BNP Paribas doradcą finansowym Vectra S.A.

BNP Paribas doradcą finansowym Vectra S.A.

author
Patryk Byczek
13 lutego 2020

BNP Paribas Bank Polska wpierał firmę Vectra S.A zapewniając jej kompleksową obsługę transakcji w zakresie koordynacji finansowania akwizycyjnego, koordynacji hedgingu i doradztwa finansowego. Wszystko w związku z przejęciem 100% akcji spółki Multimedia Polska S.A..

Akwizycja spółki Multimedia Polska S.A przyczyniła się nie tylko do tego, że Grupa Vectra umocniła swoją pozycję na rynku telekomunikacyjnym. Vectra, przede wszystkim, stała się liderem wśród telewizji kablowych w Polsce. W wyniku przejęcia 100% akcji spółki Multimedia Polska S.A., z usług dostarczanych przez Grupę Vectra będzie korzystało ponad 1 700 000 abonentów. W sieci Vectry znajdzie się około 4 400 000 gospodarstw domowych.

Podczas finalizowania transakcji między firmami telekomunikacyjnymi bank BNP Paribas Polska pełnił funkcję:

– doradcy finansowego spółki Vectra S.A.,
– koordynatora finansowania akwizycyjnego,
– koordynatora hedgingu.

BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


Vectra S.A.

Vectra jest liderem usług telekomunikacyjnych w Polsce. Firma przygotowała dla swoich Klientów ofertę: telewizji kablowej, telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu. Firma działa od 1991 roku. Vectra w swojej ofercie posiada również usługi skierowane do Klientów biznesowych. Ponadto firma jest bardzo atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, a także dla innych operatorów telekomunikacyjnych.


źródło: http://media.bnpparibas.pl/pr/483434/bank-bnp-paribas-nagrodzony-w-konkursie-the-heart-corporate-innovation-awards-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zmiany dla osób chcących pracować w Wielkiej Brytanii
Wpisy
author
Aneta Jankowska
05 października 2018

Zmiany dla osób chcących pracować w Wielkiej Brytanii

Szybkie pożyczki Strzegom
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Strzegom

Konto i aplikacja HAIZ Alior Banku
Pod Lupą
author
Aneta Jankowska
04 października 2016

Konto i aplikacja HAIZ Alior Banku

Pożyczki pozabankowe bez BIK
Pożyczki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
24 maja 2017

Pożyczki pozabankowe bez BIK

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku
Aktualności
author
Patryk Byczek
01 marca 2018

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku

Ile zarabia epidemiolog?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
02 września 2019

Ile zarabia epidemiolog?

Porównaj