Mobilne wpłatomaty Idea Banku robią furorę. Tylko w maju bieżącego roku za pośrednictwem tego rozwiązania Klienci zdeponowali ponad 125 000 000 złotych. Na przestrzeni pierwszego półrocza wykorzystując mobilne wpłatomaty, od Klientów zebrano łącznie blisko 672 000 000 złotych.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.07.2018
Udostępnij:

Wyniki prezentowane przez Idea Bank są bardzo korzystne. Od stycznia do czerwca bieżącego roku Klienci zdeponowali o 141% więcej pieniędzy, niż w tym samym czasie rok temu. Popularność usługi oferowanej przez Idea Bank od 2015 roku stale rośnie.


źródło grafiki: Idea Bank

Wyniki mobilnych wpłatomatów

Z danych opublikowanych w oficjalnym komunikacie wynika, że na terenie całej Polski kursuje 37 samochodów z floty instytucji, a 6 z nich zostało wyposażonych we wrzutnię. Za pośrednictwem tychże pojazdów Polacy wpłacili pieniądze blisko 50 000 razy, co oznacza wynik o 42% wyższy, niż przed rokiem. Średnia kwota, którą wpłacali Klienci banku, wynosiła 13 800 złotych. Okazuje się także, że to właśnie za pomocą mobilnych wpłatomatów Klienci najczęściej wpłacają pieniądze na swoje konta. 

Mobilne wpłatomaty

Innowacyjna usługa wprowadzona na rynek przez Idea Bank jest bardzo cenionym rozwiązaniem wśród Klientów instytucji. Wszystko co należy zrobić, aby wpłacić pieniądze w ten sposób, to zamówić specjalny samochód Idea Banku, wykorzystując do tego aplikację mobilną lub dzwoniąc na specjalną infolinię. Kierowca przyjeżdża na wskazany adres, odbiera określoną liczbę pieniędzy, które w przeciągu kilku chwil pojawiają się na koncie. Mobilny wpłatomat można zamawiać w godzinach 8:20-21:20 od poniedziałku do piątku. Mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Wrocławia oraz Warszawy mogą skorzystać z usługi także w sobotę, od godziny 9:00 do godziny 17:20.
 

Komentarze