Bankuj z domu z Alior Bankiem

Bankuj z domu z Alior Bankiem

author
Patryk Byczek
19 marca 2020

Alior Bank wspiera akcję, w której prosi swoich Klientów, w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, o zostanie w domu. Bank apeluje o zadbanie o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych i korzystanie z bankowości Alior Online i Alior Mobile.

Bank zachęca również do transakcji bezgotówkowych i płatności mobilnych. Wszelkie aktualne informacje o godzinach pracy, bezpiecznym bankowaniu i zasadach obsługi w banku znajdują się poniżej.

Alior Bank przypomina

Alior Bank zwraca się do swoich Klientów z przypomnieniem, że większa część transakcji może być zlecana bez wychodzenia z domu. Aby wykonać interesujące nas operacje wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej, dzięki którym w bardzo prosty sposób i wygodny sposób można zarządzać swoimi finansami. Co najważniejsze – zarówno bankowość internetowa Alior Online, jak i aplikacja Alior Mobile są dostępne 24 godziny na dobę.

Bank apeluje również o to, żeby Klienci, którzy nie mają poważnych powodów do odwiedzania placówek banku, korzystali z bankowości elektronicznej, a gotówkę wypłacali i wpłacali w bankomatach i we wpłatomatach, korzystając przy tym karty lub BLIKa.

Alior Bank zwraca się do swoich Klientów ze szczególną prośbą dotyczącą stosowania się z wypływającymi od władz naszego kraju wytycznymi, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Tym samym bank dołącza się do akcji #zostanwdomu.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Zmiany w pracy placówek bankowych

Alior Bank informuje, że większość placówek i oddziałów działa póki co na normalnych zasadach. Podobnie jest z infolinią – konsultanci cały czas pracują. Jednakże jest część placówek, w których czas pracy został skrócony, lub które został całkowicie zamknięte. Zmiany są wymuszone wirusowym zagrożeniem, które rozprzestrzenia się po Polsce. Alior Bank prosi, aby przed konieczną już wizytą w danym oddziale, sprawdzić aktualne działanie banku. Oddziały własne Alior Banku są czynne w godzinach 11:00 – 16:00, natomiast placówki partnerskie pracują w standardowych godzinach.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.


źródło: https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/bezpieczenstwo/nowe-zagrozenia.html#komunikat-20200116

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank placówki w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

mBank placówki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Staż zawodowy – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 lipca 2019

Staż zawodowy – co to jest?

BNP Paribas oddziały w Prudniku
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Prudniku

Rynek mieszkaniowy w Polsce zwalnia
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
27 kwietnia 2019

Rynek mieszkaniowy w Polsce zwalnia

Zmiany w leasingu od 2019
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 grudnia 2018

Zmiany w leasingu od 2019

Porównaj