zadluzenia.com
zamknij

Reklamy w Google: „Moje wielkie wesele”

Reklama dźwignią handlu. Wie o tym każda firma działająca w Internecie. Czasami jednak coś pójdzie nie tak.

 

Rozpoczynamy nowy cykl prześwietlający wybrane kampanie reklamowe w ramach kampanii Google Adwords. Na pierwszy ogień idzie „Moje wielkie wesele” – reklama kredytu gotówkowego w Citi Banku Handlowym.

 

Po wpisaniu w Google hasła „kredyt na ślub” natrafiliśmy na to:

 

 

Przyznam szczerze – reklama wzbudził moje zainteresowanie. Z jednej strony nawiązanie do filmu „Moje wielkie greckie wesele”, z drugiej zachęta do weselnej rozrzutności.

 

Ślub i wesele to prawdziwe spustoszenie dla budżetu przyszłych małżonków. Nic dziwnego, że wielu zakochanych staje przed dylematem: zrobić skromne wesele za swoje pieniądze czy wesele "z pompą", biorąc na to kredyt w banku. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, każda para powinna sama ją podjąć. Tematykę weselną podejmujemy w rankingukredytu na ślub.

 

Bank Citi Handlowy nie ma takich wątpliwości. Wesele ma być „na bogato” i bez żadnych kompromisów. Wszystko oczywiście na kredyt.

 

Na szczęście sam kredyt w Citi Handlowym należy do jednych z tańszych na rynku. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania wynosi jedynie 11,06% dla przykładu reprezentatywnego.

 

Dodatkowo Bank udostępnia kalkulator kredytowy, dzięki niemy szybko ustalimy naszą ratę i oprocentowanie:

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~monika

Nie nawoływałabym raczej do nie oszczędzania na weselu. Oszczędności - tak, ale niektórych kosztów oczywiście i tak nie przeskoczymy. Jak ktoś ma sporą rodzinę to tylko się cieszyć! Natomiast różnica miedzy salami weselnymi jest ogromna.! Załóżmy 50 zł różnicy przy 100 osobach - 5 tys zł. Można oszczędzić jeszcze na sukni ślubnej, makijażu, dekoracji sali weselnej, kościoła itd itd. Warto oszczędzać na rzeczach, ale nie redukować liczby gości. Rodzina będzie z nami zawsze! Pozdrowienia, Monika :)   Odpowiedź

~islamistapacyfista

oprocentowanie więcejniż dobre. a to dziwne bo citi bank mi się nie kojarz z dobrymi cenami   Odpowiedź

~graafen

Dopiszcie jeszcze jaki to jest przykład reprezentatywny w tym przypadku. U mnie akurat cisza w temacie ale teraz wielu znajomych już sie hajta i warto być w temacie sal weselnych itp   Odpowiedź