Kredyt na 90 tysięcy złotych – gdzie najlepiej wziąć?

Kredyt na 90 tysięcy złotych – gdzie najlepiej wziąć?

autor wpisu
Marta Janusz
06 października 2022

Poszukujesz najlepszego kredytu gotówkowego na kwotę 90 tysięcy zł? Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o tym, gdzie otrzymasz takie finansowanie, jakie będzie oprocentowanie oraz ile wyniesie miesięczna rata. Sprawdź, jak wysokie muszą być Twoje zarobki, abyś mógł uzyskać 90 000 zł kredytu.

Kredyt na 90 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt na 90 tys. – ranking
  2. Jak otrzymać kredyt na 90 tys.?
  3. Kredyt na 90 tys. – kto może otrzymać?
  4. Kredyt na 90 tys. – jakie są warunki?
  5. Wymagane dokumenty przy kredycie
  6. Kredyt na 90 tys. – ile trzeba zarabiać?
  7. Kredyt na 90 tys. – jaka rata?
  8. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  9. Kredyt na 90 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać kredyt na 90 tys.?

Kredyt gotówkowy to wygodne finansowanie, ponieważ wniosek o niego możemy składać w wybranej przez nas placówce bankowej. Uzyskamy go w każdym banku komercyjnym. Dodatkowo, jeśli nie mamy czasu oraz możliwości, aby złożyć wniosek w stacjonarnym punkcie banku, możemy bez problemu zrobić to za pomocą Internetu. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie ofert, które są dostępne całkowicie online. Pamietajmy, że najtańszy kredyt gotówkowy nie musi być najlepszym wyborem. Tani kredyt gotówkowy to taki, którego całkowita kwota do spłaty będzie najniższa. Warto o tym wiedzieć, ponieważ niekiedy Klienci banków myślą, że najtańszy kredyt to taki, którego rata jest najniższa. Przejrzyjmy dokładnie ofertę kredytu gotówkowego, który wybraliśmy. Zaciągnąć kredyt gotówkowy jest naprawdę bardzo łatwo, ale ważne są jego szczegóły.

Tego typu kredyt online jest znacznym udogodnieniem dla Klientów. Dzięki temu unikniemy m.in. stania w kolejce w banku. Wnioskować możemy w całości online, dzięki czemu nie musimy nawet wychodzić z domu. Dodatkowo, decyzja w sprawie przyznania kredytu pojawia się naprawdę szybko. Zdecydowana większość banków już w momencie wysłania wniosku z podstawowymi danymi osobowymi Klienta ustala wstępnie, czy może on uzyskać takie finansowanie.

Kolejną zaletą kredytu udzielanego drogą online jest fakt, że wymaga on często niewielkiej ilości dokumentów. Dla wygody Klienta wiele banków na swojej stronie udostępnia bardzo intuicyjny kalkulator kredytu gotówkowego, który pomaga oszacować miesięczną ratę, oprocentowanie, jeszcze przed złożeniem wniosku. W przypadku, kiedy wyniki kalkulatora nam odpowiadają, możemy przejść od razu do kolejnego etapu wnioskowania.

Kredyt na 90 tys. – kto może otrzymać?

Wzięcie kredytu zawsze wiąże się z obciążeniem dla budżetu Klienta. Kredyt na 90 000 zł może otrzymać każda osoba, która spełnia ustalone warunki. Klient, który stara się o takie finansowanie musi spełniać poniższe wymogi:

– być osobą pełnoletnią,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– legitymować się ważnym dowodem osobistym,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– posiadać odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– posiadać stałe źródło dochodów.

Osobom, które posiadają inne zobowiązania finansowe oraz mają problem z ich regularną spłatą, może być problemem uzyskanie kredytu gotówkowego. Dla Klientów, którym zależy na dodatkowym finansowaniu, lecz mają negatywną historię kredytową, istnieje opcja pożyczki dla zadłużonych. Wówczas kredyty gotówkowe mogą nie być dostępne dla osoby zadłużonej.

