Jesteś Klientem Credit Agricole​ lub zastanawiasz się nad jego ofertą ? Sprawdź opinie Klientów o Credit Agricole.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 18.05.2019
Udostępnij:

Grupa składa się ze spółdzielczych kas regionalnych. Właścicielem polskiego oddziału francuskiej spółki jest LUKAS Finanse. CA nazywany jest Zielonym Bankiem ze względu na to, że na początku był spółdzielczą kasą rolników.

Dodaj swoją opinię na temat Credit Agricole.

Siedziba Banku:

mBank Spółka Akcyjna

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Adres korespondencyjny:

Alior Bank SA

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
KRS: 0000039887
NIP: 6570082274
REGON: 290513140
Kapitał zakładowy: 782 333 400 zł

Mapa dojazdu – siedziba banku:

Sprawdź najważniejsze informacje o Credit Agricole:

Credit Agricole sesje Elixir

Credit Agricole kod SWIFT

Credit Agricole infolinia

OPINIE O CREDIT AGRICOLE

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące współpracy z Credit Agricole ? Podziel się swoją opinią.

Najczęściej wskazywane plusy:

– duża liczba placówek,
– płatności Apple Pay,
– płatności Google Pay,
– Blik,
– możliwość wzięcia kredytu online.

Najczęściej wskazywane minusy:

– długi czas oczekiwania na infolinii.

Komentarze (51)

Mam od początku w tym banku konta raz jest lepsza obsługa , raz gorsza ale teraz to już przesadzili komornik zajął 44,70zł za mandat z 2017 roku , Bank zablokował tą kwotę na wszystkich kontach również na walutowym z którego zostało mi to ściągnięte w euro w kwocie 9,78 euro zrozumiałam bym to gdyby na złotówkowym nie było środków , do tego policzyli sobie opłatę za realizację w wysokośći 11,03 euro , jakby ściągneli ze złotówkowego nie było by prowizji . Niech tylko się skończy ta epidemia zamykam konta i poszukam innego banku , bo w moich oczach to najzwyklejsi złodzieje

Edyta klientka, 26 marca 2020 o 00:13

Zgadzam sie . Masakra nie bank . Trzymaja moje pieniądze z opieki to nie dużo no 200zl ale dlamnie dużo. Nie ma jak sprawy załatwić bo wiadomo wirus panuje . U nich w komputerach też panuje. Kasa miała być odblokowana 6 dni temu . Ale ich to noe obchodzi jaka człowiek ma sytuację. Jak czlowiek sie spóźnia to wala odsetki . To teraz niech zapłacą oni . No niestety . .dzwonić to jeszcxe w koszta idę bo i tak sie czlowiek mie połączy.

W życiu załatwiałam masę spraw ale dzisiaj ok godz 13 rozmawiałam po raz pierwszy z tak nieprzyjemna panią z tego banku powinna zmienić pracę bo do tej absolutnie się nie nadaje. W tym czasie powinniśmy szczególnie się szanować a ta pani na to nie zasługuje. Życzę tej pani wtym czasie dużo kultury

Z uwagi na zaistniałą sytuacje epidemii Koronowirusa nie chcialam udawać sie do placowki banku i dlatego postawiłam na kontakt telefoniczny. Ale mój kontakt telefoniczny z bankiem okazał się bezpieczny. Dzwoniąc ciągiem od godz 10.00 do 14.00 nie b udało mi się z nikim porozmawiać. Konsultacji niby byłi non stop zajęci. Próbowałam dodzwonić się pod inny nr banku. Odebrała pani która była oburzona że dzwonię do niej skoro kresy infolinia. Skandal jak bank traktuje klientów którzy trzymają u nich pieniądze i dzięki nim pracownicy mają prace. Pierwszy i ostatni raz korzystam z usług tego banku. To przekonało mnie ze najwyższa pora na zmianę banku któremu powierzam swoje pieniądze i który tak traktuje swoich klientów. Koszmar i wstyd !!!!

Dawno żadna obsługa klienta nie wywołała u mnie tak wielkiego wzburzenia.
Bank, pomimo obowiązku określonego w regulaminie że ma termin do 14 dni na DOSTARCZENIE zaświadczenia o spłacie kredytu hipotecznego , pomimo upływu 20 dni od spłaty nie wysłał (!!!!!!) jeszcze nawet tych dokumentów.
W dodatku codziennie dostaję informację, oczywiście dopiero gdy sama zadzwonię na płatną inforlinię, że dokumenty są przekazane do wysyłki, złożyłam reklamację, ale zero odzewu, mam wrażenie że nikt nie chce i nie może pomóc. Szkoda słów.
Wszyscy odsyłają do płatnej infolinii gdzie przemiła pani twierdzi że złożyła ZAPYTANIE i jak otrzymają odpowiedź to oddzwonią, czego nigdy nie robią.
Szkoda nerwów i zdrowia. Są zdecydowanie lepsze i bardziej terminowe i empatyczne banki.

Miłosz Danielak, 24 lutego 2020 o 10:31

Tragedia co kawałek jakieś opłaty nie wiadomo z kad i za co brak respektowania przepisów i wyroków zero współpracy z klientem zamykam konto u nich i wszystkim radzę to samo

Najgorszy Bank jaki jest. Przelewy są zablokowane od 16.

bank to koszmar z jak najgorszego horroru omijać szerokim łukiem

Obsługa w placówce w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie) jest skandaliczna. Długie kolejki, aroganckie pracownice. Ostatnio pracownica wykorzystała to, że śpieszyłam się do pracy namówiła mnie na niepewną inwestycję i oszukała o 100 zł. Złożona reklamacja nie pomogła. Usłyszałam komentarz, że skoro ktoś ma w banku 20 tys., to powinien wstydzić się upominać o 100 zł. Moim zdaniem pracownicy banku powinni się wstydzić, oszukiwać klientów.

Weekendowe przerwy co tydzień-to chyba do obracania gotówką….! 60 minut infolinia porażka ….!!

Ja mam karte gold nie doac ze wplacam co mc kwote jaka jest np 170 zl z tego mi znika ze 40 zl i nie jest wyszczegolnione nic i za papierek z informacja biora 5 zl no zenada omijac zlodziei

Mamy kredyt hipoteczny i bardzo żałujemy ze wybraliśmy ten bank. Ciągle wprowadzaja jakies pomyłki stresując nas. Naliczajac dziwne opłaty nie wiadomo za co. (Zglaszamy reklamacje), bedziemy myśleć nad przeniesiem do innego banku. Każdy z pracowników udziela innych informacji co dodatkowo wprowadza nas w błąd. Porażka!

jacek walencki, 2 stycznia 2020 o 19:53

Masz jak w banku C.A. że do swoich pieniędzy trudno czasem się dostać . Logowanie niemożliwe ? To pomogą przez infolinię! Też lipa bo nie ma kto odebrać . Strona po zalogowaniu zmieniona na nieczytelną . Podniesienie limitu płatności tylko w placówce,gdzie trzeba odsiedzieć bo liczba pracowników to 1 osoba( w Zgierzu) plus pani na kasie ( nie obsłuży,tylko wypłaca) i teoretycznie limit zmienimy przez serwis telef. , ale jak nie działa to siedzimy na tym korytarzu i czekamy.

Najgorszy Bank . Nie polecam nikomu. Bardzo duże prowizję. Nie respektują wyroku TSUE czyli nie zwracają po reklamacji prowizji. Tr,eba walczyć w sądzie o swoją kasę. Długi czas oczekiwania na połączenia a tak wogole nie łączą z osobami które rozpoznają reklamacje, są to chyba osoby widma. Słaba informacja na infolinii, nie posiadają odpowiedniej wiedzy zasłaniając się tajemnicą bankową. Za to lubią spotykać się w sądzie gdzie przegrywają sprawy. ZENADA.

Przez bezprawne żądania dokumentów nie mających związku z kredytem i długi czas oczekiwania straciłem 50 000 PLN. I mało co nie zostałem bezdomny. Niekompetencji totalna. Nie polecam. Byłem ich długoletnim klientem z niezłym dochodami a potraktowany zostałem jak lump z ulicy. Finał pewnie będzie w sądzie. O M I J A Ć

Gówno nie bank !

Najgorszy bank jaki może być wieczny problem z logowaniem się aplikacjami itp…

Najgorszy bank na świecie nikomu to nie polecam i do tego największe prowizje

tak po ludzku odradzam szczegolnie emerytm bo was okradna bardz duze prowizje dosłownie za wszystko

uciekac jak najdalej od tego banku maja najwyzsze prowizje w bankomatach

Tak czas oczekiwania jest okrutnie długi a dodzwonić się w piątek weekend graniczy z cudem. W dodatku bardzo często nie można zrobić nic na koncie internetowym bo a to awaria a to prace serwisowe bez ostrzeżenia jakiej kolwiek informacji niekiedy praktyki powiedzmy na granicy prawa szczerze nie polecam odradzam są oczywiście plusy ale minusów jest więcej

tragedia z bankowością elektroniczną!!!

Nie polecam banku!!!!

Niech znajdą lepiej jakiś lepszych informatyków potrafiących ogarnąć błędy na stronie internetowej i nie tylko tam !!! Bo puki co to jest jakaś kpina !!! Chyba jakiś amatorów świeżo po szkole zawodowej zatrudniają !!! Jak tak dalej będzie to rezygnuje z tego banku i przechodzę do jakiegoś normalnego banku gdzie nie ma takich problemów bo są ogarnięci specjaliści.

A problemy… Są takie:

1. Robią przerwy w dostępie do witryny internetowej i nie można sprawdzić czegoś na koncie. Dosyć często.

2. Jak już można wejść, to czasem działa tak wolno że nie da się przeprowadzić żadnej operacji na stronie banku !! Nawet potrafi wylogować. I to nie jest wina łącza internetowego, bo na telefonie działało tak samo (a mieszkam we Wrocławiu) więc zasięg jest.

3. Jak wpłacam pieniądze na kartę kredytową (w nowej wersji bankowości elektronicznej) to wpłacona suma w historii z powrotem widnieje jako “oddana” do właściciela (z taką samą sumą) tak jak bym wpłacił na złe konto.

4. NAJWAŻNIEJSZE…. Robią jakieś prace nad stroną internetową i całkowicie wyłączają (w weekend) logowanie do strony banku, wszelkich płatności kartą, wypłat pieniędzy z bankomatów, a nie uprzedzają o tym posiadaczy konta w Credit Agricole !!! Tzn…. powiadamiają, ale tylko na stronie internetowej bankowości elektronicznej, jak bym k**wa codziennie wchodził na stronę internetową !!! W konsekwencji dochodzi do sytuacji, że w weekend tankuje auto i przy kasie wielki stres bo k**wa nie mogę zapłacić za paliwo, bo transakcje odrzucone !!! Dobrze, że gotówkę miałem, to mogłem opłacić zakup paliwa !!! Wchodzę na konto a tam w ch*j chajsu, którego przez weekend nie mogę wykorzystać !!! Zero informacji telefonicznej !!! A jak bym nie miał to co? Ciężko im k**wa powiadomić sms-em o takiej sytuacji, że pozbawiają właścicieli kont całkowicie do dostępu pieniędzy !!! Dobrze, że jak chcą kredyt wcisnąć, to wiedzą pod jaki numer zadzwonić !!! ŻENADA !!!!!!!!!!!!

Najgorszy bank jaki tylko istnieje. Omijać szerokim łukiem!!!

wy sa zlodzeje wziolem kredyt na telefon 2499 plus 370 ubezpieczenie teraz chcem splacic kredyt a mam zaplacic calom prowizje 1450 i to ze podpisalem umowe kturej nie widzalem doter pory na oczy ludze uwarzajcie na ten zlodzejski bank chcea zalotwic reklamacie a oniwkoko to samo jak katarynka mowia tosamo zamusze zaplacic calom prowizie to znaczy 1450

Kilka lat temu bank udzielił mi kredytu ratalnego na zakup sprzętu, po jakimś czasie otrzymałem pocztą umowę kredytową. W umowie widziały dwa numery rachunku do spłaty: jeden do spłaty regularnej, drugi do spłaty dowolnej kwoty. W celu szybszej spłaty wplacalem na ten drugi numer. Za każdym razem po wpłacie zostawiłem z banku monit o nieregularnie spłacie, za który byłem obciążany dodatkową kwotą coś około 20 PLN, mimo że według otrzymanej umowy miałem dowolny wybór co do sposobu spłaty rat… banda złodziei i nic więcej, omijać szerokim łukiem.

Po dwóch miesiącach od likwidacji konta okazało się że konto nadal jest aktywne i naliczane są opłaty za jego prowadzenie

Na kredyt online – 1900 zł warte śmiechu (towar zamówiony w sklepie przez internet) czekam już tydzień, gdy wszystkie formalności zostały załatwione i umowa zasadnicza podpisana. Totalna niekompetencja pracowników i zero nadzoru ze strony szefostwa na nimi. Wielkie dno
i totalny bałagan. Trzymajcie się wszyscy od tego tworu z daleka. Tomek

Oszuści nic wiecej! Nie obowiazku brac ubezpieczenia do kredytu. Tutaj mnie tak okrecili, ze sprawdzam saldo kredytu a tam z 5 tysiecy, ktore zaciagnalem mam 8 i pol do splaty… Tysiace dokumnetow i czlowiek sam sie w tym gubi! Wyraznie mowilem, ze bez wszelkich ubezpieczen! Juz wole isc do Bociana po pozyczke!

Nie polecam!!!! Po 2 latach od zamknięcia konta minus 140zl na zamkniętym koncie! Pani poinformowała mnie, ze dlug jest stad, ze konto zamyka sie w ciagu 30dni i jak w tym czasie zmieniono regulamin i naliczno mi jakies oplaty to konto nie zostalo zamknięte! Od dluzszego czasu przed zamknieciem nie korzystalam z tego konta, pani w okienku zwrocila mi nawet 6 zl przy zamykaniu a tu takie cos?! To mam czekac 30 dni i po 30 dniach prosic o zamkniecie konta, bo regulamin sie zmienił i zaplacic im 5 czy 10 zl za prowadzenie kont i znowu czekac 30 dni i znowu składać dyspozycje i znowu płacić za prowadzenie konta?!

Beata Salwerowicz, 10 listopada 2019 o 11:26

Oszukują swoich klientów, właścicieli rachunków osobistych, na opłatach za wypłaty z bankomatów, za prowadzenie konta czy za kartę debetową, pomimo iż wpłynęło w poprzednim miesiącu 1200 zł. i dokonałam więcej niż jednej płatności kartą naliczyli mi opłatę i za prowadzenie konta i za kartę debetową! Nie wierzcie, że konto będzie w praktyce za „0” złotych.

Paulina Szymańska, 4 listopada 2019 o 13:45

Najgorszy bank w jakim miałam nieprzyjemność posiadać konto, ciągłe problemy z aplikacją mobilną, przerwy techniczne, nieprzechodnie przelewów.

Jednym słowem. Szkoda czasu. Infolinia to jest jakaś porażka czekanie i odsyłanie do odpowiedniej osoby, dzwoniąc do banku trzeba mieć wolne pół godziny minimum. Wg mnie szkoda czasu skoro u konkurencji takie rzeczy jak np zapytanie się ile rat mi zostalo do spłaty trwa max 5minut. a nie tak jak tutaj (ostatnio 37 minut) Nie polecam.

uciekac z tego banku

Najgorszy bank na jaki trafilam blokuja dostepy do kont jak chca na infolinii nikt nie moze w niczym pomoc hamstwo i brak najmniejszych kompetencji.ogromnie nie polecam.zamykam konto i nigdy wiecej moja noga tam nie stanie.wstyd ze w dzisiejszej bankowosci dzieja sie takie cyrki wstyd.zdecydowanie odradzam.

Ten bank to dno. Na zgłoszenie się konsultanta czeka się chyba godzinę.

Beznadziejny , popelnil blad z ich winy ,przyznal sie do bledu ale , musialem splacic przez ich durne bledy systemu wysoki kredyt , nawet nie chcieli obnizyc rat pomimo prosb .teraz zmienili szate graficzna i nie moge sie zalogowac czy wejsc na konto ,same problemy z nimi .
Beznadziejny system ,szczerze odradzam i nie polecam .

jak najdalej od tego banku

pobieraja oplaty 5 zl za wyplate lokaty

Infolinia od piątku wszyscy doradcy są zajęci przykre. Jak najdalej od tego banku!!!

Ewa - długo cierpliwa, ale w najbliższym czasie wycofuję swoje środki z tego fituliten geszefciku, 29 września 2019 o 12:44

ZBYT DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA NA KONTAKT Z KONSULTANTEM – BYĆ MOŻE POWODEM JEST ICH ZBYT MAŁA ILOŚĆ – ALE 60 MINUT (tyle wytrzymałam) OCZEKIWANIA TO JUŻ NIE ŻART, A ZWYKŁE HAMSTWO.

