Citi Handlowy rozpoczął współpracę z siecią sklepów OBI

Citi Handlowy rozpoczął współpracę z siecią sklepów OBI

author
Patryk Byczek
13 sierpnia 2020

Citi Handlowy poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzeniu oferty zakupów z ratami dla Klientów sieci sklepów OBI. Klienci zarówno marketu budowlanego i Banku mogą teraz rozłożyć płatność za zakupy na 3, 6 lub 10 rat – 0% w Planie Spłat Ratalnych na Karcie Kredytowej Simplicity.

Kwota finansowania zakupów w OBI przez Citibank zaczyna się od 300 złotych i kończy na 14 000 złotych. Chcąc skorzystać z przygotowanej oferty, Klienci OBI nieposiadający karty kredytowej Citi Simplicity mogą zaniwioskować o narzędzie:

– u doradcy Citi Handlowy jednym z pięćdziesięciu dziewięciu sklepów sieci,
– w samoobsługowym punkcie kredytowym dostępnym w OBI.

W drugiej opcji weryfikacja tożsamości przebiegnie za pomocą „selfie”. To rozwiązanie biometryczne Citi Handlowy wprowadził, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, w zeszłym roku.

Wiemy, że w tym roku polskie rodziny więcej czasu spędzają w domach, i remonty są jednym z priorytetów. W związku z tym cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z OBI, w ramach której możemy zaoferować najlepsze w swojej klasie możliwości finansowania tych potrzeb. Proces uzyskiwania wielokrotnie nagradzanej karty Citi Simplicity w OBI jest innowacyjny dzięki naszej weryfikacji na „selfie”, a klienci już posiadający kartę Citi mogą łatwo rozkładać płatności w OBI na raty kilkoma kliknięciami w telefonie.

– mówił cytowany w komunikacie Dennis Hussey, wiceprezes zarządu banku Citi Handlowy, odpowiedzialny za bankowość detaliczną.

Klienci chcący samodzielne wnioskować o kartę muszą przygotować swój własny dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Należy jednak wiedzieć, że w przypadku finansowania powyżej 5000 złotych, Klienci muszą przygotować dokumenty potwierdzające dochód. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej i po zawarciu umowy o kartę z Citibankiem, Klienci natychmiast będą mogli odebrać w sklepie zakupiony towar.

Roczna opłata za wydanie karty Klientowi, który wnioskuje o nią w sklepie OBI, wynosi 0 złotych przez pierwsze 36 miesięcy, licząc od momentu zawarcia umowy o kartę. Po tym czasie opłata będzie zgoda z Tabelą Opłat i Prowizji, która będzie wówczas obowiązywała. Karta, oprócz możliwości rozłożenia na raty płatności za zakupy w OBI, umożliwi także skorzystanie z:

– rabatów u ponad trzystu partnerów w ramach programu Citi Specials,
– programu Mastercard Bezcenne Chwile,
– płatności Apple Pay i Google Pay.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.


źródło: http://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/press1/informacje-prasowe-2020_08_03.htm?cat=10195

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Rypin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Rypin

Promocja: „Przyjazny bonus” w BNP Paribas
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
23 marca 2022

Promocja: „Przyjazny bonus” w BNP Paribas

Zawieszenie stosunku pracy – nowa propozycja
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 maja 2020

Zawieszenie stosunku pracy – nowa propozycja

Wypłaty nie dostaniesz już w gotówce ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
20 kwietnia 2017

Wypłaty nie dostaniesz już w gotówce ?

Kredyt samochodowy Cieszyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
28 listopada 2017

Kredyt samochodowy Cieszyn

Profi Credit w Opolu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Opolu

Porównaj