zadluzenia.com
zamknij

Rachunki za gaz bez prowizji w PKO BP

Klienci, którzy korzystają z usług PGNiG będą mogli bezpłatnie uregulować rachunek za gaz w oddziale banku PKO BP. Jak zakłada podpisana umowa o strategicznej współpracy w obszarze bankowości transakcyjnej między dwoma spółkami skarbu państwa, nie zapłacimy od transakcji ani grosza prowizji.  

 

 

PKO Bank Polski obsłuży kompleksowo rachunki bankowe PGNiG Obrót Detaliczny (OD) między innymi w zakresie detalicznych płatności za gaz, jak i nowej usługi oferowanej przez spółkę - pakietowej sprzedaży energii elektrycznej. PGNiG w ramach umowy zyska również dostęp do produktów z zakresu bankowości transakcyjnej oferowanych przez PKO Bank Polski.

 

Nawiązanie współpracy między największym polskim bankiem i liderem krajowego rynku gazu ziemnego, to znakomita informacja dla obydwu spółek i ich klientów. To także kolejny krok intensyfikujący współpracę spółek skarbu państwa wpisujący się w Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Polska gospodarka potrzebuje kolejnych impulsów rozwojowych. Dzięki temu rośnie bowiem zamożność i komfort życia Polaków, a na tym korzystamy wszyscy – podkreśla Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Banku Polskiego.  


Natommiast Piotr Woźniak, prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, określił współpracę dwóch liderów w swoich branżach jako wzór dla rynku. 

 

Z tej współpracy na początku skorzystają nasi klienci indywidualni, dla których zwiększa się sieć punktów przyjmujących opłaty za prąd i gaz dostarczane przez PGNiG – dodał Tadeusz Kuczborski, wiceprezes PGNiG Obrót Detaliczny.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY