Rachunki za gaz bez prowizji w PKO BP

Rachunki za gaz bez prowizji w PKO BP

author
Aneta Jankowska
09 lutego 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria
Klienci, którzy korzystają z usług PGNiG będą mogli bezpłatnie uregulować rachunek za gaz w oddziale banku PKO BP. Jak zakłada podpisana umowa o strategicznej współpracy w obszarze bankowości transakcyjnej między dwoma spółkami skarbu państwa, nie zapłacimy od transakcji ani grosza prowizji.  

PKO Bank Polski obsłuży kompleksowo rachunki bankowe PGNiG Obrót Detaliczny (OD) między innymi w zakresie detalicznych płatności za gaz, jak i nowej usługi oferowanej przez spółkę – pakietowej sprzedaży energii elektrycznej. PGNiG w ramach umowy zyska również dostęp do produktów z zakresu bankowości transakcyjnej oferowanych przez PKO Bank Polski.

Nawiązanie współpracy między największym polskim bankiem i liderem krajowego rynku gazu ziemnego, to znakomita informacja dla obydwu spółek i ich klientów. To także kolejny krok intensyfikujący współpracę spółek skarbu państwa wpisujący się w Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Polska gospodarka potrzebuje kolejnych impulsów rozwojowych. Dzięki temu rośnie bowiem zamożność i komfort życia Polaków, a na tym korzystamy wszyscy – podkreśla Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Banku Polskiego.  

Natommiast Piotr Woźniak, prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, określił współpracę dwóch liderów w swoich branżach jako wzór dla rynku. 

Z tej współpracy na początku skorzystają nasi klienci indywidualni, dla których zwiększa się sieć punktów przyjmujących opłaty za prąd i gaz dostarczane przez PGNiG – dodał Tadeusz Kuczborski, wiceprezes PGNiG Obrót Detaliczny.

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Idea Bank na liście ostrzeżeń KNF

Idea Bank znalazł się na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. KNF podaje jednak, że nie wiąże się to z prowadzoną przez nich działalnością bankową....

author
Natalia Narloch
15 listopada 2018
Absolwentka International Business na SGH w Warszawie z dodatkowym wykształceniem na francuskich uczelniach biznesowych, SKEMA Business School oraz EDHEC Business School. Specjalistka w Deloitte.

Osiem banków zgłosiło się do programu „Czyste Powietrze”

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że wraz z siedmioma innymi bankami zgłosił swój udział w programie „Czyste Powietrze”. Współpraca między bankami ma ułatwić dostęp do dofinansowania na termomodernizację domów jednorodzinnych oraz wymianę starych źródeł ciepła, które straciły swoją efektywność. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
16 marca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Czy ZUS może zakwestionować umowę o dzieło?

Wielu przedsiębiorców w Polsce decyzuje się na to, by zatrudnić pracownika na podstawie umowy o dzieło – oczywiście po to, by zminimalizować ponoszone koszty i ograniczyć przywileje konieczne do zapewnienia pracownikom. Tego typu praktyki nie zawsze są zgodne z prawem. Czy ZUS ma prawo interweniować, gdy zauważy, że pracodawca obchodzi prawo kosztem pracownika? Sprawdzamy szczegóły.

author
Halszka Gronek
04 września 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Kredyt hipoteczny Biała Podlaska

Poszukujesz kredytu hipotecznego w Białej Podlaskiej? Zapoznaj się z rankingiem najlepszych ofert. Wniosek o kredyt możemy bezpłatnie złożyć przez Internet lub w oddziale banku w Białej Podlaskiej. Najwyższa kwota kredytu to nawet 90% ceny nieruchomości ze spłatą do 35 lat.

author
Dorota Grycko
02 marca 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Wkrótce trzy banki znikną z rynku

W najbliższym czasie z mapy banków w Polsce znikną trzy instytucje. Nie skorzystamy już z usług Deutsche Banku, Raiffeisen Polbanku i Eurobanku. Mniejsza konkurencja na rynku może oznaczać wyższe opłaty dla klientów.

author
Aneta Jankowska
19 listopada 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Darmowy kredyt 0% w Credit Agricole

Do 30 września 2019 trwa promocja darmowego kredytu w Credit Agricole. Klienci mogą otrzymać do 3000 zł, rozłożone maksymalnie na 12 miesięcy. Promocyjne RRSO zawsze wynosi 0%, oddajemy bowiem wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

author
Dominika Byczek
14 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj