Jednogłośną decyzją Rady Nadzorczej Idea Banku, wraz z dniem 23 sieprnia 2018 roku instytucja zyskała nowego członka zarządu. Jest nim Piotr Miałkowski, menedżer z dwudziestotrzyletnim doświadczeniem w branży finansowej.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.08.2018
Udostępnij:

Miałkowski będzie miał pod sobą cały obszar finansowy Idea Banku. Prezes banku wspomina, że zbudowanie mocnego, silnego zespołu, to konsekwencje ostatnich wydarzeń wokół Idea Banku. Tobiasz Bury jest jednak przekonany, że bank jako jedna drużyna, chce w jak najlepszy sposób zrealizować założone cele.

Kariera nowego członka
 

Piotr Małkowski jest absolwentem SGH w Warszawie. Ukończył także program MBA na amerykańskiej uczelni Illinois oraz program dla liderów, który prowadzony był przez francuski INSEAD. Od 1995 do 1999 roku budował karierę wraz z KPMG Polska Audyt, gdzie zajmował stanowisko menedżera w dziale instytucji finansowych.

W latach 1999 – 2000 zajmował stanowisko dyrektora departamentu zarządzania ryzykiem operacyjnym w BIG Banku Gdańskim.

Miałkowski posiada dwudziestotrzyletnią praktykę w branży finansowej. Zajmował wiele stanowisk kierowniczych w bankach, a przed dołączeniem do zespołu Idea Banku, od 18 lat był związany z Pekao SA.

Nowy członek zarządu Idea Banku kierował podziękowania w stronę Rady Nadzorczej oraz Zarządu instytucji. Miałkowski cieszy się, że bank obdarzył go zaufaniem. Miałkowski wierzy, że razem z całym zespołem sprawi, że pozycja banku na rynku finansowym umocni się jeszcze bardziej. 
 

Komentarze