Allegro ulepsza swoją najnowszą usługę Allegro Smart. Opcja pozwala na na cieszenie się darmową dostawą podczas zamówienia interesujących Klienta produktów pod warunkiem, że zostanie osiągnięta minimalnie wymagana kwota za zakupy.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 06.11.2018
Udostępnij:

Wprowadzone zmiany polegają na zmianie okresu płatności oraz zmianie liczby dostępnych dostaw. Modyfikacje ogłoszono 5 listopada, a zaczną one obowiązywać w ciągu 14 dni, licząc od momentu ich opublikowania.


źródło grafiki: https://allegro.pl/smart

Zmiany w Allegro Smart

Usługa zmieni się od strony korzystania jej przez Użytkowników serwisu Allegro. Platforma wprowadza zmiany polegające na:
– wprowadzeniu nielimitowanej liczby dostaw, dzięki czemu w ramach usługi Allegro Smart można zamawiać każdą liczbę przesyłek oferowanych przez tę usługę
– podzieleniu okresu płatności na miesięczne (koszt: 8,99 zł) lub roczne (koszt 49 zł).

Allegro Smart

Usługa od niedawna dostępna w największej platformie zakupowów internetowych w Polsce staje się coraz bardziej popularna wśród Użytkowników Allegro. Jednorazowa opłata za wykupienie usługi daje Klientowi możliwość robienia zakupów przez Internet, za wysyłkę których nie będzie musiał zapłacić, jeżeli kwota zakupów wyniesie minimum 40 złotych.

Wówczas, zamówioną przesyłkę można odebrać w:
Paczkomatach
Kioskach RUCH
oddziałach Poczty Polskiej
sklepach sieci Żabka
– sklepach sieci Fresh Market
sieci stacji paliwowych Orlen.

Klienci mają do wyboru łącznie ponad 15 000 miejsc, w których będą mogli odebrać zamówione towary zupełnie za darmo.


 

Dodatkowe opcje w Allegro Smart
 

Korzystając z usługi Allegro Smart, Klienci mogą liczyć na:
– bezpłatne jednorazowe zwroty przesyłek Allegro Smart (nie dotyczy listów poleconych), które zostały dostarczone do Paczkomatu lub punktu odbioru
– Smart! Okazje, czyli zniżki na wybrane produkty oraz dostęp do towarów przed Klientami, którzy nie wykupili usługi
– specjalną, priorytetową obsługę – oznacza to, że wnioski w Programie Ochrony Kupujących zostaną rozpatrzone przez Allegro w ciągu dwóch dni roboczych.


 

Komentarze