Pierwsza bezgotówkowa filia bankowa od Credit Agricole

Pierwsza bezgotówkowa filia bankowa od Credit Agricole

author
Dominika Byczek
31 maja 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Credit Agricole powołał do życia pierwszy oddział, który nie obsługuje transakcji gotówkowych. W punkcie tym nie znajdziemy kas.  Dzięki temu rozwiązaniu, pracujący tam doradcy dysponują znacznie większą ilością czasu, który mogą poświęcić swoim klientom na przedstawienie im najkorzystniejszej oferty. 

Bezgotówkowy oddział Credit Agricole w Warszawie

Oddział ten został utworzony na warszawskim Śródmieściu, a dokładniej przy ul. Świętokrzyskiej 16. W placówce nie ma kas, które obsługiwane są przez doradców. Wydzielona została tam specjalna strefa, w której znajdują się automaty samoobsługowe, umożliwiające samodzielne wpłacanie i wypłacanie gotówki.

Modernizacja ta znacznie usprawni obsługę pozostałych klientów zainteresowanych ofertą banku.  Pozwoli doradcom przekazać niezbędną wiedzy z zakresu  bezpiecznej e-bankowości oraz pokaże, jak się w niej poruszać. 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole, twierdzi, iż stworzenie oddziału bezgotówkowego jest wyjściem naprzeciw nowoczesnej bankowości oraz potrzebom współczesnego klienta:

"

To kolejny etap budowania nowoczesnej bankowości w Polsce i odpowiedź na zmiany w sposobie korzystania z finansów przez klientów banków. Coraz więcej osób aktywnie korzysta z bezgotówkowych form płatności, a proste operacje bankowe wykonuje samodzielnie.

Placówka dla nowoczesnej bankowości

Chcemy więc zaoferować wartość, jakiej nie da się przenieść do Internetu, czyli rozmowę twarzą w twarz z doświadczonym doradcą, który potrafi rozpoznać potrzeby klienta i znaleźć dla niego najlepsze rozwiązania. 

Analizy dotyczące roku 2018 wykazały, że w ostatnich trzech miesiącach tego okresu z e-bankowości korzystało już 17,2 mln klientów. W 2019 widoczny jest znaczny przyrost aktywnych użytkowników elektronicznej bankowości. W roku tym liczba ta wzrosłą aż do 18,3 mln.

Niemało jest nadal osób, które stronią od technologicznych udogodnień, ponieważ obawiają się o bezpieczeństwo swoich finansów przy samodzielnej finalizacji transakcji mobilnych i elektronicznych. Martwią ich również kwestie techniczne, dotyczące obsługi aplikacji mobilnych.

Credit Agricole, by tę sytuację rozwiązać, wyposażył doradców warszawskiej placówkę banku w tablety. Dzięki tym urządzeniom, klienci będą mieli możliwość przetestowania różnych funkcji aplikacji mobilnej, jaki i strony banku,  pod okiem doświadczonych doradców, gotowych udzielić wszelkich niezbędnych wskazówek. 

Pan Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole podkreśla, że bank posiada jedną z najlepszych, zdaniem konsumentów, aplikację mobilną:

"

Jesteśmy bankiem w 100% cyfrowym i w 100% ludzkim. Mamy jedną z najlepiej ocenianych w Polsce bankowych aplikacji mobilnych i jedną z najszerszych na rynku ofert obsługiwanych płatności mobilnych.

A równocześnie nasi doradcy potrafią słuchać i nawiązywać głębokie i długotrwałe relacje ze swoimi klientami. Klienci naprawdę to doceniają.

Credit Agricole = wiele innowacji

Bank Credit Agricole wprowadził wiele innowacji w tym roku. Pierwszą z nich jest stworzenie, wyżej  wspomnianej, bezgotówkowej placówki w Warszawie. Kolejną nowością jest  aplikacja za pośrednictwem, której klient ma możliwość sam założyć rachunek bankowy – CA24 Otwórz Konto.

Od kwietnia Credit Agricole stwarza nowe możliwości swoim klientom, wprowadzając opcję płatności za pośrednictwem: Fitbit Pay i Garmin Pay. Bank od dłuższego czasu korzysta również z systemów płatności Apple Pay i Google Pay. Mnogość dostępnych sposobów płatności mobilnej czyni Credit Agricole jednym z pionierów na polskim rynku. 

Credit Agricole wyciąga rękę do niesłyszących

Nie można również nie wspomnieć o projekcie Credit Agricole, wprowadzonym w styczniu tego roku. Jest nim udogodnienie wprowadzone specjalnie dla klientów niesłyszących.

Dzięki bezprzewodowemu systemowi tłumaczenia języka migowego – Migam, obsługa klientów niesłyszących jest możliwa zarówno w oddziałach banków, jak i w Contact Center.

Dodatkowo 10 placówek w Polsce jest wyposażonych w pętle indukcyjne, wspomagające słuch, stworzone z myślą o osobach niedosłyszących, noszących aparaty słuchowe, by w optymalny sposób mogli połączyć się z doradcą banku. 


Źródło:

https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/credit-agricole-otwiera-pierwsza-placowke-bezgotowkowa

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Konopiskach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Konopiskach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
16 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Alior Bank w Chełmnie

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdzamy placówki i oddziały w Chełmnie – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
10 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Bank Millennium stawia na hybrydy

Bank Millenium stawia na hybrydy i wymieni wszystkie samochody z tradycyjnym napędem. Nowe auta marki Toyota mają ograniczyć emisję dwutlenku węgla nawet o ponad 500 ton.

author
Aneta Jankowska
20 lipca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Darmowa pożyczka – konkurs hapipożyczki

Do 21 czerwca trwa konkurs hapipożyczki. Codziennie do wygrania spłata całości pożyczki, dodatkowo każdy Klient zyskuje 100 zł.

author
Patryk Byczek
20 maja 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Urlop wychowawczy – najważniejsze informacje

Łączenie pracy zarobkowej z wychowaniem potomstwa nie zawsze jest tak łatwe, jak byśmy tego chcieli. By umożliwić wszystkim Polkom i Polakom pogodzenie rodzicielskich obowiązków z życiem zawodowym, ustawodawca wprowadził urlop wychowawczy. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, kto może liczyć na przyznane owego urlopu i jaki jest jego wymiar. Zapraszamy do lektury!

author
Halszka Gronek
21 lutego 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

BNP Paribas oddziały w Szprotawie

Potrzebujesz danych na temat oddziału banku BNP Paribas zlokalizowanego w Szprotawie? Poniżej umieściliśmy dane adresowe i kontaktowe, szczegóły oferty oraz godziny otwarcia placówki w Twoim mieście.

author
Patryk Byczek
20 kwietnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj