zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka w Alior Bank na 0% ?

Alior Bank kusi pożyczką oprocentowaną 0%. Brzmi wspaniale, pamiętajmy tylko, że na koszt kredytu składają się także inne elementy.

 

Oprocentowanie nominalne 0% nie oznacza, że rzeczywista stopa rocznego oprocentowania wynosi 0%. RRSO dla oferty Alior Banku wynosi 10,2%. Bank nalicza bowiem prowizję za otrzymanie kredytu w wysokości 5%.

 

Co nie zmienia faktu, że nadal to bardzo dobra oferta.

 

  • Pożyczka do 5000 zł
  • Spłata w ciągu 12 miesięcy
  • W całości przez Internet
  • Pieniądze nawet w 1 dzień
  • RRSO 10,2%

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

Ważna informacja: do 4000 zł pożyczka dostępna jest wyłącznie na podstawie oświadczenia o dochodach. Znacznie skraca to starania o kredyt – nie musimy kompletować zaświadczeń od pracodawcy.

 


Przykładowa rata kredytu

 

W przypadku pożyczki 2400 zł, wziętej na okres 11 miesięcy, rata wyniesie 229,67 zł. Do Banku oddamy łącznie 2526,32 zł, całkowity koszt kredytu wynosi jedyne 126,32 zł.

 

Aż dziwne, że Alior Bank nie reklamuje swojego produktu pod świątecznym sztandarem. Jego pożyczka to bowiem jeden z lepszych kredytów na Święta.

 


Jak otrzymać pożyczkę w Alior Banku

 

1. Składamy wniosek o pożyczkę przez Internet.

 

2. Pracownik Banku kontaktuje się z nami i ustala szczegóły wypłaty kredytu.

 

3. Pieniądze trafiają na nasze konto.

 


Podsumowanie

 

0% to wyłącznie chwyt marketingowy. Na szczęście kredyt i tak jest tani, RRSO wynosi jedyne 10,2%. Dobra informacja to fakt, że pożyczkę otrzymamy bez wychodzenia z domu.

 

Plusy:

 

- znakomite RRSO 10,2%

- w całości przez Internet

- do 4000 zł bez zaświadczenia o dochodach

- krótki wniosek o pożyczkę

- wysoka akceptowalność

- szybka wypłata pieniędzy

- bez konieczności otwierania konta

 

Minusy:

 

- mała kwota pożyczki

- krótki okres spłaty

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~daads

Skandaliczne. Reklamują swój kredyt w zgodzie z polskim prawem! Naprawdę skandal!!! Ludzie, może nie miejscie pretensji do banku tylko do tego kto stanowi w Polsce prawo i dopiszcza takie manipulacje   Odpowiedź

~wsw

I ja się brzydzę takim krętactwem. Mam nadzieję, że kiedyś ustanowi się prawo zakazujące takich praktyk w reklamach.   Odpowiedź

~esmeralda

nie lubie takich przekrętów. oszukiwanie klienta w biały dzień. sprzedam ci samochód za półdarmo, za 50% ceny ale bez silnika. żenada   Odpowiedź

~dżej dżej

Nie ma nic za darmo   Odpowiedź