Strefa Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas została wzmocniona. Instytucja zaczęła współpracę z siecią handlową Carrefour Polska. Zakres kooperacji obejmuje oferowane przez bank usługi finansowe, z których Klienci Carrefour Polska mogą korzystać od 2 stycznia bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 12.01.2018
Udostępnij:

W ramach oferty produktowej Banku BGŻ BNP Paribas, z której można skorzystać w specjalnych punktach „Usług finansowych” w każdym hipermarkecie Carrefour, Klienci mogą wnioskować o kartę kredytową Carrefour Mastercard. Najnowocześniejsze technologie sprawiają, że karta wyposażona jest w usługę 3D Secure, co umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Karta drukowana jest na miejscu, w punktach Usług finansowych.

W ramach realizacji omnikanałowej strategii działania podjęliśmy decyzję o dalszym rozwijaniu usług i produktów finansowych, świadczonych w naszych sklepach. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas, którego oferta wzbogaciła usługi w Carrefour. Obejmuje ona nie tylko kartę kredytową, ale szereg innowacyjnych rozwiązań i korzyści dla naszych klientów.” –  dyrektor Marketingu, Usług i Technologii Cyfrowych Carrefour Polska.


źródło grafiki: https://www.realwire.com​

Na karcie Carrefour Mastercard utrzymane zostały promocje obowiązujące w Carrefour Polska. W dalszym ciągu Klienci mogą korzystać z takich promocji do karty, jak:
 

  • premia do 10% za zakupy w poniedziałki i piątki,

  • premia do 2% przyznawana codziennie za zakup paliwa na stacjach paliw Carrefour,

  • raty 0% na zakupy w Carrefour.

Dodatkowo, Klienci będą mieli możliwość zbierania punktów za zakupy, które to punkty mogą zostać wykorzystane programie lojalnościowym Banku mamBONUS. Kolejną nowością jest uruchomienie dedykowanej platformy bankowości elektronicznej [email protected] Carrefour, która ma służyć Klientom Carrefour Polska. W niedalekiej przyszłości udostępniona zostanie także mobilna aplikacja Carrefour Moje Finanse.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące ofert i usług finansowych Banku BGŻ BNP Paribas, które będą dostępne w „Usługach finansowych”, będą systematycznie przekazywane Klientom Carrefour Polska.
 

Komentarze