Powszechny Zakład Ubezpieczeń wciąż utrzymuje współpracę z najpopularniejszymi youtuberami w Polsce. Huyen i Marcin, czyli twórcy kanału „emce kwadrat/emce□” razem z PZU chcą wspólnie przekazać, jak zachowywać się w niebezpiecznych sytuacjach na drodze, które każdemu z nas mogą się przytrafić.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.06.2018
Udostępnij:

Przygotowane porady przekazywane są w formie filmów, które jak się okazuje, docierają do bardzo dużej liczby internautów. Pierwszy przygotowany przez kanał „emce kwadrat” film, obejrzało ponad 1 600 000 osób. Drugie video z kolei zatytułowane „Film, dzięki któremu możesz uratować komuś życie!” został przygotowany w formie poradnika.


 

Jak pomóc

Huyen, czyli połowa kanału „emce kwadrat” na platformie YouTube pokazuje i doradza w przygotowanym video:
 

  • jak w bezpieczny sposób wyjąć poszkodowanego z pojazdu,

  • jak udrożnić drogi oddechowe u osób, u których może wystąpić uraz kręgosłupa,

  • jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy osobom biorącym udział w wypadku drogowym,

  • jak bezpiecznie wybić, w razie konieczności, szybę w powypadkowym samochodzie,

  • jak bezpiecznie opatrzyć rany osób rannych,

  • jak bezpiecznie i efektywnie wykonać masaż serca.

Wypadki w Polsce

Statystyki policyjne pokazują, że w roku ubiegłym doszło w naszym kraju do prawie 33 000 wypadków drogowych, w których śmierć poniosło ponad 2800 osób. Właśnie dlatego PZU zdecydował się na współpracę ze znanymi i lubianymi artystami, którzy chcą pokazać, jak zachować się w trudnych sytuacjach drogowych. Platforma YouTube i działający na niej Youtuberzy stają się coraz bardziej popularni, w związku z czym trafiają do coraz większej liczby osób. To właśnie dlatego tego typu promocja odpowiedniego zachowania może okazać się najlepszą formą dotarcia do jak najliczniejszej publiczności.


źródło video: YouTube / emce□ 
 

Komentarze