Pierwsza bezgotówkowa filia bankowa od Credit Agricole

Pierwsza bezgotówkowa filia bankowa od Credit Agricole

author
Dominika Sobieraj
31 maja 2020

Credit Agricole powołał do życia pierwszy oddział, który nie obsługuje transakcji gotówkowych. W punkcie tym nie znajdziemy kas.  Dzięki temu rozwiązaniu, pracujący tam doradcy dysponują znacznie większą ilością czasu, który mogą poświęcić swoim klientom na przedstawienie im najkorzystniejszej oferty. 

Bezgotówkowy oddział Credit Agricole w Warszawie

Oddział ten został utworzony na warszawskim Śródmieściu, a dokładniej przy ul. Świętokrzyskiej 16. W placówce nie ma kas, które obsługiwane są przez doradców. Wydzielona została tam specjalna strefa, w której znajdują się automaty samoobsługowe, umożliwiające samodzielne wpłacanie i wypłacanie gotówki.

Modernizacja ta znacznie usprawni obsługę pozostałych klientów zainteresowanych ofertą banku.  Pozwoli doradcom przekazać niezbędną wiedzy z zakresu  bezpiecznej e-bankowości oraz pokaże, jak się w niej poruszać. 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole, twierdzi, iż stworzenie oddziału bezgotówkowego jest wyjściem naprzeciw nowoczesnej bankowości oraz potrzebom współczesnego klienta:

"

To kolejny etap budowania nowoczesnej bankowości w Polsce i odpowiedź na zmiany w sposobie korzystania z finansów przez klientów banków. Coraz więcej osób aktywnie korzysta z bezgotówkowych form płatności, a proste operacje bankowe wykonuje samodzielnie.

Placówka dla nowoczesnej bankowości

Chcemy więc zaoferować wartość, jakiej nie da się przenieść do Internetu, czyli rozmowę twarzą w twarz z doświadczonym doradcą, który potrafi rozpoznać potrzeby klienta i znaleźć dla niego najlepsze rozwiązania. 

Analizy dotyczące roku 2018 wykazały, że w ostatnich trzech miesiącach tego okresu z e-bankowości korzystało już 17,2 mln klientów. W 2019 widoczny jest znaczny przyrost aktywnych użytkowników elektronicznej bankowości. W roku tym liczba ta wzrosłą aż do 18,3 mln.

Niemało jest nadal osób, które stronią od technologicznych udogodnień, ponieważ obawiają się o bezpieczeństwo swoich finansów przy samodzielnej finalizacji transakcji mobilnych i elektronicznych. Martwią ich również kwestie techniczne, dotyczące obsługi aplikacji mobilnych.

Credit Agricole, by tę sytuację rozwiązać, wyposażył doradców warszawskiej placówkę banku w tablety. Dzięki tym urządzeniom, klienci będą mieli możliwość przetestowania różnych funkcji aplikacji mobilnej, jaki i strony banku,  pod okiem doświadczonych doradców, gotowych udzielić wszelkich niezbędnych wskazówek. 

Pan Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole podkreśla, że bank posiada jedną z najlepszych, zdaniem konsumentów, aplikację mobilną:

"

Jesteśmy bankiem w 100% cyfrowym i w 100% ludzkim. Mamy jedną z najlepiej ocenianych w Polsce bankowych aplikacji mobilnych i jedną z najszerszych na rynku ofert obsługiwanych płatności mobilnych.

A równocześnie nasi doradcy potrafią słuchać i nawiązywać głębokie i długotrwałe relacje ze swoimi klientami. Klienci naprawdę to doceniają.

Credit Agricole = wiele innowacji

Bank Credit Agricole wprowadził wiele innowacji w tym roku. Pierwszą z nich jest stworzenie, wyżej  wspomnianej, bezgotówkowej placówki w Warszawie. Kolejną nowością jest  aplikacja za pośrednictwem, której klient ma możliwość sam założyć rachunek bankowy – CA24 Otwórz Konto.

Od kwietnia Credit Agricole stwarza nowe możliwości swoim klientom, wprowadzając opcję płatności za pośrednictwem: Fitbit Pay i Garmin Pay. Bank od dłuższego czasu korzysta również z systemów płatności Apple Pay i Google Pay. Mnogość dostępnych sposobów płatności mobilnej czyni Credit Agricole jednym z pionierów na polskim rynku. 

Credit Agricole wyciąga rękę do niesłyszących

Nie można również nie wspomnieć o projekcie Credit Agricole, wprowadzonym w styczniu tego roku. Jest nim udogodnienie wprowadzone specjalnie dla klientów niesłyszących.

Dzięki bezprzewodowemu systemowi tłumaczenia języka migowego – Migam, obsługa klientów niesłyszących jest możliwa zarówno w oddziałach banków, jak i w Contact Center.

Dodatkowo 10 placówek w Polsce jest wyposażonych w pętle indukcyjne, wspomagające słuch, stworzone z myślą o osobach niedosłyszących, noszących aparaty słuchowe, by w optymalny sposób mogli połączyć się z doradcą banku. 


Źródło:

https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/credit-agricole-otwiera-pierwsza-placowke-bezgotowkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczka Internetowa w Kasie Stefczyka
Banki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
21 czerwca 2018

Pożyczka Internetowa w Kasie Stefczyka

Fundusz alimentacyjny
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
11 lipca 2018

Fundusz alimentacyjny

Nadpłata kredytu hipotecznego
Ekonomia
author
Halszka Gronek
03 października 2018

Nadpłata kredytu hipotecznego

Szybkie pożyczki Żary
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
23 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Żary

Zmienione godziny otwarcia oddziałów Plus Banku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2020

Zmienione godziny otwarcia oddziałów Plus Banku

ING Bank Śląski infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
29 września 2017

ING Bank Śląski infolinia

Porównaj