Credit Agricole posiada już sto placówek partnerskich

Credit Agricole posiada już sto placówek partnerskich

author
Patryk Byczek
06 marca 2021

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o otworzeniu setnego już oddziału franczyzowego. Nowo otwarta placówka jest zlokalizowana w Aleksandrowie Kujawskim. Bank informuje, że aktualnie sieć placówek w Polsce przekroczyła 425 przedstawicielstw. Sprawdzamy szczegóły.

Bank w 2021 roku chce się głównie skoncentrować na optymalizacji sieci własnej oraz rozwoju sieci placówek partnerskich.

Credit Agricole rozwija sieć franczyzy

Credit Agricole skupia się na rozwijaniu sieci franczyzy. Efektem tego jest fakt, że w 2020 roku, w dobie pandemii koronawirusa, instytucja otworzyła 54 punkty obsługi. Aktywne rozwijanie swojej sieci partnerskiej jest dla Credit Agricole możliwością odświeżenia modelu pracy przez wprowadzenie zmiany wizualnej w każdej z placówek partnerskich oraz rozszerzenie usług, z których mogą korzystać Klienci. Aby bank mógł być bliżej swoich Klientów, z marcu bieżącego roku Credit Agricole otworzył kolejną, setną placówkę partnerską, która jest zlokalizowana w Aleksandrowie Kujawskim.

Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego setnego oddziału prowadzonego przez partnera. Zgodnie z dewizą Credit Agricole „Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” i założeniem, że jesteśmy bankiem w 100% digital i w 100% ludzkim, chcemy być blisko naszych klientów. Dlatego rozwijamy się także pod kątem rozszerzania sieci placówek partnerskich, szczególnie w małych miejscowościach, umożliwiając dostęp do bankowości szerokiemu gronu klientów

– mówił cytowany w komunikacie Mirosław Ziółkowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Placówek Partnerskich w banku Credit Agricole.

Piętnastoletnie doświadczenie

Bank Credit Agricole może pochwalić się piętnastoletnim doświadczeniem doświadczeniem, jeżeli chodzi o prowadzenie placówek partnerskich. Te miejsca są szansą dla przedsiębiorców , którzy decydują się na samodzielne prowadzenie biznesu w obszarze finansów. Współpraca z Credit Agricole pozwala partnerom na uzyskanie dostępu do szerokiej bazy wiedzy i doświadczenia. Podczas otwierania placówek franczyzowych Credit Agricole udziela wsparcia operacyjnego i merytorycznego.

Otwarcie placówki partnerskiej we współpracy z Credit Agricole jest dla mnie ważnym i ciekawym przedsięwzięciem zawodowym. Razem zaproponujemy klientom atrakcyjne produkty, a także profesjonalną obsługę. Wierzę, że stworzymy miejsce dla mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego, w którym będzie można w przyjaznej atmosferze porozmawiać o finansach.

– mówiła cytowana w komunikacie Agnieszka Pomianowska, partner Credit Agricole.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/setna-placowka-partnerska-banku-credit-agricole-otwarta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nowa kampania reklamowa Programu Polska Bezgotówkowa
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
19 sierpnia 2020

Nowa kampania reklamowa Programu Polska Bezgotówkowa

Kredyt samochodowy Bolesławiec
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Bolesławiec

Ile komornik może zabrać z emerytury w 2017 roku
Dla zadłużonych
author
Aleksandra Gościnna
27 marca 2017

Ile komornik może zabrać z emerytury w 2017 roku

Credit Agricole w Busku-Zdroju
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Busku-Zdroju

Alior Bank w Chorzowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2019

Alior Bank w Chorzowie

Polski Instytut Ekonomiczny o danych publicznych
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 września 2019

Polski Instytut Ekonomiczny o danych publicznych

Porównaj