Popularny YouTuber twarzą nowej kampanii Idea Banku. Zachar Zawadzki, z kanału motoryzacyjnego Zachar OFF podpowie Klientom, jak przy pomocy wielkiej pasji można zbudować swój własny biznes. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 02.09.2018
Udostępnij:

Dziś dziennikarz motoryzacyjny, niegdyś programista komputerowy. Twórca internetowy w specjalnie nagranym filmie opowiada widzom o swojej przeszłości.


źródło grafiki: facebook.com/ideabank

Historia dzisiejszego dziennikarza

Twórca podszedł do kampanii z wielkim zaangażowaniem. Jak sam o sobie mówi, jest „firmą, która testuje samochody”. Swoją historię zaczynał jako programista, zaczynając naukę na krakowskim AGH. Na czwartym roku studiów zdecydował się wyjechać do Niemiec, by tam podjąć pracę jako programista. To właśnie za naszą wschodnią granicą zdołał odłożyć pieniądze na powrót do Polski i zakup swojego pierwszego samochodu. Obecny w kraju założył swoją własną stronę internetową, której tematyka koncentrowała się wokół motoryzacji. Strona www.autocentrum.pl jest po dziś dzień jednym z najpopularniejszych portali motoryzacyjnych w Polsce.

W 2009 roku przyjął swoje pierwsze zaproszenie na prezentację auta. W kolejnych latach przyjmował coraz więcej tego typu propozycji, zajął się też testowaniem samochodów, a ponadto założył swój prywatny kanał na platformie YouTube.

Zachar do dnia dzisiejszego w pełni oddaje się swojej pasji, a doświadczeniem stara się dzielić ze swoimi widzami na każdym kroku. Na chwilę obecną posiada blisko 150 000 obserwujących, a liczba z dnia na dzień rośnie.


źródło video: yputube.com/zacharoff
 

Komentarze