Credit Agricole z nową ofertą kredytów hipotecznych

Credit Agricole z nową ofertą kredytów hipotecznych

author
Alicja Uzarowicz
12 sierpnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Credit Agricole poinformował o wdrożeniu nowej oferty kredytów hipotecznych. Klienci banku będą mogli liczyć na elastyczne a jednocześnie proste rozwiązania, które niewątpliwie spotkają się z ich aprobatą. Jakie nowości czekają w banku?

Bank Credit Agricole postanowił odświeżyć swoją ofertę odnośnie kredytów hipotecznych, o czym poinformował w komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej. Na klientów zaciągających tego rodzaju zobowiązania czeka kilka nowych udogodnień i elastycznych rozwiązań.

Mowa tutaj chociażby o możliwości obniżenia kosztów kredytu w postaci niższej marży albo bez prowizji. To klient decyduje, którą opcję wybiera dla siebie. Co więcej, wstępne informacje odnośnie możliwości uzyskania finansowania klient otrzyma natychmiastowo. Bank pochwalił się również, że nie będzie konieczne opłacanie kredytu w przypadku jego wcześniejszej spłaty.

"

Odświeżając ofertę kredytu mieszkaniowego bacznie przyglądaliśmy się naszej konkurencji, ale też wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania i opinie naszych klientów. W ten sposób skonstruowaliśmy prostą i elastyczną ofertę, która na pewno wyróżni się na rynku

– powiedział Grzegorz Górski z Credit Agricole, cytowany w komunikacie.

Credit Agricole

Fot. Credit Agricole

 

Zakup roweru z Credit Agricole i LINK4

Elastyczna oferta kredytów mieszkaniowych od Credit Agricole

W ramach nowej oferty bardzo wiele decyzji do podjęcia pozostawiono klientom. Oznacza to, że podczas brania kredytu hipotecznego, który najczęściej jest długotrwałym zobowiązaniem, możliwe jest jak najlepsze dopasowanie produktu do klienta. Czym objawia się elastyczność tych kredytów hipotecznych?

Jak już wcześniej wspomniano, klient może zadecydować przy podpisywaniu umowy, czy bierze kredyt z obniżoną marżą albo ze standardową marżą, ale bez prowizji. Oznacza to znaczne obniżenie kosztów kredytu. Co więcej, klienci mogą wybierać pomiędzy standardową ofertą kredytu, a rozszerzoną.

W ramach rozszerzonej oferty możliwe jest dodatkowe wykupienie ubezpieczenia na życie, czy też ubezpieczenie nieruchomości. Bank umożliwia również wzięcie kredytu połączone z otwarciem rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego. To nie koniec atrakcji czekających na klientów.

"

Oprócz atrakcyjnej ceny i prostych zasad dotyczących marży, nowa oferta Credit Agricole ma i inne zalety: dochody współkredytobiorców mogą być łączone w ramach ich wspólnego konta, nie ma prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, klienci mogą również skorzystać z tzw. „wakacji kredytowych”, czyli przerwy w spłacie rat kredytu

– czytamy w komunikacie.

Credit Agricole

Fot. Credit Agricole

 

Zmiany w zarządzie Credit Agricole

Podstawowe warunki kredytu hipotecznego

Zgodnie z komunikatem Banku, najmniejsza kwota dostępna w ramach kredytu hipotecznego to 40 000 zł. Nie ustalono górnej granicy kredytowania, gdyż jest ona zależna od wartości zabezpieczanej hipoteką nieruchomości oraz zdolności kredytowej danego klienta.

Co ważne, aby otrzymać kredyt na zakup nieruchomości, należy posiadać wkład własny o minimalnej wartości 10 proc. ceny mieszkania. Natomiast maksymalny okres kredytowania, czyli czas, na jaki został udzielony kredyt, to 35 lat. Klient na decyzję względem kredytu czeka maksymalnie 24 h od momentu złożenia wniosku.

Bank pochwalił się ponadto, że wszelkie formalności oraz czas decyzyjny zostały zredukowane do minimum. Klienci mają możliwość skontaktowania się w każdej chwili z doradcami obecnymi w placówkach banku, albo z ekspertami hipotecznymi w Contact Center.

Credit Agricole

Fot. Credit Agricole

 

Mieszkania drożeją wolniej, ale ciężej o kredyt

Źródła:
https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/nowa-oferta-kredytow-mieszkaniowych-w-credit-agricole
https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

KredytOK w Koszalinie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
21 stycznia 2017

KredytOK w Koszalinie

Profi Credit w Zambrowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
12 listopada 2018

Profi Credit w Zambrowie

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 stycznia 2020

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem

Spotkanie ministra finansów i wiceprezesa EBOR
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
26 października 2019

Spotkanie ministra finansów i wiceprezesa EBOR

ING Bank Śląski w Wodzisławiu Śląskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Wodzisławiu Śląskim

Kredyt konsolidacyjny Malbork
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Malbork

Porównaj