Bank Pekao z nową stroną logowania w Pekao24

Bank Pekao z nową stroną logowania w Pekao24

author
Patryk Byczek
22 kwietnia 2020

Bank Pekao poinformował w najnowszym komunikacie o możliwości korzystania z nowej, uproszczonej strony logowania w serwisie bankowości elektronicznej Pekao24. Jednocześnie ze zmianą sposobu logowania, system wyposażono w nowe funkcje pozwalające Klientom na łatwe i wygodne bankowanie bez konieczności odwiedzania placówek.

Bank podał, że wprowadzone w Pekao24 możliwości i udogodnienia sprawią, że serwis będzie jeszcze bardziej innowacyjny i prosty w obsłudze.

Nowa strona logowania

Odsłona nowego panelu logowania do Pekao24 oraz jej dodatkowe funkcje dostępne są od 17 kwietnia 2020 roku. Nową stronę wyposażono w odblokowanie usługi Pekao24, podczas gdy zostanie ona zablokowana w wyniku przekroczenia możliwych błędnych prób logowania. Wówczas Klienci mogą całkowicie zdalnie odzyskać hasło do serwisu, co oznacza brak konieczności kontaktowania się z infolinią czy udawania się do fizycznej placówki Banku Pekao.

W czasach ograniczonego fizycznego kontaktu z bankiem, szczególnie ważne jest, aby zapewnić klientom wygodną obsługę w kanałach elektronicznych. Nowa strona logowania przekierowuje do nowoczesnego oblicza banku, nowego Pekao24, które oferuje więcej dostępnych możliwości bankowania bez wychodzenia z domu.

– mówił cytowany w komunikacie Pekao Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Udogodnienia dla Klientów dotyczą również samego serwisu Pekao24, w którym od kilku dni Klienci w bardzo prosty sposób mogą:

otworzyć konto osobiste,
otworzyć konto walutowe z kartą płatniczą,
zamówić dodatkową kartę do posiadanego już rachunku.

Wizerunki posiadane kart widoczne w serwisie sprawią, że zarządzanie kartami będzie o wiele bardziej intuicyjne. Kolejną nowością w systemie jest możliwość wykonywania przelewu do Urzędu Skarbowego bezpośrednio na Indywidualny Rachunek Podatkowy, a także zlecenie przelewu natychmiastowego Express Elixir. Klienci firmowi również znajdą nowości dla siebie. Od teraz mogą oni uruchomić profil Klienta firmowego i swobodnie przełączać się między kontem firmowym i prywatnym.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/499797/nowa-strona-logowania-do-serwisu-pekao24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Niedziele handlowe 2022 – wykaz, kalendarz
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
10 maja 2022

Niedziele handlowe 2022 – wykaz, kalendarz

ING Bank Śląski w Ustroniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Ustroniu

E-paragon ograniczy szarą strefę
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
19 kwietnia 2020

E-paragon ograniczy szarą strefę

Kredyt hipoteczny Kędzierzyn-Koźle
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
02 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Kędzierzyn-Koźle

Pożyczki bez zaświadczeń Warszawa
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
19 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Warszawa

PKO BP w Zblewie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 października 2019

PKO BP w Zblewie

Porównaj