Jesteś Klientem Banku Pekao SA lub zastanawiasz się nad jego ofertą ? Sprawdź opinie Klientów o Banku Pekao SA.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 27.05.2019
Udostępnij:

Bank Pekao SA to niwersalna instytucja bankowa, której akcje widnieją na GPW w Warszawie od 1998 roku. Pakiety kontrolne akcji Banku Pekao SA należą do Skarbu Państwa.

Dodaj swoją opinię na temat Banku Pekao SA.

Siedziba Banku:

Bank Pekao SA

ul. Grzybowska 53/57
00-950 Warszawa

Adres korespondencyjny:

Bank Pekao SA

ul. Postępu 18 B

02-676 Warszawa

KRS: 0000014843
NIP: 5260006841
REGON: 141387142
Kapitał zakładowy: 262 470 034 zł

Mapa dojazdu – siedziba banku:

Sprawdź najważniejsze informacje o Banku Pekao SA:

Bank Pekao SA sesje Elixir

Bank Pekao SA kod SWIFT

Bank Pekao SA infolinia

OPINIE O BANKU PEKAO SA

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące współpracy z Bankiem Pekao SA ? Podziel się swoją opinią.

Najczęściej wskazywane plusy:

– duża liczba oddziałów,
– możliwość wzięcia kredytu online,
– sprawna infolinia,
– możliwość założenia konta dla dziecka,
– Apple Pay/Google Pay
– Blik.

Najczęściej wskazywane minusy:

długi czas oczekiwania w oddziałach banku.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 2.4 / 5, łącznie 10 ocen
Komentarze (7)
Piotr Kantecki, 23 lipca 2019 o 11:32

Od 30 lat jestem klientem banku w Świnoujściu przy ul. Monte Cassino. W dniu dzisiejszym, chcąc dostać się do kasy – oczekiwałem całą jedną godzinę. 3 kasy w tym 2 czynne. Kolejka 10 osób.Takie sytuacje powtarzają się b. często. Interweniując u p. dyrektor wyraziłem swoją opinię o braku szacunku dla swoich klientów. W najbliższym czasie , noszę się z zamiarem rezygnacji z usług tak bardzo nieprzyjaznego banku

mam emeryture wojskowa a bank odmowil mi kredytu bo stweirdzil, ze w przyszlosci moge stracic dochod!! jakas kpina!!! odradzam!!

Igor Baranets, 11 maja 2019 o 14:35

Nie polecam tego banku żadnemu. Wziąłem tu kredyt hipoteczny i mam problemy ot początku.

Marzena Dmowska, 14 grudnia 2018 o 13:06

Zawsze mam przelew na koncie jako ostatnia ze współpracowników . Inni pracownicy maja należności tego samego dnia . Ja nam najczęściej następnego . Problemy z karta kodów . Problemy z kartami . Ciagle problem z odczytaniem , błąd karty . Fatalna komunikacja .

Dzisiaj rano zostały wysłane pieniądze na moje konto i jest godzina 15.20 i dalej nie ma ich i czy oni tymi pieniędzmi obracają??? Nie polecam tego banku nikomu!!

W dniu dzisiejszym na infolinii PKO S.A. zadałem pytanie czy na podstawie numeru referencyjnego banku na potwierdzeniu przelewu jakie otrzymałem mogę sprawdzić czy potwierdzenie jest prawdziwe i czy taki przelew został rzeczywiście wykonany. ODPOWIEDŹ BRZMI: Telefonicznie nie mogę, mogę podjechać do placówki ale tam także najprawdopodobniej mi tego nie powiedzą. Czyli można wydać jeszcze pieniądze na bilety czy paliwo i stracić czas. W takim razie potwierdzenia przelewu z tego banku są BEZUŻYTECZNE w prowadzeniu działalności. Jeśli nie można sprawdzić czy potwierdzenie jest prawdziwe ktoś mógłby nas takim potwierdzeniem OSZUKAĆ.
Pytanie numer dwa, jak długo w tym banku idzie przelew międzybankowy:
Odpowiedź jak w każdym banku w Polsce od jednego do trzech dni roboczych.
Czy to jakaś kpina? Czy pieniądze są wożone gotówką na rowerach i wpłacane na konto? Praktycznie wysyłając zwykły przelew międzybankowy z innych banków pieniądze pojawiają mi się najpóźniej po trzech księgowaniach. Jeśli 3 dni robocze to NORMA i obowiązuje według PKO S.A we wszystkich polskich bankach, to ludzie chyba zaczną przelewy Pocztą Polską wysyłać, bo takie zamrażanie cudzych pieniędzy na TRZY DNI jest SKANDALICZNE. Czytając opinię w internecie okazuje się, że to nie jest odosobniony przypadek tylko działanie częste banku. ODRADZAM TEN BANK, sam zamknąłem konto firmowe bo tak nie da się prowadzić działalności. Jeśli chodzi o kredyty to wymogi z kosmosu. Po przyniesieniu ton papierów i pokazaniu zabezpieczeń odmowa. Chyba wedle logiki banków ludzie którzy chcą pożyczać 100 000zł na rozwój firmy mają zbędny 1mln złotych na zabezpieczenie pożyczki. Szkoda generować zapytania w BIK i innych miejscach.

ja wlasciwie mam wrazenie ze to jest bank jedynie dla bogatych ludzinz duzymi pieniedzmi. otwieranie kont dla mlodych i nie zarabiajacych ludzie u nich jest nieoplacalne