Beznadziejny bank infolinię ponad dwie godziny dzwonisz i dzwonisz na początku informacja że wszystkie linie zajęte to jest 2 minuta następne 32 nic i rozłączenie wcześniej trzy razy po około 15 min totalna zlewka na klienta na stronie możesz wysłać SMS ale płatnego w taryfie ekstra adres mailowy około 15 -20 rubryk do wypełnienia ,trzeba rozwiązač problem to chyba do oddziału tam pewnie kolejna godzina ale już na rozwiązanie umowy

Od 3 miesiecy walcze z bankiem o wyplacenie mi spadku po ojcu . Dostarczylem wszyskie dokumenty i dalej nic. Zostala mi chyba tylko droga sadowa i naglosnienie w telewizji .

NIE kompetencja zbywanie ludzi na kazdym kroku . Infolinia nie dziala . NIE POLECAM NIKOMU

jeszcze nie miałam do czynienia z tak niekompetentnymi pracownikami jak w oddziale łódzkim przy ul .armii krajowej w której ma konto mój tata. samo założenie pełnomocnictwa wymagało od pracownika niemałego wyczynu nie mówiąc już o założeniu pełnomocnictwa do wglądu elektronicznego zaznaczam że mój tata ma87 lat i za każdym razem musiał przychodzić do banku .w efekcie mam wgląd do konta 0 ponieważ nie posiadam swojego konta w tym banku, brawo za za wiedzę na temat bankowości. nie polecam tego banku

Nic nie można załatwić telefonicznie 🙂

strachsieprzyznac, 8 sierpnia 2019 o 12:44

Ja u siebie w oddziale czuję się jak na przesłuchaniu, gdzie, kiedy i jaki kredyt sprawdzalam i dlaczego znów wziełam, one tam wszystko sprawdzają i śledzą kazdy krok klientów czy sobie tego życzą czy nie, a pozniej komentują. Oczywiscie wszystkie inne banki są beee tylko ich jest wspaniały,tylko ze w taki sposob nie zdobędą swojego zaufania, straszeniem i kontrolą. Niestety to jedyny Credit w Rumi więc uciekam stamtąd

Posiadam konto premium i zdecydowanie NIE polecam, fatalna obsługa klienta, praktycznie brak możliwości skorzystania z infolinii, w ostatnim tygodni próbowałem dodzwonić się kilkakrotnie w sprawie karty kredytowej i tylko raz to się udało, pani obiecała skontaktować się z osobą obsługującą karty i oddzwonić w ciągu 3 godzin. Czekam już 4 dni. Kilkakrotnie próbowałem się dodzwonić ponownie i byłem rozłączany nawet po 30 minutach oczekiwania w kolejce. Masakra

Stefan z Wrześni nie polecam, 14 czerwca 2019 o 12:47

Ja to bym może coś z nimi zalatwił, ale ze wzystkim trzeba latać do oddzialu, bo na infolinii to nie przyjmują polowy zleceń!!! nie wiem jak u was, ale u mnie we Wrześni na jana Pawła to jest jakaś komedia, jedno stanowisko jest czynne. A wszystkie pozostałe zamknięte i potem zdziwienie że kolejka aż na drzwi. Teraz to chyba czas na przejście gdzie indziej bo tu się nie zapowiada zadna zmiana, tyle lat z nimi byłem i dość już tego no naprawde…

ja jestem zadowolony nowa oferta banku trafia 100% w moje oczekiwania także każdemu mogę śmiało polecić ten bank

Coś wam pokażę, złozyłem konto w marcu 2019r, na stronie głównej banku jest taki zapis
Podstawowe informacje o koncie:
0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę wielowalutową do konta
0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
Powyższe trzy warunki obowiązują, jeżeli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK. poczytałem , przesłałem sobie ponad 1000zł zapłaciłem kartą, raz, drugi czyli spełniłem warunki banku, patrzę za jakiś czas a tu bach 5zł potrącono pozniej znowu 5 zł (za wybranie gotówki z bankomatu obcego) mysle jaki grzyb co jest grane? miało być za 0 zł złozyłem reklamacje i mam odpowiedz kuriozum ,cyt ”zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji warunkiem do zwolnienia z opłaty za wypłatę z bankomatów jest zapewnienie wpływu
w poprzednim miesiącu kalendarzowym w wysokości min. 1000zł i zapewnienie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej.
Założył Pan konto 12 marca, więc ten warunek nie mógł zostać spełniony.” reasumując, bank pobierze mi prowizje za każde wybranie gotówki z bankomatu, ściągnie opłatę za konto, bo….. w lutym- jak jeszcze nie miałem konta nie spełniłem wymogów banku 🙂 jak myślicie strzygą nas w żywe oczy??