BNP Paribas zaprasza na webinaria w ramach tegorocznej „Misji edukacja”

BNP Paribas zaprasza na webinaria w ramach tegorocznej „Misji edukacja”

author
Patryk Byczek
16 lipca 2020

Bank BNP Paribas w komunikacie prasowym zaprasza na webinarium, które odbędzie w ramach tegorocznej akcji „Misji edukacja”. Spotkanie poprowadzi Piotr Konieczny, specjalista od spraw bezpieczeństwa.

Piotr Konieczny zajmuje się konsultowaniem projektów informatycznych zarówno największych polskich, jak i zagranicznych firm. Webinarium pod tytułem „W sieci nie wpadnij w sieci! Jak płacić w internecie, czyli o bezpiecznym bankowaniu i nie tylko?” będzie spotkaniem skierowanym do bardzo szerokiego grona odbiorców. Webinarium będzie prowadzone w taki sposób, żeby także osoby słabo zaznajomione z najnowszymi technologiami miały możliwość ze spotkania wyciągnąć jak najwięcej.

Już 22 lipca 2020 roku o godzinie 11:00 Bank BNP Paribas zaprasza wszystkie osoby chcące pozyskać najnowsze informacje o:

– rozpoznawaniu fałszywych sklepów internetowych,
– wybieraniu optymalnej metody płatności,
– prawach konsumenta kupującego online,
– czynnościach, które należy wykonać, gdy nie przychodzi towar albo gdy jest on niezgodny z opisem.

Na spotkaniu Uczestniczy zaznajomią się z praktycznymi poradam oraz przykładami oszustw, na które warto zwracać szczególną uwagę.

Naszą rolą jest nie tylko dostarczanie rozwiązań finansowych, ale również objaśnianie ich działania oraz przeznaczenia, tak aby wszyscy mogli korzystać z nich z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Widzimy bardzo dużą potrzebę edukacji finansowej oraz przybliżania kwestii bezpieczeństwa w sieci. Uwydatniła się ona szczególnie w czasie pandemii, kiedy wzrosła popularność zakupów online. Oszuści nie próżnują wymyślając coraz to nowe pułapki. Również samo tempo zmian powoduje, że musimy stale uczyć się, jak bezpiecznie korzystać z kolejnych nowych narzędzi. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom organizując szeroko zakrojoną akcję „Misja edukacja”, która obejmie m.in. webinaria na temat cyberbezpieczeństwa.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Słotwiński, Dyrektor Zarządzający Pionu Bezpieczeństwa i Ciągłością Działania w Banku BNP Paribas.

Prowadzący webinarium Piotr Konieczny jest bardzo cenionym konsultantem, który pomaga w zabezpieczeniu sieci i serwisów internetowych największych firm w Polsce i na świecie. Wielokrotnie zdobywał nagrody za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT. Jako założyciel firmy Niebezpiecznik.pl zajmuje się szkoleniem administratorów, programistów i pracowników firm korzystających z komputera oraz internetu w codziennej pracy. Dodatkowo podczas spotkania swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem podzieli się Adam Kuczewski, Dyrektor Biura ds. Operacji i Przeciwdziałania Cyberprzestępczości w Banku BNP Paribas.

Warto również wiedzieć, że webinarium rozpoczyna akcję „Misja edukacja”, która obejmuje bardzo dużo aktywności edukacyjnych z zakresu:

– bezpieczeństwa,
– ekologii,
– finansów,
– przedsiębiorczości,
– psychologii.

Bank będzie realizował program do końca 2020 roku. Instytucja współpracując z partnerami merytorycznymi i organizacjami pozarządowymi będzie udzielają wsparcia edukacyjnego łącząc pokolenia i kierując stworzone propozycję do dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów. Bank ma w planach również kolejne inicjatywy, które będzie prowadził we współpracy z Uniwersytetem Dzieci, Fundacją Kosmos, czy Wyższą Szkołą Bankową. Wybrane wydarzenia będą udostępniane w formie podcastów w ramach akcji BNP Paribas Talks.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/540834/jak-placic-w-internecie-aby-nie-placic-dwa-razy-webinarium-rozpoczyna-akcje-misja-edukacja-banku-bnp-paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wyższa płaca minimalna w Niemczech
Aktualności
autor wpisu
Natalia Narloch
01 listopada 2018

Wyższa płaca minimalna w Niemczech

Pożyczki bez BIK Płock
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Pożyczki bez BIK Płock

Promocja: „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0”
Aktualności
author
Patryk Byczek
02 października 2018

Promocja: „Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0”

Szybkie pożyczki Lipno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Lipno

Promocja: specjalne oprocentowanie lokaty w Toyota Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2018

Promocja: specjalne oprocentowanie lokaty w Toyota Banku

Porównaj