zadluzenia.com
zamknij

Tańszy kredyt w Inbanku

Niższa prowizja, brak dodatkowych kosztów za przyznanie kredytu i likwidacja opłaty za wcześniejszą spłatę – to główne zmiany kredytu gotówkowego w Inbanku. 26 września ruszyła kampania promocyjna.

 

Kredyt gotówkowy to główny produkt Inbanku. Pieniądze dostępne są w całości przez Internet (bank nie ma żadnych placówek w Polsce), a maksymalna kwota kredytu to nawet 50 000 zł. Od początku był to jeden z najtańszych produktów na rynku, RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosiło jedynie 12,13%.

 

Po zmianach jest jeszcze taniej. RRSO obniżono do 9,51%, co jest znakomitą informacją dla wszystkich Klientów zainteresowanych niską ratą.

 

Reszta oferty pozostała bez zmian. Nadal jest to kredyt online, dostępny w całości bez wychodzenia z domu. Nadal spłatę możemy rozłożyć maksymalnie na 6 lat. Inbank nie oczekuje od nas zaświadczeń o dochodach – do otrzymania kredytu wystarczy wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód.

 

Jak mówi Maciej Marchewicz z Inbanku: "W Inbank stawiamy na wygodę klientów i dopasowujemy się do ich potrzeb. Dlatego też już jakiś czas temu wydłużyliśmy okres spłaty do 72 miesięcy, tak aby jeszcze łatwiej mogli dopasować zobowiązania kredytowe i wysokość raty do budżetu domowego. Aby zapewnić im jeszcze większy komfort zarządzania kredytem, zmniejszyliśmy prowizję kredytową oraz postanowiliśmy zrezygnować z opłaty za jego wcześniejszą spłatę."

 

Więcej informacji o kredycie w Inbanku znajdziecie tutaj:

https://www.zadluzenia.com/kredyt-online-w-inbanku-oferta-opinie/

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY