówkach Banku Pocztowego. Nie jest to kredyt przez Internet, nie ma bowiem możliwości otrzymania go bez wychodzenia z domu.

Przez Internet możemy natomiast wysłać formularz kontaktowy, a resztę formalności dokończymy w placówce.

Do otrzymania kredytu potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu zgodnie z ustawą z dn. 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. z 2014 r., poz. 1497) wynosi 16,18% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 28 lutego 2017., całkowita kwota kredytu 4445,30 zł, okres kredytowania 30 miesięcy, spłacany w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w kwocie 162,05 zł do 3 dnia każdego miesiąca, oprocentowanie zmienne 7,00% w stosunku rocznym, prowizja 9,50% od udzielonej kwoty kredytu. Całkowity koszt kredytu dla powyższego przykładu wynosi 838,30 zł, w tym: odsetki 416 zł, prowizja 422,30 zł. Całkowita kwota do zapłaty 5283,60 zł.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

piotr

BANK POCZTOWY TO NAJGORSZA INSTYTUCJA Z JAKA MIAŁM OCZYNIENIA Z TAKIM DZIADOSTWEM JESZCZE SIE NIE SPOTKAŁEM ZŁOZYŁEM WNIOSEK O KREDYT MAJAC STAŁY DOCHÓD PLUS DZIAŁĄLNOSC GOSPODARCZA FUNKCJONUJACA Z DOBRYMI OBROTAMI OD 3 LAT NA RYNKU CZEKAŁEM OK MIESIACA, PIERWSZA DECYZJA ODMOWNA BANK DOPATRZYŁ SIE ZE OK 8 LAT TEMU BYŁEM ZYRANTEM KREDYTU W WYSOKOSCI 3 TYS ZŁ I TEN KREDYT WIDNIAŁ W JAKIMS SYSTEMIE JAKO NIE SPŁACONY BANK POCZTOWY ZWROCIŁ SIE DO MNIE ZEBYM WYPROSTOWAŁ TA SPRAWE I BEDZIE OK WYCIAGNAŁEM Z TEGO BANKU CO KREDYT BYŁ ZACIAGNIETY PISMO ZE KREDYT ZOSTAŁ SPŁĄCONY W CAŁOSCI BANK POCZTOWY PRZYJAŁ TO PISMO ALE ZAŻYCZYŁ SOBIE ZEBY ŻYRANT Z BANKU W KTÓRYM BYŁ ZACIAGNIETY KREDYT OTRZYMAŁ OPINIE CZY JEST ŻETELNYM KLIENTEM (ŻYRANT)? JAK MOZNA OTRZYMAC TAKA OPINIE Z BANKU W KTORYM NIE BRAŁO SIE ZADNEGO KREDYTU TYLKO BYŁO ZYRANTEM? A NA KONIEC OTRZYMAŁEM OPINIE ZE KREDYT NIE ZOSTANIE PRZYZNANY BO WNIOSKODAWCA JEST ZA STARY A DZIAŁĄLNOSC JEGO MOZE NIE BYC JEGO I JEST RYZYKO ZE KREDYT PRZYZNANY MOZE NIE ZOSTAC SPŁĄCONY I TAK Z PO 2 MIESIACACH OD ZŁOZENIA WNIOSKU NIE DOSC ZE NIE DOSTAŁEM KREDYTU TO ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY JAK JAKIS OSZUST PROBUJACY WYŁUDZIC KREDYT DZIEKUJE POZDRAWIAM DECYZYJNYCH W TYM BURDELU

Podobne artykuły

Bank Pekao w Polanicy-Zdroju
Oddziały
author
m_szydlowski
05 lipca 2019

Bank Pekao w Polanicy-Zdroju

Gdzie mieszka najwięcej osób z matczyną emeryturą?
Bez kategorii
author
m_szydlowski
08 czerwca 2019

Gdzie mieszka najwięcej osób z matczyną emeryturą?

Nest Bank odmienił swoje karty płatnicze
Bez kategorii
author
m_szydlowski
14 marca 2021

Nest Bank odmienił swoje karty płatnicze

Żabka otworzy sklep bezobsługowy
Bez kategorii
author
m_szydlowski
10 kwietnia 2019

Żabka otworzy sklep bezobsługowy

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2022 roku?
Poradnik
author
m_szydlowski
19 stycznia 2022

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2022 roku?