Kredyt na 90 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:90 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:1164,08 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:od 9,49%

 

Kredyt na 90 tys. – jakie są warunki?

Sięgnięcie po kredyt gotówkowy w wysokości 90 tysięcy złotych obliguje Klienta do spełnienia kilku wymagań. Po pierwsze, banki będą wymagały okazania dokumentów potwierdzających nasze dochody. Najczęściej uzyskamy takie zaświadczenie od naszego pracodawcy. Zdarza się również, że takim zaświadczeniem może być wyciąg z naszego konta bankowego, na które wpływają nasze dochody, lub deklaracja podatkowa.

Ponadto, wymagane jest również okazanie najważniejszych danych o Kliencie. W tym przypadku konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. W zależności od tego, jaką ofertę wybierzemy, możemy być również zobowiązani do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, lub założenia konta w banku, w którym chcemy bez problemu otrzymać kredyty gotówkowe. W takim przypadku, aby dostać kredyt gotówkowy, należy wypełnić wniosek i go wysłać, ponieważ bank ma zebrane o nas wszelkie potrzebne mu informacje.

Dodatkowo Klienci mogą być również proszeni o zgodę współmałżonka, na zasięgnięcie takiego finansowania. Nie jest to warunek, który jest wymagany w każdym przypadku, jednak należy liczyć się z faktem, że może być on wymagany.

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że kredyty bankowe nie wliczają się do pożyczek bez baz. Pożyczki bez baz to takie finansowania, które nie wymagają weryfikacji Klienta w rejestrze zadłużonych. W przeciwieństwie do nich Bank zawsze sprawdza historię kredytową Klienta. Dlatego bardzo ważne jest, aby osoba chcąca uzyskać kredyt gotówkowy nie posiadała żadnych opóźnień w spłacaniu swoich zobowiązań. W przypadku posiadania innych zobowiązań finansowych, warto rozpatrzyć opcję kredyt konsolidacyjny online, który pozwala uniknąć możliwych zadłużeń.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Wzięcie kredytu gotówkowego na kwotę 90 tysięcy złotych wymaga od Klienta złożenia kilku dokumentów. Z pewnością najbardziej popularnym oraz koniecznym dokumentem jest aktualny dowód osobisty, który musi być własnością Klienta starającego się o kredyt. Dowód osobisty jest niezbędnym dokumentem nawet w przypadku sięgnięcia po pożyczki pozabankowe, często nazywane pożyczkami na dowód.

Do udzielenie kredytu gotówkowego w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 90 tys. – ile trzeba zarabiać?

Trudno jest jednoznacznie wskazać optymalną kwotę dochodów, jeśli staramy się o kredyt gotówkowy w wysokości 90 tysięcy złotych. Wysokość naszych comiesięcznych dochodów jest niezwykle istotna, ponieważ pomaga ustalić zdolność kredytową Klienta. Bank weryfikując dane finansowe osoby, która stara się o kredyt, może odmówić przyznania finansowania, jeśli zarobki Klienta są zbyt niskie, w porównaniu z regularnymi wydatkami. Dla banku jest to sygnał, że Klient może mieć problem w terminowym spłacaniu tego typu kredytu.

Ponadto, większość banków komercyjnych posiada własne kryteria, w których indywidualnie określa szacunkowe dochody, które Klient powinien posiadać. Warto również pamiętać o tym, że nawet przy wysokich zarobkach możemy spotkać się z negatywną decyzją kredytową. Wynika to z sytuacji, w których Klient pomimo dobrych dochodów posiada inne zobowiązania finansowe.

Rekomendacja T

Nasze miesięczne dochody mają duży wpływ na warunki udzielenia wybranego kredytu. To właśnie do naszych przychodów bank dostosowuje odpowiednią wysokość raty oraz czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 90 tys. – jaka rata?

