zadluzenia.com
zamknij

Polka szefową Providenta w Polsce

Agnieszka Kłos pokieruje Providentem w Polsce. To pierwszy przypadek, w którym Brytyjczycy oddali stery lokalnemu menedżerowi.

 

Polka przejmuje stery od Davida Parkinsona, który był wieloletnim szefem firmy nad Wisłą. To pierwszy taki przypadek od 20 lat, kiedy na naszym rynku zarządem pokieruje “człowiek od nas”.

 

Źródło: http://media-provident.pl/pr/376668/agnieszka-klos-nowym-prezesem-provident-polska

 

Nowa prezes Provident Polska wyjaśnia, że z firmą jest związana już od 11 lat.

 

- Providenta znam bardzo dobrze, pracowałam w kilku kluczowych departamentach: finansów, rozwoju biznesu, przez ostatnie 1,5 roku w sprzedaży. Moje doświadczenie obejmuje szeroki zakres aktywności firmy i jestem przekonana, że stanowi to dużą wartość dla niej. Stanowisko obejmę 1 stycznia. David Parkinson, mój obecny szef, przejdzie na stanowisko dyrektora regionu Europa Północna, która wbrew nazwie obejmuje Polskę i Czechy. Nadal będziemy więc współpracować i realizować strategię, którą stworzyliśmy wspólnie. Rynek pożyczkowy w Polsce jest trudny i nie zanosi się, że będzie łatwiejszy, ale działamy na nim 20 lat i udowodniliśmy, że potrafimy podążać za klientem - tłumaczy.

 

Do zarządu Provident Polska dołączył także Tomasz Skiba, który objął funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży. Jest on związany z firmą od 16 lat - pełnił kluczowe role związane ze wspieraniem pionu sprzedaży i obsługi klientów.

 

Provident Polska S.A. jest częścią grupy finansowej International Personal Finance. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY