Bank Millennium przedłuża współpracę z Millennium Docs Against Gravity

Bank Millennium przedłuża współpracę z Millennium Docs Against Gravity

author
24 września 2021

Właśnie trwa 18. edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity, podczas której widzowie będą mogli obejrzeć 129 filmów dokumentalnych bez wychodzenia z domu, na stronie dag.pl. Wydarzenie potrwa do 3 października bieżącego roku. Sprawdzamy szczegóły.

Ważną informacją jest również to że Bank Millennium, jako wieloletni sponsor festiwalu, przedłużył z organizatorem wydarzenia współpracę na kolejne 3 lata.

Z wielką satysfakcją możemy oznajmić, że przedłużyliśmy współpracę z największym w Polsce festiwalem filmowym. Dzięki temu będziemy wspólnie dostarczać światu niezapomnianych emocji, wartościowych dyskusji i skłaniać do refleksji nad kondycją naszej planety pod szyldem Millennium Docs Against Gravity przez kolejne trzy lata. Jesteśmy tym samym jedną z nielicznych instytucji, która może poszczycić się tak długim stażem w sprawowaniu mecenatu nad wydarzeniem kulturalnym.

– mówił cytowany w komunikacie Iwona Jarzębska, Dyrektor Departamentu Public Relations Banku Millennium.

Tegoroczna edycja festiwalu

W trakcie tegorocznej kinowej wersji wydarzenia wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy widzów. W Konkursie Głównym Grand Prix, nagroda Banku Millennium trafiła do autorów filmu “Przeżyć”, reżyserii Jonasa Pohera Rasmussena. Wyróżnienia otrzymały filmy:
– „Tysiące małych ran”, reżyserii  Ramony S. Diaz,
– „Film balkonowy”, reżyserii Pawła Łozińskiego.
W jury, które wybierało najlepsze produkcje zasiadali:
– Christian Frei – reżyser i producent,
– Agnieszka Holland – reżyserka,
– Tomasz Wolski – reżyser.
Od 16 września 2021 roku tegoroczna edycja festiwalu przenosi się do domów. Filmy dokumentalne z całego świata będzie można oglądać przez Internet z każdego miejsca w Polsce. Do dyspozycji jest 129 filmów, które będą dostępne na platformie dag.pl.

Mecenat Banku Millennium nad naszym festiwalem filmowym jest przykładem długofalowych działań, które przynoszą wymierne efekty. Konsekwentne wsparcie i zaufanie do naszej strategii rozwoju zaowocowało zbudowaniem silnej, niezwykle popularnej marki w kulturze, wpływającej na opinie i wyznaczającej kierunki rozwoju wydarzeń kulturalnych w Polsce. W imieniu całego zespołu i już setek tysięcy widzów chciałbym podziękować Zarządowi Banku.

– mówił cytowany w komunikacie Artur Liebhart, założyciel i dyrektor festiwalu.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/bank-millennium-z-nowa-reklama-i-nowym-haslem?news_articleId=30108937

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Legionowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
29 września 2019

Bank Spółdzielczy w Legionowie sesje przychodzące i wychodzące

Alior Bank promuje korzyści Konta Jakże Osobistego
Bez kategorii
author
24 sierpnia 2021

Alior Bank promuje korzyści Konta Jakże Osobistego

Santander Consumer Bank Świdnik
Oddziały
author
20 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Świdnik

Alior Bank w Łomiankach
Oddziały
author
12 lipca 2019

Alior Bank w Łomiankach