Wysokość comiesięcznej raty kredytowej zależy od wielu czynników i jest ustalana według indywidualnych możliwości finansowych Klienta. Na stronach poszczególnych banków często widnieją kalkulatory kredytowe, dzięki którym możemy oszacować przybliżoną wysokość raty danego kredytu. Rata kredytowa jest uzależniona m.in. od takich parametrów jak wysokość kwoty kredytu oraz czasu jego spłaty.

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 90 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 1 180,78 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 1 217,97 zł

Kredyt gotówkowy na 90 000 zł – podstawowe informacje

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki gotówkowej

Co lepiej wybrać?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Wziąć kredyt czy pożyczkę?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko zależy od tego, jaka jest nasza sytuacja finansowa. Warto wiedzieć, że im krótszy okres spłacania kredytu wybierzemy, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Jeśli sięgamy po kredyt w wysokości 90 000 złotych, musimy brać pod uwagę fakt, że będzie miał on stosunkowo długi okres kredytowy. W większości banków maksymalnym czasem spłacania kredytu jest aż 120 miesięcy, czyli 10 lat. W tej sytuacji Klient może rozłożyć wzięty kredyt na 120 rat.

Kredyt na 90 000 zł – także bez zaświadczeń?

Klienci, którzy chcą uzyskać kredyt gotówkowy w wysokości 90 000 złotych są zobligowani do dostarczenia dokumentów, które potwierdzają ich dochody. Najczęściej jest to zaświadczenie, które możemy uzyskać od swojego pracodawcy. Czy w przypadku kiedy nie jesteśmy w stanie okazać potwierdzenia naszych dochodów, mamy możliwość uzyskania kredytu w banku?

Osoby, które nie mogą udokumentować swoich miesięcznych dochodów nie mają możliwości uzyskania kredytu w takiej kwocie. Z czego to wynika? Bank uznaje za zbyt ryzykowne udzielenie finansowania osobie, która nie może okazać swoich dyspozycji pieniężnych. Dla Klientów, którzy z danych powodów nie mogą uzyskać potwierdzenia swoich dochodów, istnieje opcja pożyczki bez zaświadczeń. Tego typu pożyczka jest udzielania jedynie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 90 tysięcy?

Kredyt na 90 tysięcy, to kredyt gotówkowy dostępny w większości banków komercyjnych w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. W obu przypadkach maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Klient, który otrzyma kredyt na 90 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 999,18 zł (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 90 tys. na 10 lat?

Kredyt na 90 000 zł to finansowanie w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 90 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można w każdym celu.. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

Kredyt na 90 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 90 tys. zł:

 

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%
2) Bancovo: RRSO 9,59%
3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%
4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%
5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%
6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%
7) Gotówkovo: RRSO 9,59%
8) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

Powyższe banki oferują także kredyt hipoteczny.

Przykłady reprezentatywne


1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. RRSO: 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cały koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, cały koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: RRSO wynosi 17,58%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, cały koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , cały koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. RRSO 10,33%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: koszt kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) PKO BP – konsolidacja

RRSO wynosi 12,57%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 103,06 zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, cały koszt kredytu 15 703,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 703,06 zł), 89 miesięcznych rat równych po 512,07 zł i ostatnia rata: 528,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Banki Spółdzielcze

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


8) Gotówkovo.pl

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowity koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak płacić mniej za paliwo?
Poradnik
author
Aleksandra Gościnna
16 marca 2022

Jak płacić mniej za paliwo?

Szybkie pożyczki Krotoszyn
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
21 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Krotoszyn

Szybkie pożyczki Krapkowice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
20 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Krapkowice

Nethone w grupie Fintech akceleratora Plug and Play
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
30 sierpnia 2019

Nethone w grupie Fintech akceleratora Plug and Play

Pożyczki Bełchatów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2022

Pożyczki Bełchatów

OLX ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 marca 2019

OLX ostrzega przed oszustami

Porównaj