Strona główna Bez kategorii Bank Millennium na podium 21. edycji konkursu World’s Best Digital Banks

Bank Millennium na podium 21. edycji konkursu World’s Best Digital Banks

author
Patryk Byczek
01 września 2020

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o zdobyciu nagrody The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2020 w 21. edycji konkursu World’s Best Digital Banks, którego organizatorem jest magazyn Global Finance.

Dodatkowa nagroda

Instytucja poinformowała również, że stronę internetową Banku Millennium uznano za najlepszą w kategorii Best Consumer Integrated Bank Site in Central and Eastern Europe for 2020.

Bezprecedensowe wydarzenia, z którymi wszyscy mierzymy się od kilku miesięcy, sprawiły, że proces digitalizacji usług bankowych nabrał jeszcze większego znaczenia. W Banku Millennium naszym priorytetem jest niezmiennie zapewnianie klientom doskonałej obsługi i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają im codzienne życie, szczególnie w obecnej, pełnej nowych wyzwań rzeczywistości. Jesteśmy zaszczyceni i dumni z otrzymanych nagród, które potwierdzają wysoką jakość i efektywność naszej pracy.

– mówił cytowany w komunikacie Joao Bras Jorge, Prezes Zarządu Banku Millennium.

Wybór zwycięzców konkursu

Zwycięzców konkursu wyłoniono spośród zgłoszeń, które oceniał światowej klasy panel jurorów z Infosys. Jednakże ostateczna decyzja co do zwycięzców konkursu należała do redaktorów pracujących w magazynie Global Finance. Podczas wyborów pod uwagę brano:

– efektywność strategii obsługi klientów cyfrowych,
– funkcjonalność strony internetowej i aplikacji mobilnej,
– wzrost liczby klientów korzystających z usług cyfrowych,
– zakres oferty produktowej

Zwycięzcy w konkretnych kategoriach, na przykład wspomnianej już Best Integrated Consumer Bank Site, wyłonieni zostali w oparciu o oceny poszczególnych usług i produktów.

W tym roku globalna pandemia przyspieszyła przechodzenie na bankowość cyfrową, ale myślące przyszłościowo banki były już na tej drodze. Nagrody Digital Bank Awards przeznaczone są dla instytucji stojących w awangardzie zmian w kierunku nowego świata bankowości.

– mówił cytowany w komunikacie Joseph D. Giarraputo, Wydawca i Redaktor Naczelny Global Finance.

Global Finance

Global Finance jest magazynem wydawanym od 1987 roku i czytają go ludzie ze stu osiemdziesięciu dziewięciu państw świata. Odbiorcami magazynu Global Finance są:

– prezesi,
– dyrektorzy generalni,
– dyrektorzy finansowi,
– skarbnicy,

oraz wszyscy inni wyżsi urzędnicy, którzy są odpowiedzialni za podejmowanie najważniejszych decyzji inwestycyjnych i strategicznych w międzynarodowych przedsiębiorstwach i instytucjach. Siedziba Global Finance posiada swoją siedzibę w Nowym Jorku, a swoje biura posiada ulokowane w Londynie oraz Mediolanie.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=bank-millennium-najlepszym-bankiem-cyfrowym-dla-klient%25C3%25B3w-indywidualnych-w-polsce-wed%25C5%2582ug-magazynu-global-finance-31.08.2020&news_articleId=29003144

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Inspektorat ZUS w Pułtusku
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Pułtusku

Karta bez podpisu w Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
11 lutego 2020

Karta bez podpisu w Santander Bank Polska

Promocja: „Jesienna premia z Nest Kontem” w Nest Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 września 2019

Promocja: „Jesienna premia z Nest Kontem” w Nest Banku

Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
09 czerwca 2019

Spłata zadłużenia bez rejestracji w Kruk

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
18 marca 2020

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe

Credit Agricole w Trzebnicy
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Credit Agricole w Trzebnicy