BNP Paribas zaprasza na webinaria w ramach tegorocznej „Misji edukacja”

BNP Paribas zaprasza na webinaria w ramach tegorocznej „Misji edukacja”

author
Patryk Byczek
16 lipca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Bank BNP Paribas w komunikacie prasowym zaprasza na webinarium, które odbędzie w ramach tegorocznej akcji „Misji edukacja”. Spotkanie poprowadzi Piotr Konieczny, specjalista od spraw bezpieczeństwa.

Piotr Konieczny zajmuje się konsultowaniem projektów informatycznych zarówno największych polskich, jak i zagranicznych firm. Webinarium pod tytułem „W sieci nie wpadnij w sieci! Jak płacić w internecie, czyli o bezpiecznym bankowaniu i nie tylko?” będzie spotkaniem skierowanym do bardzo szerokiego grona odbiorców. Webinarium będzie prowadzone w taki sposób, żeby także osoby słabo zaznajomione z najnowszymi technologiami miały możliwość ze spotkania wyciągnąć jak najwięcej.

Już 22 lipca 2020 roku o godzinie 11:00 Bank BNP Paribas zaprasza wszystkie osoby chcące pozyskać najnowsze informacje o:

– rozpoznawaniu fałszywych sklepów internetowych,
– wybieraniu optymalnej metody płatności,
– prawach konsumenta kupującego online,
– czynnościach, które należy wykonać, gdy nie przychodzi towar albo gdy jest on niezgodny z opisem.

Na spotkaniu Uczestniczy zaznajomią się z praktycznymi poradam oraz przykładami oszustw, na które warto zwracać szczególną uwagę.

Naszą rolą jest nie tylko dostarczanie rozwiązań finansowych, ale również objaśnianie ich działania oraz przeznaczenia, tak aby wszyscy mogli korzystać z nich z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Widzimy bardzo dużą potrzebę edukacji finansowej oraz przybliżania kwestii bezpieczeństwa w sieci. Uwydatniła się ona szczególnie w czasie pandemii, kiedy wzrosła popularność zakupów online. Oszuści nie próżnują wymyślając coraz to nowe pułapki. Również samo tempo zmian powoduje, że musimy stale uczyć się, jak bezpiecznie korzystać z kolejnych nowych narzędzi. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom organizując szeroko zakrojoną akcję „Misja edukacja”, która obejmie m.in. webinaria na temat cyberbezpieczeństwa.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Słotwiński, Dyrektor Zarządzający Pionu Bezpieczeństwa i Ciągłością Działania w Banku BNP Paribas.

Prowadzący webinarium Piotr Konieczny jest bardzo cenionym konsultantem, który pomaga w zabezpieczeniu sieci i serwisów internetowych największych firm w Polsce i na świecie. Wielokrotnie zdobywał nagrody za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT. Jako założyciel firmy Niebezpiecznik.pl zajmuje się szkoleniem administratorów, programistów i pracowników firm korzystających z komputera oraz internetu w codziennej pracy. Dodatkowo podczas spotkania swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem podzieli się Adam Kuczewski, Dyrektor Biura ds. Operacji i Przeciwdziałania Cyberprzestępczości w Banku BNP Paribas.

Warto również wiedzieć, że webinarium rozpoczyna akcję „Misja edukacja”, która obejmuje bardzo dużo aktywności edukacyjnych z zakresu:

– bezpieczeństwa,
– ekologii,
– finansów,
– przedsiębiorczości,
– psychologii.

Bank będzie realizował program do końca 2020 roku. Instytucja współpracując z partnerami merytorycznymi i organizacjami pozarządowymi będzie udzielają wsparcia edukacyjnego łącząc pokolenia i kierując stworzone propozycję do dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów. Bank ma w planach również kolejne inicjatywy, które będzie prowadził we współpracy z Uniwersytetem Dzieci, Fundacją Kosmos, czy Wyższą Szkołą Bankową. Wybrane wydarzenia będą udostępniane w formie podcastów w ramach akcji BNP Paribas Talks.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/540834/jak-placic-w-internecie-aby-nie-placic-dwa-razy-webinarium-rozpoczyna-akcje-misja-edukacja-banku-bnp-paribas

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej sesje przychodzące i wychodzące

Chcesz sprawdzić, o której godzinie pieniądze dotrą na konto w Banku Spółdzielczym w Białej Podlaskiej ? A może chcesz wiedzieć, o jakiej porze przelew zostanie realnie wysłany z konta w tym banku? Sprawdź sesje przychodzące i wychodzące Elixir w Bank Spółdzielczym Biała Podlaska.

author
Patryk Byczek
12 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja „Wypisz wymaluj” Providenta

W najnowszej promocji „Wypisz wymaluj” koszt pożyczki to maksymalnie 300 zł. Pieniądze dostępne są w „Pakiecie Elastycznym”, czyli są dostarczane bezpośrednio do domu.

author
Patryk Byczek
11 lutego 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Sanoku

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy oddziały i placówki w Sanoku – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie

author
Aleksandra Gościnna
06 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Karty płatnicze Up and Go w sklepach Żabka

Sklepy Żabka wzbogaciły swoją ofertę o nowy produkt, którym jest karta przedpłacona Mastercard Up and Go. Aby z niej skorzystać, nie trzeba otwierać specjalnego konta w banku. Sprawdzamy szczegóły oferty.

author
Dominika Byczek
19 lipca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Szpitale mają prawie 4 mld długów

Na koniec ubiegłego roku suma zobowiązań 50 najbardziej zadłużonych szpitali w Polsce wyniosła 3,81 mld zł. Według informacji Ministerstwa Zdrowia, jedna placówka w kraju ma do spłacenia aż 420 mln zł.

author
Aneta Jankowska
27 czerwca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Zachowek – co to jest i komu przysługuje?

Niemal każdy dorosły obywatel ma możliwość dowolnego dysponowania własnym majątkiem i sporządzenia testamentu. Warto jednak wiedzieć, że najbliżsi krewni spadkodawcy są w pewnym zakresie chronieni – mają oni zagwarantowane prawo do części majątku. Instytucją zapewniającą tenże przywilej jest zachowek. Czym on jest i komu przysługuje?

author
Halszka Gronek
10 lipca 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj