Projekt Szlachetna Paczka zyskał nowego partnera. Bank BGŻ BNP Paribas zobowiązał się do przedświątecznej pomocy potrzebującym rodzinom. Dodatkowo instytucja przez cały rok będzie wspierała i promowała inicjatywę oraz ideę pomagania.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 06.12.2018
Udostępnij:

BGŻ BNP Paribas stworzył kampanię, która ma na celu promowanie pozytywów wynikających z niesienie pomocy w życiu codziennym. W kampanii „Pomaganie jest fajne!” udział wzięli beneficjenci oraz wolontariusze Szlachetnej Paczki. W komunikacie podano, że pracownicy BGŻ BNP Paribas od bardzo dawna uczestniczą w projekcie Szlachetna Paczka. Nawiązanie tak szerokiej współpracy to oczywiście wynik wciąż zwiększającej się liczby wolontariuszy-pracowników, którzy coraz częściej angażują się w akcje niosące pomoc innym ludziom.

Kampania „Pomaganie jest fajne!”

Angażując się w projekt, bank postanowił stworzyć wideo prezentujące chęć niesienia pomocy innym. W projekt filmowy zaangażowali się wolontariusze Szlachetnej Paczki, będący jednocześnie pracownikami instytucji bankowej. Całość można obejrzeć w Internecie od 5 grudnia, natomiast od 6 grudnia kampania będzie dostępna w telewizji. Trzyminutowy film wyreżyserował Tomasz Knittel, aranżacją piosenki „Podaruj mi trochę słońca” autorstwa Ewy Bem zajął się Smolik. Wykonanie utworu w nowej wersji przypisano Natalii Przybysz.

Dwutysięczna armia BGŻ BNP Paribas

Prawie 2000 pracowników, a jednocześnie wolontariuszy bierze udział w tegorocznej edycji projektu Szlachetna Paczka. Takowa sytuacja jest historyczną, ponieważ nigdy wcześniej w projekcie nie wzięło udziału tak wielu pracowników z jednej firmy. Dzięki, między innymi, tym osobom, pomoc Szlachetnej Paczki powędruje do ponad stu rodzin.

Dodatkowo bank przekaże Szlachetnej Paczce także pomoc finansową. Wysokość kwoty zależy od Klientów banku, ponieważ za każdą jedną transakcję kartą bank przekaże Szlachetnej Paczce jeden grosz. Ponadto, za pojedynczą płatność przy wykorzystaniu aplikacji na rzecz akcji wpłyną dwa grosze.

BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec ubiegłego roku 279 710 000 złotych. Drugi kwartał roku bieżącego instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.

Komentarze